Český tenisový svaz

Holiš Dominik

Datum narození:
22.05.2000
Platnost reg. do:
18.11.2018
Klub:
TK Radegast
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
Rožnovský tenisový klub
225 (15)
952 (3)
 
 
2012
Rožnovský tenisový klub
86 (30)
581 (4)
 
 
2013
Rožnovský tenisový klub
30 (1)
250 (12)
 
 
2014
Rožnovský tenisový klub
 
74 (25)
569 (4)
 
2015
Rožnovský tenisový klub
 
27 (1)
341 (6)
 
2016
Rožnovský tenisový klub
 
 
133 (15)
 
2017
TK Radegast
 
 
80 (20)
872 (3)
2018
TK Radegast
 
 
72 (20)
 
2019
TK Radegast
 
 
57 (1)
786 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.09.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
15.09.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Severomoravská divize
28.04.2018, ITS Tennis centre s.r.o. - Tenis Vsetín A
1
2.
Severomoravská divize
01.05.2018, Tenis Vsetín A - TO TJ Nový Jičín/TK Na Dolině A
0
3.
Severomoravská divize
05.05.2018, TK Milo Olomouc A - Tenis Vsetín A
1
4.
Severomoravská divize
19.05.2018, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava A
4
5.
Severomoravská divize
26.05.2018, Tenis Vsetín A - I.NTC Olomouc
1
6.
Severomoravská divize
09.06.2018, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - Tenis Vsetín A
1
7.
Severomoravská divize
16.06.2018, Tenis Vsetín A - VSK VŠB-TU Ostrava A
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Severomoravská divize
28.04.2018, ITS Tennis centre s.r.o. - Tenis Vsetín A
3
2.
Severomoravská divize
01.05.2018, Tenis Vsetín A - TO TJ Nový Jičín/TK Na Dolině A
0
3.
Severomoravská divize
05.05.2018, TK Milo Olomouc A - Tenis Vsetín A
1
4.
Severomoravská divize
19.05.2018, Tenis Vsetín A - SK JC Sport Opava A
0
5.
Severomoravská divize
26.05.2018, Tenis Vsetín A - I.NTC Olomouc
1
6.
Severomoravská divize
09.06.2018, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. A - Tenis Vsetín A
1
7.
Severomoravská divize
16.06.2018, Tenis Vsetín A - VSK VŠB-TU Ostrava A
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700), K: 12/12

75
2
08.12.2017, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

30
3
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

40
4
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

35
5
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

35
6
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

60
7
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

45
8
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

35
9
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/6

50
10
23.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 9/8

40
11
29.03.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

22
12
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

65
13
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

45
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

0
15
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

45
16
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

45
17
11.08.2018, Mistrovství ČR - 91. Pardubická juniorka

ČTS (H), K: 15/15

0
18
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

45
19
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

40
20
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
01.12.2017, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700), K: 12/-

0
22
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
752/22

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700), K: 12/12

34
2
08.12.2017, I-TEC cup B

TK Havířov (B - 500), K: 8/8

0
3
16.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
4
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

20
5
27.01.2018, Wilson CUP

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

35
6
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

27
7
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16
8
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/7

18
9
10.03.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 7/6

14
10
23.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 9/8

22
11
29.03.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
12
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16
13
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

21
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/8

45
15
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

0
16
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
17
11.08.2018, Mistrovství ČR - 91. Pardubická juniorka

ČTS (H), K: 15/15

45
18
18.08.2018, Turnaj dorostenců třídy B

TO SK Žamberk (B - 300), K: 8/8

16
19
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

27
20
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
01.12.2017, A1

SK Vitality Slezsko o.s. (A - 700), K: 12/-

-
22
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
356/20
03.02.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 6/6

8>4 Ventrča, Holiš - Mareček, Zeman 6:4, 6:1
4>2 Ventrča, Holiš - Magula, Rybář 6:1, 6:2
2>1 Ventrča, Holiš - Tejkal, Chmelík 6:3, 6:2
získané body: 27 b.
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Holiš, Zeithamel - Mišťúrik, Boček 6:3, 6:7 (5), 1:0 (8)
8>4 Vaculík, Horák - Holiš, Zeithamel 6:2, 6:1
získané body: 16 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Zoubek, Holiš - Peterka, Růžička 6:4, 1:6, 1:0 (2)
16>8 Horák, Vaculík - Zoubek, Holiš 6:2, 6:4
získané body: 21 b.
05.07.2018

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

16>8 Mišťúrik, Kulhánek - Holiš, Paleček 7:5, 2:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

16>8 Doušek, Holiš - Daniel, Stříteský 6:2, 6:2
8>4 Doušek, Holiš - Alan, Zapletal 4:6, 6:3, 1:0 (8)
4>2 Marančák, Novák - Doušek, Holiš 4:6, 6:1, 1:0 (7)
získané body: 27 b.