Český tenisový svaz

Bureš Oliver

Datum narození:
04.04.2007
Platnost reg. do:
04.11.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK HAMR, z.s.
853 (6)
 
 
 
2019
Tenis Cibulka
261 (15)
 
 
 
2020
Tenis Cibulka
201 (1)
506 (6)
 
 
2021
TK Sparta Praha
 
94 (20)
875 (3)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

0
2
21.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
3
04.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/-

0
4
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

0
5
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

15
6
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

10
7
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/-

10
8
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

16
9
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

24
10
05.07.2020, Slovanka cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

0
11
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

27
12
11.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

20
13
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
14
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

30
15
25.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/-

30
16
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

27
17
14.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/-

20
18
17.08.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, MASTERS Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 8/-

30
20
27.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

30
21
05.09.2020

TK Sokolov (B - 400), K: 8/8

0
22
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/8

22
23
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

45
24
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

0
25
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
356/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 7/-

-
2
21.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
3
04.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/-

-
4
18.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/4

0
5
08.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/-

-
6
15.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

-
7
23.05.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 5/-

-
8
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
9
01.07.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 10/9

0
10
05.07.2020, Slovanka cup B

TK SLOVANKA Č. Lípa (B - 400), K: 8/8

16
11
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

0
12
11.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/-

-
13
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
14
18.07.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/-

-
15
25.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/-

-
16
01.08.2020, Starší žáci B5

TK Bohutín, z.s. (B - 300), K: 9/9

19
17
14.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/-

-
18
17.08.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, MASTERS Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 8/-

-
20
27.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
21
05.09.2020

TK Sokolov (B - 400), K: 8/8

0
22
18.09.2020, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 400), K: 8/8

16
23
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

-
24
12.06.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/-

-
25
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
51/10
09.07.2020

TK Pelhřimov (B - 400), K: 9/9

16>8 Blaška, Zerai - Bureš, Mazal 6:3, 6:3
získané body: 0 b.
25.07.2020

TK Horní Měcholupy (B - 400), K: 8/-

64>32 Bureš Oliver- Jumar Jakub6:0, 6:2
32>16 Bureš Oliver- Košek Adam6:3, 7:6
16>8 Bureš Oliver- Duda Adam4:6, 7:5, 6:2
8>4 Fröhlich Jan- Bureš Oliver7:6, 4:6, 7:5
získané body: 30 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, TK Sparta Praha B - TJ Spoje Praha A
6
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
12
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
6.6.2020, TK Sparta Praha B - TJ Spoje Praha A
0
2.
31. 1.třída A
20.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
5
3.
31. 1.třída A
27.6.2020, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23