Český tenisový svaz

Otypka Matouš

Datum narození:
12.02.2003
Platnost reg. do:
02.11.2018
Klub:
SK LAMA o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
SK LAMA o.s.
233 (15)
 
 
 
2015
SK LAMA o.s.
66 (35)
697 (4)
 
 
2016
SK LAMA o.s.
20 (1)
169 (15)
 
 
2017
SK LAMA o.s.
 
14 (45)
833 (3)
 
2018
SK LAMA o.s.
 
10 (1)
204 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
05.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK Havířov A
1
2.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
0
3.
Oblastní přebor 'A'
26.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK TENNISPOINT FM A
4
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.04.2018, VSK VŠB-TU Ostrava C - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2018, Městský tenisový klub Karviná - VSK VŠB-TU Ostrava C
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
05.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK Havířov A
0
2.
Oblastní přebor 'A'
19.05.2018, TK Slavia Orlová B - VSK VŠB-TU Ostrava B
0
3.
Oblastní přebor 'A'
26.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava B - TK TENNISPOINT FM A
3
1.
Oblastní soutěž skupina D
28.04.2018, VSK VŠB-TU Ostrava C - TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. B
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2018, Městský tenisový klub Karviná - VSK VŠB-TU Ostrava C
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
17.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Otypka, Zapletal - Postupa, Fojtů 6:3, 6:3
8>4 Otypka, Zapletal - Rys, Najman 6:3, 7:6 (2)
4>2 Prachař, Landfeld - Otypka, Zapletal 6:4, 6:3
získané body: 22 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

16>8 Otypka, Rys - Častulík, Divila 6:4, 6:1
8>4 Otypka, Rys - Glocman, Dokoupil 6:0, 6:1
4>2 Otypka, Rys - Šlachta, Navrátil 6:1, 6:3
2>1 Otypka, Rys - Podzemný, Zoubek 4:6, 6:4, 1:0
získané body: 45 b.
23.08.2018, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (B - 300), K: 9/9

16>8 Rys, Otypka - Viznar, Fromel 6:4, 6:3
8>4 Rys, Otypka - Jančík, Zoubek 7:6 (6), 6:4
4>2 Kovařík, Vaculík - Rys, Otypka 6:2, 6:3
získané body: 27 b.
27.08.2018, Memoriál Filipa Unzeitiga

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 Otypka, Rys - Klakurka, Nerud 5:7, 6:4, 1:0 (3)
8>4 Otypka, Rys - Machala, Navrátil 6:4, 6:3
4>2 Zapletal, Válek - Otypka, Rys 6:2, 6:7 (5), 1:0 (4)
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
06.05.2018, TK Slavia Orlová A - SK LAMA A
4
2.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2018, Tenis Vsetín A - SK LAMA A
12
3.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
20.05.2018, SK LAMA A - Beskydský TK-Radegast A
6
4.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
27.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava - SK LAMA A
12
 Družstva celkem (2hra)
34
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
55
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
06.05.2018, TK Slavia Orlová A - SK LAMA A
12
2.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2018, Tenis Vsetín A - SK LAMA A
0
3.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
20.05.2018, SK LAMA A - Beskydský TK-Radegast A
9
4.
EXTRA LIGA o Putovní pohár prezidenta ČTS
27.05.2018, VSK VŠB-TU Ostrava - SK LAMA A
0
 Družstva celkem (4hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
55
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55