Český tenisový svaz

Chmelík Oliver

Datum narození:
22.03.2001
Platnost reg. do:
14.02.2023
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TC BORS CLUB-STK Břeclav
1322 (3)
 
 
 
2014
TK Velké Bílovice
367 (1)
841 (3)
 
 
2015
TK Velké Bílovice
 
285 (9)
612 (4)
 
2016
LTC Hodonín
 
150 (1)
311 (9)
 
2017
LTC Hodonín
 
 
126 (15)
 
2018
LTC Hodonín
 
 
84 (20)
396 (6)
2019
LTC Hodonín
 
 
92 (20)
241 (9)
2020
LTC Hodonín
 
 
81 (1)
153 (12)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

20
2
07.12.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

0
3
14.12.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 450), K: 4/4

20
4
04.01.2020, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 700), K: 4/4

15
5
11.01.2020, Zruč Winter Open 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

10
6
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

0
7
24.01.2020, SPP Cup

TK Drnovice (C - 700), K: 5/5

20
8
01.02.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 5/4

15
9
08.02.2020

TK TILIA Brno (C - 700), K: 5/5

0
10
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/-

0
11
22.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 700), K: 5/5

0
12
07.03.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

20
13
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

10
14
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
15
29.06.2020

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
16
10.07.2020, KPB Intra CUP

TK Města Bučovice (C - 400), K: 5/4

20
17
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

0
18
18.07.2020, Alca Plast cup

Sokol Lanžhot (C - 350), K: 4/4

20
19
21.07.2020, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/4

0
20
01.08.2020, Jevíčská věž o pohár města 10. ročník

T.J. Sokol Jevíčko (C - 400), K: 5/5

15
21
07.08.2020, OTECO OPEN

TK Města Bučovice (C - 400), K: 4/4

20
22
15.08.2020, Počítej lásko má s tím

TK Dolní Dobrouč (C - 400), K: 4/4

30
23
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

27
24
29.08.2020, ČSOB Cup

Slovácký TK Břeclav (C - 400), K: 4/4

15
25
12.09.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 300), K: 5/4

20
26
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
27
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

32
28
25.07.2020, Turnaj mužů

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: -/4

-
29
22.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
344/27

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.11.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

10
2
07.12.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 700), K: 8/8

0
3
14.12.2019, FÉNIX NEDVĚZÍ OPEN 2019

Tenis klub FÉNIX Nedvězí (C - 450), K: 4/4

7
4
04.01.2020, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 700), K: 4/4

7
5
11.01.2020, Zruč Winter Open 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

7
6
18.01.2020, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

0
7
24.01.2020, SPP Cup

TK Drnovice (C - 700), K: 5/5

15
8
01.02.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 550), K: 5/4

0
9
08.02.2020

TK TILIA Brno (C - 700), K: 5/5

20
10
15.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 600), K: 5/-

-
11
22.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 700), K: 5/5

0
12
07.03.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

10
13
30.05.2020, TC Chrudim Jarní pohár dospělých 2020

TC Chrudim z.s. (C - 400), K: 5/4

0
14
13.06.2020, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
15
29.06.2020

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
16
10.07.2020, KPB Intra CUP

TK Města Bučovice (C - 400), K: 5/4

10
17
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
18
18.07.2020, Alca Plast cup

Sokol Lanžhot (C - 350), K: 4/4

15
19
21.07.2020, Hořická trubička

TC Hořice (C - 300), K: 4/4

0
20
01.08.2020, Jevíčská věž o pohár města 10. ročník

T.J. Sokol Jevíčko (C - 400), K: 5/5

10
21
07.08.2020, OTECO OPEN

TK Města Bučovice (C - 400), K: 4/4

15
22
15.08.2020, Počítej lásko má s tím

TK Dolní Dobrouč (C - 400), K: 4/4

10
23
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

7
24
29.08.2020, ČSOB Cup

Slovácký TK Břeclav (C - 400), K: 4/4

10
25
12.09.2020, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 300), K: 5/4

15
26
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

15
27
17.07.2020, A3 Optim tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 600), K: 12/-

-
28
25.07.2020, Turnaj mužů

TJ Nové Město na Moravě (C - 300), K: -/4

0
29
22.08.2020, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 400), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
183/26
24.01.2020, SPP Cup

TK Drnovice (C - 700), K: 5/5

8>4 Postupa, Chmelík - Novobilský, Huliák 6:3, 6:4
4>2 Postupa, Chmelík - Doseděl, Paleček 2:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Hlavoň, Daniel - Postupa, Chmelík 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
22.02.2020, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 700), K: 5/5

8>4 Elísek, Zezula - Chmelík, Jordanov 6:7 (4), 6:2, 1:0 (10)
získané body: 0 b.
07.03.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

16>8 Chmelík Oliver- Haňkovský David5:7, 6:4, 1:0 (4)
8>4 Chmelík Oliver- Kubíček Jan6:4, 7:5
4>2 Buček Milan- Chmelík Oliver6:0, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
07.03.2020

LTC Humpolec (C - 500), K: 5/5

8>4 Šťastný, Chmelík - Palán, Páral 6:2, 7:6 (5)
4>2 Greiff, Svoboda - Šťastný, Chmelík 6:4, 6:0
získané body: 10 b.
18.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 250), K: 5/4

8>4 Chmelík, Brett - Krajíc, Kubeš 5:7, 6:3, 1:0 (7)
4>2 Majšajdr, Šich - Chmelík, Brett 7:5, 6:3
získané body: 7 b.
19.09.2020

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

8>4 Paleček, Chmelík - Farbiak, Fink 6:0, 6:1
4>2 Paleček, Chmelík - Jahelka, Řehák 7:6 (3), 6:4
2>1 Paleček, Chmelík - Janeček, Hoffmann 6:1, 6:1
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Brno C (5) - Jiskra Otrokovice (2)
0
2.
2D 2.liga D
27.6.2020 NT 5.7.2020, TC Brno B (4) - TC Brno C (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TC Brno C (5) - Jiskra Otrokovice (2)
0
2.
2D 2.liga D
27.6.2020 NT 5.7.2020, TC Brno B (4) - TC Brno C (5)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0