Český tenisový svaz

Šilhavý Jan

Datum narození:
06.08.2000
Platnost reg. do:
26.11.2017
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Viamont Teplice
1333 (3)
 
 
 
2012
TK Viamont Teplice
253 (12)
 
 
 
2013
TK Viamont Teplice
106 (1)
298 (9)
 
 
2014
TK Viamont Teplice
 
107 (20)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
 
42 (1)
262 (9)
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
 
110 (15)
807 (3)
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
 
51 (25)
277 (9)
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
 
31 (30)
410 (6)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
12
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
1
3.
06. 2.liga A
10.6.2017 NT 18.6.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Lokomotiva Plzeň
1
4.
06. 2.liga A
17.6.2017 NT 25.6.2017, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
6
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
0
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
0
3.
06. 2.liga A
10.6.2017 NT 18.6.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Lokomotiva Plzeň
0
4.
06. 2.liga A
17.6.2017 NT 25.6.2017, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
9
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/12

0
2
16.12.2016

TK Slavia Plzeň (A - 700), K: 12/12

0
3
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 7/7

35
4
07.01.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

50
5
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

45
6
21.01.2017, Lednové boje

TK Mimoň (B - 500), K: 9/-

55
7
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

45
8
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

65
9
18.02.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

100
10
18.03.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 8/8

30
11
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

27
12
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

75
13
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

65
14
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

75
15
08.07.2017, Turnaj kat.

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

65
16
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

90
17
05.08.2017, 90. Pardubická juniorka - MČR dorostu

ČTS (H), K: 15/15

0
18
12.08.2017, O pohár ředitele Lasselsbergeru 2017

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 9/9

27
19
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

75
20
22.08.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 300), K: 8/8

45
21
31.08.2017, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

30
22
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

22
23
28.09.2017, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

105
 Jednotlivci celkem
1126/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2016

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (A - 700), K: 12/12

0
2
16.12.2016

TK Slavia Plzeň (A - 700), K: 12/12

34
3
29.12.2016, Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 7/7

0
4
07.01.2017, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 7/7

18
5
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16
6
21.01.2017, Lednové boje

TK Mimoň (B - 500), K: 9/-

-
7
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

45
8
11.02.2017, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/8

45
9
18.02.2017, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (B - 500), K: 8/8

0
10
18.03.2017, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 8/8

22
11
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

40
12
08.05.2017, A1

TK Ústí n.Labem (A - 400), K: 12/12

0
13
13.05.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

30
14
12.06.2017, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

0
15
08.07.2017, Turnaj kat.

TK Sokolov (B - 300), K: 8/8

0
16
21.07.2017, 3. Memoriál JUDr. Jiřího Lendla a Jana Svobody

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
17
05.08.2017, 90. Pardubická juniorka - MČR dorostu

ČTS (H), K: 15/15

35
18
12.08.2017, O pohár ředitele Lasselsbergeru 2017

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 9/9

27
19
18.08.2017, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

0
20
22.08.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 300), K: 8/8

16
21
31.08.2017, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

30
22
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

22
23
28.09.2017, A5

TCEN Hrádek nad Nisou (A - 400), K: 12/12

0
 Jednotlivci celkem
380/22
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

32>16 Šilhavý Jan- Janis Tomáš2:6, 6:4, 6:3
16>8 Šilhavý Jan- Růžička Václav6:4, 6:7, 6:2
8>4 Šilhavý Jan- Semerák Jan6:2, 5:7, 7:5
4>2 Červinka Petr- Šilhavý Jan6:2, 6:2
získané body: 45 b.
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16>8 Šilhavý, Růžička - Špringer, Phan 6:2, 6:4
8>4 Čech, Janis - Šilhavý, Růžička 6:2, 6:7, 1:0
získané body: 16 b.
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

16>8 Pleva, Šilhavý - Kopecký, Kratochvíl 6:1, 6:1
8>4 Pleva, Šilhavý - Pučálka, Durovič 6:0, 6:4
4>2 Pleva, Šilhavý - Kolář, Gorbušin 6:4, 6:1
2>1 Pleva, Šilhavý - Pátý, Kaiser 7:6 (6), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 45 b.
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

32>16 Šilhavý Jan- Kubík Kristián3:6, 6:3, 3:1, scr.
16>8 Barnat Jiří- Šilhavý Jan6:3, 7:5
získané body: 27 b.
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

8>4 Červinka, Šilhavý - Arendar, Keller 5:7, 7:5, 1:0
4>2 Červinka, Šilhavý - Kubík, Růžička 6:0, 2:6, 1:0
2>1 Januška, Semerák - Červinka, Šilhavý 6:3, 3:6, 1:0
získané body: 40 b.
22.08.2017, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 300), K: 8/8

16>8 Šilhavý, Růžička - Dinh, Kljujev 4:6, 6:4, 1:0 (4)
8>4 Marcolla, Kazda - Šilhavý, Růžička 6:2, 6:7, 1:0 (0)
získané body: 16 b.
23.09.2017

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

16>8 Šilhavý, Šmíd - Chmelík, Vítek 7:5, 6:3
8>4 Šilhavý, Šmíd - Čech, Adamec 4:6, 6:2, 1:0 (6)
4>2 Marančák, Novák - Šilhavý, Šmíd 6:4, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 22 b.