Český tenisový svaz

Beránek Ondřej

Datum narození:
18.02.2006
Platnost reg. do:
04.11.2020
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Na Dolině o.s.
312 (12)
1076 (3)
 
 
2018
TK Na Dolině o.s.
85 (30)
659 (4)
 
 
2019
TK Na Dolině o.s.
44 (1)
248 (12)
 
 
2020
TK Na Dolině o.s.
 
66 (25)
745 (4)
 
2021
TK Na Dolině o.s.
 
25 (1)
564 (4)
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

35
2
07.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 9/9

0
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

85
4
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

50
5
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 9/9

55
6
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

75
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

40
8
22.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

93
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

40
10
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

45
11
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

22
12
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

34
13
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

30
14
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

55
15
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/9

120
16
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
17
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

100
18
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

75
19
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

90
20
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

38
 Jednotlivci celkem
1082/20

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 7/7

25
2
07.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 600), K: 9/9

0
3
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

40
4
24.01.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 10/10

35
5
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 9/9

19
6
07.02.2020, POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU 2020

TK TENNISPOINT FM (A - 800), K: 12/12

0
7
15.02.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 5/5

20
8
22.02.2020, Halové MČR

ČTS (H), K: 15/15

0
9
06.03.2020, Sport Tennis Club Studénka

Tenisový klub Studénka z.s. (B - 600), K: 9/9

0
10
01.07.2020, TK Skalník Mariánské Lázně C

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
11
08.07.2020, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

16
12
13.07.2020, A3

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (A - 500), K: 12/12

34
13
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

30
14
31.07.2020, PRECHEZA Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 400), K: 9/8

22
15
06.08.2020, Východočeský

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 9/9

27
16
11.08.2020, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
17
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

0
18
11.09.2020, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
19
25.09.2020, A5

Sparta Kutná Hora (A - 500), K: 12/12

34
20
01.06.2020, odložené A1 NIKE TROPHY 2020

TK AGROFERT Prostějov (A - 500), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
302/19
13.12.2019, A1

TK Roja Příbram z.s. (A - 800), K: 13/13

16>8 Krupa, Beránek - Raštica, Čepelík 5:7, 6:4, 1:0 (5)
8>4 Kučera, Šafrata - Krupa, Beránek 6:2, 6:0
získané body: 40 b.
31.01.2020, I - TEC Cup B

TK Havířov (B - 600), K: 9/9

16>8 Beránek, Hanák - Pospíšil, Postupa 4:6, 6:2, 1:0 (7)
8>4 Klimas, Kalousek - Beránek, Hanák 6:3, 6:0
získané body: 19 b.
25.07.2020, TC Brno + ŽLTC Brno

TC Brno. (B - 400), K: 8/8

16>8 Beránek, Hanák - Pytel, Šnajdr 3:6, 6:3, 1:0 (3)
8>4 Beránek, Hanák - Kuřitka, Kalousek 7:5, 2:6, 1:0 (3)
4>2 Beránek, Hanák - Hanačík, Raštica 4:6, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Kločurek, Sedlář - Beránek, Hanák 6:2, 6:2
získané body: 30 b.
17.08.2020

TK Zlín (B - 400), K: 8/8

16>8 Gregus, Hanačík - Beránek, Pešat 6:1, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.