Český tenisový svaz

Šrámek Ondřej

Datum narození:
17.09.2002
Platnost reg. do:
30.10.2020
Klub:
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
SK Třebechovice p.Oreb.
259 (12)
1057 (3)
 
 
2014
SK Třebechovice p.Oreb.
146 (20)
797 (3)
 
 
2015
TO SK Žamberk
82 (1)
320 (9)
 
 
2016
TO SK Žamberk
 
128 (15)
 
 
2017
TO SK Žamberk
 
90 (1)
336 (6)
 
2018
TO SK Žamberk
 
 
202 (12)
 
2019
TO SK Žamberk
 
 
113 (15)
296 (9)
2020
TO SK Žamberk
 
 
66 (20)
152 (12)
2021
Sportovní klub Třebechovi
 
 
37 (1)
185 (9)
25.07.2020

LTC Jaroměř (C - 250), K: 4/4

4>2 Holub, Šrámek - Bartoš, Hayek 6:3, 7:6 (2)
2>1 Řehák, Zelený - Holub, Šrámek scr.
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
6.6.2020, TJ Lázně Bělohrad A (3) - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A (7)
4
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
27.6.2020, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A (7) - Tenis Nová Paka A (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - Královéhradecký krajský přebor
6.6.2020, TJ Lázně Bělohrad A (3) - Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A (7)
8
2.
02 - Královéhradecký krajský přebor
27.6.2020, Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. A (7) - Tenis Nová Paka A (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

80
2
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/8

30
3
13.12.2019, A2

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800), K: 12/12

75
4
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

40
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

30
6
15.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

45
7
29.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/6

80
8
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

100
9
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

0
10
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

30
12
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

65
13
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

45
14
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

0
15
08.08.2020, Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka

ČTS (M), K: 15/15

0
16
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 12/12

53
17
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/-

0
18
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

22
19
25.09.2020, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/12

90
20
09.06.2020, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

32
21
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

45
 Jednotlivci celkem
862/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/8

0
3
13.12.2019, A2

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800), K: 12/12

34
4
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

0
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

východočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
15.02.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

22
7
29.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/6

0
8
13.06.2020, Oblastní přebor

východočeský (P - 300), K: 8/-

-
9
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
10
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

30
12
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

30
13
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

21
14
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

-
15
08.08.2020, Mistrovství ČR - 93. Pardubická juniorka

ČTS (M), K: 15/15

0
16
20.08.2020, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 400), K: 12/12

53
17
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/-

-
18
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

16
19
25.09.2020, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 500), K: 12/12

21
20
09.06.2020, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

-
21
23.06.2020, odložené A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
243/15
13.12.2019, A2

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 800), K: 12/12

16>8 Praus, Šrámek - Lukáš, Veigert 6:2, 4:6, 1:0 (6)
8>4 Baum, Apltauer - Praus, Šrámek 6:3, 6:3
získané body: 34 b.