Český tenisový svaz

Šilhavý Jan

Datum narození:
06.08.2000
Platnost reg. do:
26.11.2017
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Viamont Teplice
1333 (3)
 
 
 
2012
TK Viamont Teplice
253 (12)
 
 
 
2013
TK Viamont Teplice
106 (1)
298 (9)
 
 
2014
TK Viamont Teplice
 
107 (20)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
 
42 (1)
262 (9)
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
 
110 (15)
807 (3)
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
 
51 (25)
277 (9)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.12.2016, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

22
2
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
22/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.12.2016, Halový oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
2
03.06.2017, Oblastní přebor

severočeský (P - 400), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
12
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
1
3.
06. 2.liga A
10.6.2017 NT 18.6.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Lokomotiva Plzeň
1
4.
06. 2.liga A
17.6.2017 NT 25.6.2017, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
6
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
06. 2.liga A
24.6.2017 NT 1.7.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
0
2.
06. 2.liga A
27.5.2017 NT 11.6.2017, TCG Karlovy Vary - Severočeská tenisová B (Most)
0
3.
06. 2.liga A
10.6.2017 NT 18.6.2017, Severočeská tenisová B (Most) - Lokomotiva Plzeň
0
4.
06. 2.liga A
17.6.2017 NT 25.6.2017, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
06. 2.liga A
29.4.2017 NT 7.5.2017, Severočeská tenisová C (Ústí) - Severočeská tenisová B (Most)
9
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

32>16 Šilhavý Jan- Janis Tomáš2:6, 6:4, 6:3
16>8 Šilhavý Jan- Růžička Václav6:4, 6:7, 6:2
8>4 Šilhavý Jan- Semerák Jan6:2, 5:7, 7:5
4>2 Červinka Petr- Šilhavý Jan6:2, 6:2
získané body: 45 b.
14.01.2017

Tenis Cibulka (B - 500), K: 8/8

16>8 Šilhavý, Růžička - Špringer, Phan 6:2, 6:4
8>4 Čech, Janis - Šilhavý, Růžička 6:2, 6:7, 1:0
získané body: 16 b.
04.02.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (B - 500), K: 8/8

16>8 Pleva, Šilhavý - Kopecký, Kratochvíl 6:1, 6:1
8>4 Pleva, Šilhavý - Pučálka, Durovič 6:0, 6:4
4>2 Pleva, Šilhavý - Kolář, Gorbušin 6:4, 6:1
2>1 Pleva, Šilhavý - Pátý, Kaiser 7:6 (6), 2:6, 1:0 (7)
získané body: 45 b.
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

32>16 Šilhavý Jan- Kubík Kristián3:6, 6:3, 3:1, scr.
16>8 Barnat Jiří- Šilhavý Jan6:3, 7:5
získané body: 27 b.
25.03.2017

TK Neridé (B - 500), K: 9/9

8>4 Červinka, Šilhavý - Arendar, Keller 5:7, 7:5, 1:0
4>2 Červinka, Šilhavý - Kubík, Růžička 6:0, 2:6, 1:0
2>1 Januška, Semerák - Červinka, Šilhavý 6:3, 3:6, 1:0
získané body: 40 b.