Český tenisový svaz

Šmédek Jaroslav

Datum narození:
12.06.2002
Platnost reg. do:
04.11.2019
Klub:
TK AGROFERT Prostějov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TJ Jiskra Otrokovice
94 (25)
710 (4)
 
 
2014
TJ Jiskra Otrokovice
22 (60)
254 (9)
 
 
2015
TJ Jiskra Otrokovice
3 (1)
115 (20)
655 (4)
 
2016
TJ Jiskra Otrokovice
 
12 (60)
219 (9)
 
2017
Jiskra Otrokovice
 
4 (1)
241 (9)
 
2018
TK AGROFERT Prostějov
 
 
37 (30)
759 (3)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
6.5.2017, Jiskra Otrokovice B - TK Znojmo
1
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
20.5.2017, Jiskra Otrokovice B - Start Brno
1
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
27.5.2017, Tatran Starý Lískovec - Jiskra Otrokovice B
1
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
10.6.2017, Jiskra Otrokovice B - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
17.6.2017, TK Zlín B - Jiskra Otrokovice B
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
6.5.2017, Jiskra Otrokovice B - TK Znojmo
1
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
20.5.2017, Jiskra Otrokovice B - Start Brno
1
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
27.5.2017, Tatran Starý Lískovec - Jiskra Otrokovice B
1
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
10.6.2017, Jiskra Otrokovice B - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
17.6.2017, TK Zlín B - Jiskra Otrokovice B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
13.05.2017, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 9/8

32>16 Šmédek, Novák - Jakubčík, Zourek 6:1, 6:1
16>8 Šmédek, Novák - Hlavačka, Kovařík 2:6, 7:6 (4), 1:0 (11)
8>4 Šmédek, Novák - Mišťúrik, Adamec 6:1, 7:5
4>2 Stříteský, Vaculík - Šmédek, Novák 7:6 (1), 6:7 (4), 1:0 (7)
získané body: 22 b.
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Šmédek, Novák - Pavelka, Najman 6:2, 7:6 (3)
16>8 Šmédek, Novák - Křipský, Lušovský 7:6 (4), 6:4
8>4 Pírek, Jeníček - Šmédek, Novák 6:4, 6:2
získané body: 34 b.
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Šmédek, Vychopeň - Solař, Jeníček 6:7, 6:4, 1:0
16>8 Šmédek, Vychopeň - Červinka, Šilhavý 6:4, 6:7, 1:0
8>4 Šmédek, Vychopeň - Hlavačka, Kovařík 7:6, 4:6, 1:0
4>2 Vondrák, Lehečka - Šmédek, Vychopeň 6:2, 6:2
získané body: 53 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
30.4.2017, Jiskra Otrokovice - TK Drnovice
15
2.
22. I.TŔÍDA D
7.5.2017, HTK Třebíč - Jiskra Otrokovice
15
3.
22. I.TŔÍDA D
21.5.2017, LTC Hodonín - Jiskra Otrokovice
15
4.
22. I.TŔÍDA D
28.5.2017, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno B
3
5.
22. I.TŔÍDA D
11.6.2017, TK Spartak Jihlava B - Jiskra Otrokovice
9
6.
22. I.TŔÍDA D
18.6.2017, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
12
 Družstva celkem (2hra)
69
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
105
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
93

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
30.4.2017, Jiskra Otrokovice - TK Drnovice
14
2.
22. I.TŔÍDA D
7.5.2017, HTK Třebíč - Jiskra Otrokovice
0
3.
22. I.TŔÍDA D
21.5.2017, LTC Hodonín - Jiskra Otrokovice
0
4.
22. I.TŔÍDA D
28.5.2017, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno B
2
5.
22. I.TŔÍDA D
11.6.2017, TK Spartak Jihlava B - Jiskra Otrokovice
9
6.
22. I.TŔÍDA D
18.6.2017, Jiskra Otrokovice - TC Brno. B
11
 Družstva celkem (4hra)
36
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
105
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
93