Český tenisový svaz

Šilhavý Jan

Datum narození:
06.08.2000
Platnost reg. do:
26.11.2021
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
TK Viamont Teplice
1333 (3)
 
 
 
2012
TK Viamont Teplice
253 (12)
 
 
 
2013
TK Viamont Teplice
106 (1)
298 (9)
 
 
2014
TK Viamont Teplice
 
107 (20)
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
 
42 (1)
262 (9)
 
2016
Severočeská tenisová o.s.
 
 
110 (15)
807 (3)
2017
Severočeská tenisová o.s.
 
 
51 (25)
277 (9)
2018
Severočeská tenisová o.s.
 
 
31 (30)
410 (6)
2019
Severočeská tenisová o.s.
 
 
31 (1)
88 (15)
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

32>16 Šilhavý Jan- Cintl Matěj7:6, 1:6, 1:0 (8)
16>8 Blecha Adam- Šilhavý Jan6:3, 6:1
získané body: 14 b.
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

8>4 Šilhavý, Černý - Hudeček, Adamec 6:2, 6:4
4>2 Šilhavý, Černý - Musil, Šťastný scr.
2>1 Šilhavý, Černý - Januška, Pučálka 6:2, 4:6, 1:0 (7)
získané body: 20 b.
20.01.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 8/8

16>8 Šilhavý, Pírek - Solař, Pavluv 6:3, 6:4
8>4 Šilhavý, Pírek - Kalivoda, Šafář 6:4, 3:6, 1:0 (8)
4>2 Poláček, Michl - Šilhavý, Pírek 6:3, 6:4
získané body: 22 b.
07.04.2018

SK Satalice (C - 500), K: 5/4

8>4 Šilhavý, Černý - Bena, Krejčík 6:1, 6:1
4>2 Šilhavý, Černý - Codl, Kalousek 6:1, 6:1
2>1 Šilhavý, Černý - Brabec, Beneš 3:6, 6:0, 1:0 (4)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
6
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
15
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
12
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
6
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
9
 Družstva celkem (2hra)
52
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
79
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
69

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2A 2.liga A
26.5.2018 NT 10.6.2018, TCF SIGNALBAU Mariánské Lázně B - Severočeská tenisová B (Most)
4
2.
2A 2.liga A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TCG Karlovy Vary
12
3.
2A 2.liga A
5.5.2018 NT 20.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TK Strakonice
11
4.
2A 2.liga A
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Louny - Severočeská tenisová B (Most)
0
5.
2A 2.liga A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Severočeská tenisová B (Most) - Tenisklub Cheb
0
6.
2A 2.liga A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Severočeská tenisová B (Most) - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
7.
2A 2.liga A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Plzeň - Severočeská tenisová B (Most)
0
 Družstva celkem (4hra)
27
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
79
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
69
15.12.2017, A2

TK SC OSTRAVA (A - 700), K: 12/12

16>8 Barnat, Beran - Jančík, Šilhavý 6:3, 1:6, 1:0
získané body: 0 b.
11.06.2018, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/12

32>16 Šilhavý Jan- Pozdenkov Petr6:4, 6:1
16>8 Šilhavý Jan- Podolan Petr7:6 (4), 2:6, 6:3
8>4 Barnat Jiří- Šilhavý Jan4:6, 6:1, 6:4
získané body: 90 b.
03.08.2018, A4

TK Neridé (A - 400), K: 12/12

32>16 Šilhavý, Marcolla - Zapletal, Mališ 6:3, 6:7, 1:0
16>8 Jančík, Vaculík - Šilhavý, Marcolla 6:4, 6:0
získané body: 21 b.