Český tenisový svaz

Fromel Martin

Datum narození:
16.02.2002
Platnost reg. do:
28.02.2020
Klub:
TK Havířov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK PRECHEZA Přerov o.s.
527 (1)
589 (4)
 
 
2016
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
262 (9)
 
 
2017
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
98 (1)
751 (4)
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
353 (6)
 
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
 
185 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, TK Gymnázium Uničov - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, TK Opava A - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina C
27.04.2019, TK Gymnázium Uničov - SLOVAN HRANICE, z.s.
1
2.
Oblastní soutěž skupina C
08.06.2019, TK Opava A - SLOVAN HRANICE, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

20
2
15.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/6

20
3
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
4
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

0
5
12.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

0
6
26.01.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
7
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

15
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
9
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

22
10
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

0
11
09.03.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/-

20
12
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

15
13
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

0
14
18.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
15
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

0
16
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

0
17
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

16
18
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

15
19
20.07.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

15
20
27.07.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/-

0
21
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

0
22
17.08.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
24
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: -/12

-
 Jednotlivci celkem
173/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

15
2
15.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/6

14
3
21.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
4
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/6

14
5
12.01.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/5

10
6
26.01.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/5

20
7
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

20
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/9

0
9
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

0
10
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

14
11
09.03.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
12
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
13
22.03.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 500), K: 8/-

-
14
18.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
15
17.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/8

8
16
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

0
17
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
18
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

10
19
20.07.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

0
20
27.07.2019, Chimney Cup 2019

TJ Brno-Komín (C - 250), K: 4/-

-
21
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

7
22
17.08.2019, ITS Tennis Academy Olomouc

ITS Tennis Club, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
23
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
24
22.02.2019, A3

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 700), K: -/12

0
 Jednotlivci celkem
176/19
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 5/5

4>2 Fromel, Viznar - Macek, David 6:7 (2), 6:3, 1:0 (8)
2>1 Chmelík, Zpěvák - Fromel, Viznar 6:1, 6:1
získané body: 15 b.
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

16>8 Fromel Martin- Veigl Jakub4:6, 6:3, 1:0 (5)
8>4 Daniel Jan- Fromel Martin7:6 (6), 7:5
získané body: 15 b.
02.02.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/6

16>8 Nerud, Fromel - Krist, Ševčík 6:4, 4:6, 1:0 (3)
8>4 Nerud, Fromel - Tejkal, Zourek 4:6, 6:3, 1:0 (5)
4>2 Nerud, Fromel - Hlavoň, Komrska 6:2, 7:5
2>1 Kulhánek, Vaculík - Nerud, Fromel 6:1, 7:6 (4)
získané body: 20 b.
16.02.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Zeithamel, Pozdenkov - Fromel, Viznar 6:1, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
02.03.2019, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 6/6

8>4 Fromel, Opálka - Kubáň, Janík 6:2, 6:3
4>2 Dokoupil, Polách - Fromel, Opálka 6:4, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 14 b.
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

8>4 Fromel, Viznar - Tichý, Josefčák 7:6 (2), 4:6, 1:0 (3)
4>2 Pekár, Divila - Fromel, Viznar 4:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
20.07.2019, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 200), K: 4/4

4>2 Kozumplík, Veigl - Fromel, Viznar 5:7, 6:1, 1:0
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
28.04.2019, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko A
0
2.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2019, TK Havířov A - TK Na Dolině Trojanovice A
0
3.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
16.06.2019, TK PRECHEZA Přerov A - TK Havířov A
9
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
28.04.2019, TK Havířov A - SK Vitality Slezsko A
16
2.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
08.05.2019, TK Havířov A - TK Na Dolině Trojanovice A
0
3.
MONETA-EXTRA LIGA -O putovní pohár prezidenta ČTS
16.06.2019, TK PRECHEZA Přerov A - TK Havířov A
15
 Družstva celkem (4hra)
31
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
40
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
40