Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
11.-15.06.
Pořadatel:
TK Zlín (A - 400)
Kódové číslo:
316009
Dvorců + povrch:
12 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Macharáček Jan
Severní Vršava 4445
761 05 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky 17:00 - 18:00 na čísle 602404680 J.Macharáček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Pleva Jan 23.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
12
45
 
 
14.05.2018 17:01:06
2.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
13
45
 
 
20.04.2018 12:16:31
3.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
18
35
 
 
09.04.2018 23:05:32
4.
Červinka Petr 05.04.2000 Severočeská tenisová o.s.
21
35
 
 
10.04.2018 20:30:31
5.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
23
35
 
 
30.04.2018 06:59:44
6.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
31
30
 
 
30.04.2018 08:51:34
7.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
32
30
 
 
15.03.2018 08:11:17
8.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
33
30
 
 
20.04.2018 14:23:42
9.
Marančák Jan 10.01.2000 TK AGROFERT Prostějov
35
30
 
 
16.03.2018 15:27:19
10.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
37
30
 
 
04.05.2018 13:44:48
11.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
42
30
 
 
21.03.2018 18:02:44
12.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
42
30
 
 
07.04.2018 08:51:14
13.
Beran Jakub 19.03.2001 TK Sparta Praha
46
25
 
 
12.04.2018 13:09:56
14.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
51
25
 
 
08.04.2018 13:36:49
15.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
56
25
 
 
16.05.2018 13:54:10
16.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
57
25
 
 
26.03.2018 11:18:51
17.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
63
25
 
 
20.05.2018 18:52:50
18.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
67
25
 
 
22.05.2018 21:18:05
19.
Růžička Václav 21.02.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
68
25
 
 
24.04.2018 12:05:44
20.
Novák Jiří 23.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
69
20
 
 
10.05.2018 07:42:20
21.
Zoubek Vojtěch 29.05.2000 TK Havířov
70
20
 
 
31.03.2018 09:05:53
22.
Holiš Dominik 22.05.2000 TK Radegast
72
20
 
 
05.04.2018 16:11:55
23.
Podsedník Dominik 13.02.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
73
20
 
 
30.04.2018 11:57:02
24.
Růžička Adam 16.03.2000 TK Olymp Praha
76
20
 
 
19.05.2018 22:11:34
25.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
78
20
 
volná karta ČTS
20.03.2018 10:25:18
26.
Šmíd Filip 28.08.2000 TK Škoda Plzeň z.s.
81
20
 
 
18.03.2018 17:06:21
27.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
84
20
 
 
15.03.2018 03:06:07
28.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
87
20
 
 
16.03.2018 11:21:55
29.
Kolář Filip 27.06.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
89
20
 
 
16.05.2018 22:20:43
30.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
113
15
 
volná karta pořadatel
06.05.2018 17:23:41
31.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
127
15
 
volná karta pořadatel
18.03.2018 14:43:02
32.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
130
15
 
volná karta
04.04.2018 07:15:18
33.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
141
15
11
 
13.04.2018 15:59:59
34.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
204
12
10
volná karta ČTS
19.03.2018 20:23:05
35.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
281
9
9
 
14.04.2018 20:08:57
36.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
355
6
17
 
04.05.2018 09:55:07
37.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
420
6
20
 
27.03.2018 14:36:12
38.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
574
4
8
 
27.05.2018 19:39:11
39.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
1170
1
7
 
17.05.2018 09:02:07
40.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
1170
1
101
volná karta pořadatel
05.06.2018 19:45:35
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Najman Erik 13.04.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
93
20
 
 
23.05.2018 14:54:20
2.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
95
20
 
 
10.05.2018 14:40:12
3.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
96
20
 
 
22.03.2018 20:13:23
4.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
105
20
 
 
15.03.2018 00:02:23
5.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
112
15
 
