Český tenisový svaz

Galuška Daniel Damián

Datum narození:
16.12.2002
Platnost reg. do:
12.12.2019
Klub:
SK LAMA o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK Krnov
174 (15)
 
 
 
2014
SK LAMA o.s.
94 (30)
550 (4)
 
 
2015
SK Vitality Slezsko o.s.
35 (1)
202 (12)
 
 
2016
SK LAMA o.s.
 
75 (25)
 
 
2017
SK LAMA o.s.
 
26 (1)
693 (4)
 
2018
SK LAMA o.s.
 
 
132 (15)
 
2019
SK LAMA o.s.
 
 
42 (25)
446 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.03.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

20
2
15.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 300), K: 6/6

14
 Jednotlivci celkem
34/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.03.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
2
15.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 300), K: 6/6

14
 Jednotlivci celkem
24/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, TK Gymnázium Uničov - SK LAMA o.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, TENIS TONDACH Hranice, o.s. - SK LAMA o.s.
0
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, SK LAMA o.s. - TC Kopřivnice
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2018, TK Opava A - SK LAMA o.s.
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
16.06.2018, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
4
7.
Oblastní soutěž skupina C
23.06.2018, SK JC Sport Opava B - SK LAMA o.s.
4
8.
Oblastní soutěž skupina C
30.06.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Vrbno p.Pradědem
3
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
28.04.2018, TK Gymnázium Uničov - SK LAMA o.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
01.05.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž skupina C
19.05.2018, TENIS TONDACH Hranice, o.s. - SK LAMA o.s.
2
4.
Oblastní soutěž skupina C
26.05.2018, SK LAMA o.s. - TC Kopřivnice
1
5.
Oblastní soutěž skupina C
09.06.2018, TK Opava A - SK LAMA o.s.
1
6.
Oblastní soutěž skupina C
16.06.2018, SK LAMA o.s. - T.J. Sokol Šumperk
0
7.
Oblastní soutěž skupina C
23.06.2018, SK JC Sport Opava B - SK LAMA o.s.
3
8.
Oblastní soutěž skupina C
30.06.2018, SK LAMA o.s. - Sokol Vrbno p.Pradědem
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

16>8 Galuška, Valigůra - Botur, Rodák 6:1, 7:5
8>4 Galuška, Valigůra - Horák, Moravec 2:6, 6:2, 1:0 (3)
4>2 Galuška, Valigůra - Mihoč, Podsedník 2:6, 6:0, 1:0 (4)
2>1 Hrachovec, Kubín - Galuška, Valigůra 0:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Galuška, Moravec - Kubatko, Raška 6:1, 6:1
8>4 Galuška, Moravec - Rodák, Botur 6:2, 6:3
4>2 Galuška, Moravec - Mihoč, Ventrča 6:7, 6:4, 1:0 (4)
2>1 Zeithamel, Machala - Galuška, Moravec 6:4, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 30 b.
27.09.2018, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

16>8 Rys, Galuška - Hegenbart, Čech 3:6, 7:6, 1:0
8>4 Rys, Galuška - Musil, Šlachta 6:3, 6:4
4>2 Rys, Galuška - Jančík, Stuchlík 2:6, 6:4, 1:0
2>1 Stavrovsky, Semerák - Rys, Galuška 6:4, 6:3
získané body: 70 b.