Český tenisový svaz

Nerud Vladimír

Datum narození:
21.03.2002
Platnost reg. do:
09.11.2018
Klub:
TK Tuřany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC Brno.
581 (6)
 
 
 
2014
TC Brno.
358 (12)
 
 
 
2015
TK Tuřany
164 (1)
844 (3)
 
 
2016
TK Tuřany
 
271 (9)
920 (3)
 
2017
TK Tuřany
 
128 (1)
1067 (3)
 
2018
TK Tuřany
 
 
370 (6)
 
2019
TK Tuřany
 
 
191 (12)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/-

0
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.11.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 4/-

-
2
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany B
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TK Tuřany B
1
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TK Tuřany B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, SKP Kometa Brno B - TK Tuřany B
6
5.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
23.6.2018, Mosilana Brno B - TK Tuřany B
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
5.5.2018, Start Brno C - TK Tuřany B
1
2.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
26.5.2018, TJ Slavoj Velké Pavlovice - TK Tuřany B
1
3.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
9.6.2018, TK Tuřany B - Sokol Brno Žabovřesky B
1
4.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
16.6.2018, SKP Kometa Brno B - TK Tuřany B
1
5.
12. IV.TŔÍDA sk.DA
23.6.2018, Mosilana Brno B - TK Tuřany B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/-

0
2
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

10
3
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

0
4
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

0
5
20.01.2018

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

0
6
27.01.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/-

10
7
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
03.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/-

0
9
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

15
10
07.04.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

0
11
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

15
12
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/8

0
13
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
14
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
15
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

14
16
17.07.2018, Memoriál ing.Svatopluka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

0
17
21.07.2018, Chimney Cup 2018

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

30
18
28.07.2018

TK Zlín (C - 200), K: 5/-

0
19
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

0
20
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

20
21
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

20
22
25.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/-

15
23
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

22
24
01.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
25
08.09.2018

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/-

22
26
15.09.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 200), K: 4/4

15
27
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
254/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/-

-
2
09.12.2017, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/-

-
3
06.01.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 6/6

0
4
13.01.2018, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 7/7

0
5
20.01.2018

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

7
6
27.01.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 5/-

-
7
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

0
8
03.03.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 5/-

-
9
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

0
10
07.04.2018, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 6/6

0
11
21.04.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/5

7
12
12.05.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/8

8
13
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

16
14
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

7
15
14.07.2018, Memoriál Zdeňka Kocmana

TK Brno Bosonohy,z.s. (C - 200), K: 6/5

15
16
17.07.2018, Memoriál ing.Svatopluka Jouzy

TK Blansko (C - 200), K: 5/5

0
17
21.07.2018, Chimney Cup 2018

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/4

15
18
28.07.2018

TK Zlín (C - 200), K: 5/-

-
19
31.07.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 5/5

10
20
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

15
21
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

0
22
25.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 200), K: 4/-

-
23
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
01.09.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
25
08.09.2018

LTC Tábor 1903 (B - 300), K: 8/-

-
26
15.09.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 200), K: 4/4

15
27
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

8
 Jednotlivci celkem
133/20
20.01.2018

TK TILIA Brno (D - 300), K: 2/2

8>4 Pospíšil, Nerud - Pekár, Staněk 6:2, 7:5
4>2 Pospíšil, Nerud - Mareček, Fenyk 6:3, 6:0
2>1 Pospíšil, Nerud - Majer, Vidlář 6:1, 6:0
získané body: 7 b.
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

16>8 Pospíšil, Daniel - Rauš, Nerud 7:6, 3:6, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
17.03.2018

TK Zlín (C - 400), K: 5/5

8>4 Fenyk, Zourek - Nerud, Majer 3:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
11.07.2018

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

8>4 Zeman, Nerud - Smílek, Mareček 6:3, 6:2
4>2 Alan, Zourek - Zeman, Nerud 6:2, 7:5
získané body: 7 b.
04.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/4

16>8 Majer, Nerud - Páral, Mikulčík 6:2, 6:1
8>4 Majer, Nerud - David, Hlavoň 7:6 (5), 3:6, 1:0 (9)
4>2 Majer, Nerud - Ryšánek, Tlačbaba 6:3, 3:6, 1:0 (4)
2>1 Majer, Nerud - Vaculík, Mareček 7:5, 6:1
získané body: 15 b.
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

16>8 Nerud Vladimír- Komrska Ondřej4:6, 7:5, 1:0 (11)
8>4 Nerud Vladimír- Samek Jiří6:4, 7:6 (4)
4>2 Nerud Vladimír- Hübl Filip6:2, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Bartoněk Jonáš- Nerud Vladimír6:2, 7:6 (5)
získané body: 20 b.
18.08.2018

TK Tuřany (C - 200), K: 4/4

4>2 Klakurka, Hlavoň - Daniel, Nerud 6:0, 7:5
získané body: 0 b.
22.09.2018

TK Zlín (B - 300), K: 8/8

32>16 Ryšánek, Nerud - Fojtů, Janík 7:6 (6), 7:6 (5)
16>8 Paleček, Doušek - Ryšánek, Nerud 6:2, 6:2
získané body: 8 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - Slovan Hodonín
1
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
1
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
6
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
9
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Znojmo
1
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TC Brno. B - TC-MJ TENIS Líšeň
1
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
29.4.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - Slovan Hodonín
1
2.
22. I.TŔÍDA D
6.5.2018, TK Spartak Jihlava B - TC-MJ TENIS Líšeň
0
3.
22. I.TŔÍDA D
20.5.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - ŽLTC Brno B
3
4.
22. I.TŔÍDA D
27.5.2018, Start Brno - TC-MJ TENIS Líšeň
0
5.
22. I.TŔÍDA D
10.6.2018, Jiskra Otrokovice - TC-MJ TENIS Líšeň
4
6.
22. I.TŔÍDA D
17.6.2018, TC-MJ TENIS Líšeň - TK Znojmo
1
7.
22. I.TŔÍDA D
24.6.2018, TC Brno. B - TC-MJ TENIS Líšeň
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26