Český tenisový svaz

Hänel Tom

Datum narození:
02.06.2006
Platnost reg. do:
16.02.2021
Klub:
TK Žatec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Žatec
795 (6)
 
 
 
2018
TK Žatec
149 (20)
984 (3)
 
 
2019
TK Žatec
24 (1)
306 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA2A
11.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
1
2.
DA2A
25.05.2019, TK Žatec A - Tenisová akademie Březno u Loun
1
1.
DA3A
27.04.2019, TK Žatec B - Tělocvičná jednota Sokol Osek
1
2.
DA3A
25.05.2019, TK Žatec B - TK Evženie Klášterec n/O
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA2A
11.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
0
2.
DA2A
25.05.2019, TK Žatec A - Tenisová akademie Březno u Loun
0
1.
DA3A
27.04.2019, TK Žatec B - Tělocvičná jednota Sokol Osek
0
2.
DA3A
25.05.2019, TK Žatec B - TK Evženie Klášterec n/O
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
11.05.2019, DA2A
TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
team Velík Libor - Hänel Tom 0:6, 1:6
získané body: 1 b.
11.05.2019, DA2A
TK Ústí n.Labem - TK Žatec A
team Zlámal, Velík - Karas, Hänel 6:4, 6:4
získané body: 0 b.
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

8>4 Laibl, Hänel - Dvorský, Trykar 6:1, 6:0
4>2 Bažant, Sigl - Laibl, Hänel 6:1, 5:7, 7:6
získané body: 7 b.
12.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

32>16 Filip Jakub- Hänel Tom7:6 (26108)
získané body: 0 b.
12.01.2019

SK Satalice (C - 400), K: 5/5

4>2 Kubelka, Šubert - Filip, Hänel 6:3, 6:4
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD2A
05.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Žatec
4
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD2A
05.05.2019, TK Evženie Klášterec n/O - TK Žatec
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

40
2
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

85
3
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
4
26.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

45
5
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

28
6
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

50
7
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

67
8
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
9
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

45
10
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

45
11
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

65
12
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

100
13
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

65
14
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

45
15
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
16
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

100
17
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

64
18
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

100
19
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

30
20
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

65
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

45
22
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

0
 Jednotlivci celkem
1157/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, LOB Cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 9/9

27
2
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

-
3
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

43
4
26.01.2019, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
5
02.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (B - 500), K: 11/11

0
6
09.03.2019, LABEL DESIGN a.s. Open

F.H.TK Dobřichovice (B - 500), K: 10/10

24
7
16.03.2019, ČLTK OPEN SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 500), K: 10/10

24
8
22.03.2019, A3

TK Roja Příbram z.s. (A - 700), K: 12/12

0
9
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

0
10
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
11
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

16
12
05.07.2019, Turnaj B -starší žacvo

TJ TK Neratovice (B - 300), K: 8/8

22
13
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

22
14
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

21
15
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

30
16
08.08.2019, STRATOS AUTO CUP - B

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 200), K: 8/8

45
17
13.08.2019, Mistrovství ČR staršího žactva

ČTS (M), K: 15/15

0
18
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

45
19
24.08.2019, TROČILl CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

45
20
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
21
13.09.2019, A4

TK Roja Příbram z.s. (A - 400), K: 12/12

0
22
14.12.2018, A1

TENIS-CENTRUM DTJ HK (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
394/19
27.12.2018, CT TK ŠKODA PLZEŇ

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 11/11

16>8 Hänel, Filip - Švojgr, Durovič 6:0, 1:6, 1:0 (8)
8>4 Hänel, Filip - Bůcha, Roubal 6:2, 7:5
4>2 Jedlička, Kusý - Hänel, Filip 6:2, 2:6, 1:0 (8)
získané body: 43 b.
07.04.2019, Nike Trophy 2019

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 12/12

64>32 Hänel Tom- Mrva Maxim6:2, 6:7 (4), 6:4
32>16 Paroulek Filip- Hänel Tom6:7 (5), 6:2, 6:3
získané body: 45 b.
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

8>4 Hänel, Kučera - Sršeň, Kreysa 6:3, 6:1
4>2 Hänel, Kučera - Patyk, Dvořák 7:6 (2), 6:0
2>1 Macháček, Douda - Hänel, Kučera 7:6 (4), 6:3
získané body: 30 b.
29.06.2019

Lokomotiva Trutnov (B - 300), K: 8/8

16>8 Čepl, Hänel - Dvořák, Sedláček 6:4, 6:2
8>4 Kučera, Fiala - Čepl, Hänel 6:3, 6:2
získané body: 16 b.
13.07.2019

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/8

16>8 Hänel, Čepl - Bůcha, Pošvář 3:6, 6:2, 1:0
8>4 Hänel, Čepl - Mojžíš, Mojžíš 6:4, 4:6, 1:0
4>2 Kučera, Laštovička - Hänel, Čepl 6:2, 6:0
získané body: 22 b.
01.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

32>16 Hänel, Holub - Kesl, Pajer 6:2, 6:3
16>8 Hänel, Holub - Mojžíš, Mojžíš 7:6 (9), 6:1
8>4 Hänel, Holub - Klepáč, Prusík 6:0, 6:2
4>2 Hänel, Holub - Bůcha, Roubal 6:1, 6:4
2>1 Čížek, Kučera - Hänel, Holub 6:3, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 30 b.
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

16>8 Hänel Tom- Havránek Jakub6:0, 6:0
8>4 Hänel Tom- Šafrata Jan6:0, 6:4
4>2 Hänel Tom- Bien Daniel6:2, 6:1
2>1 Soukup Adam- Hänel Tom6:3, 6:1
získané body: 65 b.
07.09.2019

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

8>4 Stauch, Bien - Holub, Hänel 7:6, 6:4
získané body: 0 b.