Český tenisový svaz

Pleva Jan

Datum narození:
23.08.2001
Platnost reg. do:
15.11.2017
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
SK Tenis Duchcov
148 (20)
489 (4)
 
 
2013
SK Tenis Duchcov
81 (30)
377 (6)
 
 
2014
SK Tenis Duchcov
40 (1)
177 (12)
 
 
2015
Severočeská tenisová o.s.
 
35 (45)
468 (6)
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
8 (1)
144 (12)
 
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
 
30 (35)
333 (6)
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

16>8 Pleva, Sláma - Majšajdr, Kohoutek 6:1, 6:2
8>4 Podolan, Zapský - Pleva, Sláma 6:3, 2:6, 1:0 (3)
získané body: 16 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
12
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
20
3.
06. 2.liga A
6.5.2017 NT 21.5.2017, Severočeská tenisová B (Most) - TK Slavia Plzeň
6
4.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
6
 Družstva celkem (2hra)
44
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
0
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
0
3.
06. 2.liga A
6.5.2017 NT 21.5.2017, Severočeská tenisová B (Most) - TK Slavia Plzeň
8
4.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
9
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

32>16 Pleva Jan- Musil Mathias6:3, 3:6, 6:2
16>8 Pleva Jan- Pejcha Jan6:1, 6:2
8>4 Pleva Jan- Novák Jakub6:1, 6:4
4>2 Pleva Jan- Barnat Jiří6:2, 7:6 (4)
2>1 Pleva Jan- Červinka Petr1:6, 6:0, 6:3
získané body: 100 b.
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

16>8 Pleva, Šilhavý - Kopecký, Kratochvíl 6:1, 6:1
8>4 Pleva, Šilhavý - Pučálka, Durovič 6:0, 6:4
4>2 Pleva, Šilhavý - Kolář, Gorbušin 6:4, 6:1
2>1 Pleva, Šilhavý - Pátý, Kaiser 7:6 (6), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 45 b.
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

16>8 Pleva, Pánik - Jančík, Hlavačka 6:1, 7:6 (4)
8>4 Pleva, Pánik - Vondrák, Vaculík 7:6 (4), 6:4
4>2 Lehečka, Paulson - Pleva, Pánik scr.
získané body: 53 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1A
30.4 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Louny
1
2.
DD1A
7.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
9
3.
DD1A
8.5 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Chomutov
0
4.
DD1A
21.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
5.
DD1A
28.5 2017, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. A Most
4
6.
DD1A
11.6 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Evženie Klášterec n/O
9
 Družstva celkem (2hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1A
30.4 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Louny
1
2.
DD1A
7.5 2017, Severočeská tenisová o.s. B Most - Severočeská tenisová o.s. A Most
7
3.
DD1A
8.5 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Chomutov
11
4.
DD1A
21.5 2017, LTK TEPLICE o.s. A - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
5.
DD1A
28.5 2017, TK Žatec - Severočeská tenisová o.s. A Most
0
6.
DD1A
11.6 2017, Severočeská tenisová o.s. A Most - TK Evženie Klášterec n/O
7
 Družstva celkem (4hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
53
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
52