 
03.05.2018 11:02:01
6.
Durovič Milan 15.10.2001 I.ČLTK Praha
114
15
 
 
04.04.2018 16:15:45
7.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
117
15
 
 
20.03.2018 23:22:27
8.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
119
15
 
 
19.03.2018 16:56:44
9.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
119
15
 
 
07.04.2018 22:30:27
10.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
 
 
28.03.2018 13:46:16
11.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
15
 
 
21.05.2018 09:43:52
12.
Mišťúrik David 24.09.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
126
15
 
volná karta´pořadatel
08.06.2018 07:23:24
13.
Paleček Adam 09.01.2001 Tenisový klub Tesla Brno
132
15
 
 
03.04.2018 09:50:55
14.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
132
15
 
volná karta ČTS
14.05.2018 14:00:20
15.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
134
15
 
 
25.03.2018 14:07:05
16.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
137
15
548
 
23.04.2018 09:23:02
17.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
144
15
 
 
17.03.2018 21:51:35
18.
Polák Marek 21.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
149
15
 
 
21.05.2018 16:28:21
19.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
154
15
 
 
16.03.2018 21:27:37
20.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
173
12
 
 
01.04.2018 21:54:28
21.
Melichar Tomáš 11.11.2002 LTC Hodonín
185
12
 
volná karta
30.05.2018 17:49:19
22.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
202
12
 
 
02.04.2018 19:43:02
23.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
204
12
 
 
07.04.2018 13:59:13
24.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
209
12
 
 
10.04.2018 16:06:57
25.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
305
9
49
 
28.04.2018 16:21:18
26.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
307
9
65
 
05.04.2018 22:19:47
27.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
392
6
48
 
28.03.2018 16:51:53
28.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
81
 
09.04.2018 10:15:25
29.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
721
4
24
volná karta ČTS
31.05.2018 19:56:19
30.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
745
4
69
 
11.05.2018 13:13:01
31.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
1170
1
291
volná karta pořadatel
03.04.2018 14:11:32
32.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
1170
1
289
volná karta pořadatel
06.06.2018 20:54:55

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
218
12
 
 
01.04.2018 14:17:59
2.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
218
12
 
 
17.05.2018 08:01:16
3.
Blažka Stanislav 10.12.2000 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
225
12
 
 
29.05.2018 16:08:10
4.
Robiček Petr 13.02.2000 Tatran Starý Lískovec
261
9
 
 
18.03.2018 14:50:41
5.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
273
9
87
 
01.04.2018 17:00:26
6.
Myslivec Matouš 02.09.2001 TK Havířov
307
9
 
 
31.05.2018 19:57:44
7.
Fromel Martin 16.02.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
353
6
 
 
09.04.2018 19:17:27
8.
Nerud Vladimír 21.03.2002 TK Tuřany
370
6
 
 
12.05.2018 21:52:03
9.
Pavlica Tomáš 28.01.2001 TK Radegast
374
6
 
 
31.03.2018 09:55:20
10.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
379
6
86
 
06.04.2018 07:04:37
11.
Sapala Michal 05.10.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
400
6
 
 
22.05.2018 23:14:13
12.
Janík Petr 09.03.2003 TK Radegast
521
6
129
 
20.03.2018 19:34:23
13.
Jakubčík Martin 10.02.2002 ŽLTC Brno
766
4
 
 
29.05.2018 11:44:47
14.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
1170
1
109
 
