Český tenisový svaz

Nerud Vladimír

Datum narození:
21.03.2002
Platnost reg. do:
09.11.2018
Klub:
TK Tuřany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC Brno.
581 (6)
 
 
 
2014
TC Brno.
358 (12)
 
 
 
2015
TK Tuřany
164 (1)
844 (3)
 
 
2016
TK Tuřany
 
271 (9)
920 (3)
 
2017
TK Tuřany
 
128 (1)
1067 (3)
 
2018
TK Tuřany
 
 
370 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/-

0
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/-

-
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany B
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TK Tuřany B
1
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TK Tuřany B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, SKP Kometa Brno B - TK Tuřany B
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany B
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TK Tuřany B
1
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TK Tuřany B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, SKP Kometa Brno B - TK Tuřany B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13
20.01.2018

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Pospíšil, Nerud - Pekár, Staněk 6:2, 7:5
4>2 Pospíšil, Nerud - Mareček, Fenyk 6:3, 6:0
2>1 Pospíšil, Nerud - Majer, Vidlář 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

16>8 Pospíšil, Daniel - Rauš, Nerud 7:6, 3:6, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

8>4 Fenyk, Zourek - Nerud, Majer 3:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - Slovan Hodonín
1
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
1
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
6
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
9
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Znojmo
1
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - Slovan Hodonín
1
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
3
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
0
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
4
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Znojmo
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26