Český tenisový svaz

Klemens Filip

Datum narození:
13.08.2003
Platnost reg. do:
11.10.2018
Klub:
VSK VŠB-TU Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TREND SPORT, o.s.
329 (12)
908 (3)
 
 
2015
TK SC OSTRAVA, o.s.
150 (20)
963 (3)
 
 
2016
TK SC OSTRAVA, o.s.
116 (1)
527 (4)
 
 
2017
TK SC OSTRAVA
 
162 (15)
 
 
2018
TK SC OSTRAVA
 
73 (1)
504 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2018, TK Slavia Orlová C - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
19.05.2018, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK TENNISPOINT FM B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2018, TO VOKD Ostrava-Poruba - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2018, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TJ TO Sokol Stará Bělá B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina A
05.05.2018, TK Slavia Orlová C - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
0
2.
Oblastní soutěž skupina A
19.05.2018, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TK TENNISPOINT FM B
1
3.
Oblastní soutěž skupina A
26.05.2018, TO VOKD Ostrava-Poruba - SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
1
4.
Oblastní soutěž skupina A
09.06.2018, SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. - TJ TO Sokol Stará Bělá B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, PRINCE WINTER TENIS I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

10
2
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

0
3
06.01.2018, PRINCE WINTER TENIS II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 7/7

13
4
13.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

0
5
20.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
27.01.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
8
17.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

0
9
24.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
10
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/-

18
11
29.03.2018, PRINCE WINTER TENIS III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

20
12
21.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

15
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

0
15
05.07.2018

TK Bílovec (C - 200), K: 4/4

20
16
19.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
21.07.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
18
04.08.2018, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

7
19
11.08.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

10
20
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
21.08.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/-

0
23
08.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

0
24
15.09.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
25
22.09.2018, Svatováclavský tenisový turnaj

Tenisový klub Bruntál, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
26
23.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 9/-

0
27
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
28
28.07.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
153/27

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, PRINCE WINTER TENIS I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

0
2
28.12.2017, Sdružený okresní přebor KA, OV, FM, NJ, OP, BR, JE, SU, OL, PR, VS,

TK Havířov (P - 500), K: 7/6

0
3
06.01.2018, PRINCE WINTER TENIS II

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 7/7

0
4
13.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

7
5
20.01.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
27.01.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
7
10.02.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

0
8
17.02.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 6/-

-
9
24.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
10
03.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 400), K: 7/-

-
11
29.03.2018, PRINCE WINTER TENIS III

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 6/6

0
12
21.04.2018, Okresní přebor Opava

TK Opava (P - 200), K: 4/4

10
13
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
14
30.06.2018, DEZA TROPHY

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
15
05.07.2018

TK Bílovec (C - 200), K: 4/4

15
16
19.07.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
21.07.2018, POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
18
04.08.2018, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 4/4

10
19
11.08.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

7
20
17.08.2018, LAMA Cup 2018

SK LAMA o.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
21.08.2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/-

-
23
08.09.2018, JC SPORT CUP 2018

SK JC Sport Opava (C - 200), K: 4/4

7
24
15.09.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

10
25
22.09.2018, Svatováclavský tenisový turnaj

Tenisový klub Bruntál, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
26
23.03.2018, Wilson Cup

Beskydský tenisový klub (B - 500), K: 9/-

-
27
26.07.2018, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
28
28.07.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
96/22
13.01.2018, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 5/5

16>8 Klemens, Postupa - Wojnar, Raška 4:6, 6:0, 1:0 (4)
8>4 Botur, Rodák - Klemens, Postupa 7:6 (0), 6:3
získané body: 7 b.
05.07.2018

TK Bílovec (C - 200), K: 4/4

16>8 Klemens Filip- Foldyna Matěj0:6, 6:2, 1:0 (5)
8>4 Klemens Filip- Kus Jan6:2, 3:6, 1:1 (9)
4>2 Klemens Filip- Guráš Martin1:6, 6:2, 1:0 (8)
2>1 Čech Jan- Klemens Filipscr.
získané body: 20 b.
05.07.2018

TK Bílovec (C - 200), K: 4/4

8>4 Woniakowski, Klemens - Holiš, Svozil 6:1, 6:1
4>2 Woniakowski, Klemens - Ščurek, Šíp 6:4, 6:1
2>1 Woniakowski, Klemens - Kus, Guráš 6:3, 6:2
získané body: 15 b.
11.08.2018, Akuna cup

TK Slavia Orlová (C - 200), K: 4/4

8>4 Spirka, Klemens - Urban, Sobotik 6:1, 6:1
4>2 Hašek, Michalík - Spirka, Klemens 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.