Český tenisový svaz

Rys Dominik

Datum narození:
20.09.2002
Platnost reg. do:
03.02.2019
Klub:
VSK VŠB-TU Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Krnov
465 (9)
 
 
 
2014
SK LAMA o.s.
216 (15)
862 (3)
 
 
2015
SK LAMA o.s.
105 (1)
271 (9)
 
 
2016
SK LAMA o.s.
 
150 (15)
806 (3)
 
2017
SK LAMA o.s.
 
43 (1)
373 (6)
 
2018
SK LAMA o.s.
 
 
90 (20)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.06.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Severomoravská divize
28.04.2018, VSK VŠB-TU Ostrava A - I.NTC Olomouc
1
2.
Severomoravská divize
01.05.2018, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - VSK VŠB-TU Ostrava A
1
3.
Severomoravská divize
05.05.2018, SK JC Sport Opava A - VSK VŠB-TU Ostrava A
0
1.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
0
2.
Oblastní přebor 'A'
09.06.2018, TO TJ Nový Jičín /TK Na Dolině B - VSK VŠB-TU Ostrava B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Severomoravská divize
28.04.2018, VSK VŠB-TU Ostrava A - I.NTC Olomouc
0
2.
Severomoravská divize
01.05.2018, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - VSK VŠB-TU Ostrava A
0
3.
Severomoravská divize
05.05.2018, SK JC Sport Opava A - VSK VŠB-TU Ostrava A
0
1.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
0
2.
Oblastní přebor 'A'
09.06.2018, TO TJ Nový Jičín /TK Na Dolině B - VSK VŠB-TU Ostrava B
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
24.02.2018, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 6/5

8>4 Vrba, Rys - Janík, Viznar 7:6 (3), 6:2
4>2 Vrba, Rys - Valigůra, Opálka 1:6, 6:3, 1:0 (6)
2>1 Jadamus, Szturc - Vrba, Rys 6:3, 7:6 (3)
získané body: 15 b.
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

8>4 Pozdenkov, Rys - Žilinský, Cerhák 6:2, 6:0
4>2 Pozdenkov, Rys - Zeithamel, Zavada 6:3, 2:6, 1:0 (3)
2>1 Marančák, Valigůra - Pozdenkov, Rys 6:2, 6:7 (2), 1:0 (3)
získané body: 25 b.
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/6

8>4 Rys, Mališ - Dokoupil, Čech 6:4, 3:6, 1:0 (7)
4>2 Zeithamel, Myslivec - Rys, Mališ scr.
získané body: 14 b.
07.05.2018, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

32>16 Novák, Bušek - Rys, Sklenka 1:6, 6:4, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16>8 Otypka, Rys - Častulík, Divila 6:4, 6:1
8>4 Otypka, Rys - Glocman, Dokoupil 6:0, 6:1
4>2 Otypka, Rys - Šlachta, Navrátil 6:1, 6:3
2>1 Otypka, Rys - Podzemný, Zoubek 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 45 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Rys, Pučálka - Peterka, Růžička 1:6, 6:3, 1:0
16>8 Kraus, Pánik - Rys, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0
získané body: 21 b.
11.08.2018, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 300), K: 8/8

16>8 Doušek, Rys - Havlíček, Bernas 7:6 (3), 6:3
8>4 Doušek, Rys - Mikula, Kollár 7:5, 4:6 (8)
4>2 Kroupa, Růžička - Doušek, Rys 6:3, 3:6 (5)
získané body: 22 b.
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

16>8 Rys, Otypka - Viznar, Fromel 6:4, 6:3
8>4 Rys, Otypka - Jančík, Zoubek 7:6 (6), 6:4
4>2 Kovařík, Vaculík - Rys, Otypka 6:2, 6:3
získané body: 27 b.
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Otypka, Rys - Klakurka, Nerud 5:7, 6:4, 1:0 (3)
8>4 Otypka, Rys - Machala, Navrátil 6:4, 6:3
4>2 Zapletal, Válek - Otypka, Rys 6:2, 6:7 (5), 1:0 (4)
získané body: 22 b.