18.04.2018 08:33:12

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Koplík Tadeáš 01.06.2004 LTC Hodonín
359
6
80
odhlášeno hráčem
29.03.2018 12:48:27
2.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
59
25
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 13:21:27
3.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
61
25
 
odhlášeno hráčem
11.05.2018 22:10:41
4.
Pírek František 02.06.2000 SK HAMR, z.s.
34
30
 
odhlášeno hráčem
13.05.2018 10:44:45
5.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
25
35
 
odhlášeno hráčem
14.05.2018 11:01:40
6.
Keľo Pavel 19.02.2003 SK Zlín-Mladcová
236
9
427
odhlášeno hráčem
16.05.2018 09:03:32
7.
Čech Michael 09.03.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
65
25
 
odhlášeno hráčem
18.05.2018 06:38:41
8.
Dinh Pavel 01.10.2001 SK HAMR, z.s.
190
12
 
odhlášeno hráčem
19.05.2018 07:50:01
9.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
76
20
 
odhlášeno hráčem
22.05.2018 09:51:19
10.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
504
6
73
odhlášeno hráčem
26.05.2018 13:05:54
11.
Kroupa Václav 04.08.2000 Tenisklub Cheb
65
25
 
odhlášeno hráčem
27.05.2018 15:51:10
12.
Horák Vítek 06.07.2002 I.ČLTK Praha
29
35
 
odhlášeno hráčem
28.05.2018 18:39:05
13.
Bežák Milan 13.11.2002 TENIS SLOVÁCKO z.s.
127
15
 
odhlášeno hráčem
29.05.2018 20:50:19
14.
Bielik Lukáš 03.09.2001 Beskydský tenisový klub
23
35
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 13:07:43
15.
Valigůra Radim 29.06.2001 VSK VŠB-TU Ostrava
193
12
 
odhlášeno hráčem
30.05.2018 14:34:55
16.
Tomeček Christian Lucas 04.10.2001 TC Brno.
183
12
 
odhlášeno hráčem
01.06.2018 21:06:43
17.
Jurajda Adam 17.05.2003 TK AGROFERT Prostějov
160
12
1
odhlášeno hráčem
02.06.2018 04:24:50
18.
Tejkal Marek 05.11.2002 ŽLTC Brno
97
20
 
odhlášeno hráčem
02.06.2018 09:42:53
19.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
27
35
 
odhlášeno hráčem
02.06.2018 16:24:50
20.
Landfeld Vít 20.09.2003 I.ČLTK Praha
379
6
22
odhlášeno hráčem
03.06.2018 09:50:54
21.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
314
9
4
odhlášeno hráčem
04.06.2018 09:45:10
22.
Šišolák Jaroslav 10.10.2001 LTC Hodonín
205
9
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 12:49:43
23.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
221
12
3
odhlášeno hráčem
04.06.2018 19:42:35
24.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
301
9
68
odhlášeno hráčem
04.06.2018 20:05:15
25.
Philippov Evgeny 06.02.2002 SK LAMA o.s.
115
15
 
odhlášeno hráčem
04.06.2018 21:35:33
26.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
28
35
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 06:45:14
27.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
209
12
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 09:30:58
28.
Skrbek Matěj 25.11.2000 LTC Sušice
88
20
 
odhlášeno hráčem
05.06.2018 17:29:06
29.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
160
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2018 16:34:53
30.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
443
6
6
odhlášeno hráčem
07.06.2018 14:39:42
31.
Stavrovsky Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
40
30
 
odhlášeno hráčem
07.06.2018 20:19:33
32.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
175
12
15
odhlášeno hráčem
08.06.2018 10:08:53
33.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
100
20
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 10:26:23
34.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Sparta Praha
58
25
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 13:12:09
35.
Rys Dominik 20.09.2002 VSK VŠB-TU Ostrava
90
20
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 17:02:32
36.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
169
12
 
odhlášeno hráčem
08.06.2018 22:50:58
37.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
50
25
 
odhlášeno hráčem
09.06.2018 15:45:30
38.
Stříteský Tomáš 17.05.2000 SK Tenis Tišnov
192
12
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 07:58:25
39.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
246
9
16
odhlášeno hráčem
10.06.2018 12:17:37
40.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
175
12
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 12:17:58
41.
Vodák Matěj 06.04.2001 TK DEZA Valašské Meziříčí
202
12
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 16:29:44
42.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
55
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2018 17:19:50