Český tenisový svaz
Název:
Loko Winter Cup 2020
Datum:
01.-04.02.
Pořadatel:
TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600)
Kódové číslo:
806234
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Babolat
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Koskuba Jakub
Jablonského 37
32600 Plzeň
Tel. (1):
776 097 386
E-mail:
koskuba@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace prosím pouze formou SMS!!! na tel. čísle 776097386
V patek 31.1. od 12:00 - 18:00

Po ukončení prezentace proběhne losování v klubovně TK Lokomotiva Plzeň
V 19:30 bude na cztenis.cz rozpis a pořadí zápasů.
První zápasy začnou v sobotu v 9:00
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sekerková Veronika 03.09.2009 I.ČLTK Praha
31
35
 
 
18.12.2019 15:16:27
2.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
40
35
 
 
31.12.2019 13:53:17
3.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
42
30
 
 
28.12.2019 17:22:18
4.
Hettlerová Sofie 21.03.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
43
30
 
 
20.01.2020 11:45:26
5.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
55
30
 
 
08.12.2019 22:14:56
6.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
60
25
 
 
19.01.2020 18:15:45
7.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
63
25
 
 
19.12.2019 19:32:06
8.
Marešová Sofie 25.03.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
70
25
 
 
10.12.2019 23:16:13
9.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
74
25
 
 
07.01.2020 21:14:06
10.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
81
25
 
 
19.12.2019 21:12:00
11.
Boučková Karolína 07.05.2008 TK Neridé
88
20
 
 
14.12.2019 20:12:37
12.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
101
20
 
 
28.12.2019 16:37:12
13.
Drbalová Linda 30.06.2009 SK Meteor Praha
103
20
 
 
07.12.2019 16:07:09
14.
Heřmanová Tereza 27.06.2009 SK HAMR, z.s.
118
20
 
 
19.01.2020 15:21:33
15.
Koubová Kateřina 09.09.2008 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
141
15
 
 
26.12.2019 21:17:42
16.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
151
15
 
 
13.12.2019 15:48:49
17.
Benetková Jessica 13.03.2009 I.ČLTK Praha
151
15
 
 
10.01.2020 14:38:33
18.
Salame Lilly Jasmine 06.02.2008 Tenis Cibulka
166
15
 
 
07.12.2019 23:40:26
19.
Řezáčová Štěpánka 31.08.2009 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
168
15
 
 
21.12.2019 17:32:04
20.
Benáčková Veronika 22.06.2009 TC ESO Praha z.s.
179
12
 
 
09.12.2019 09:42:42
21.
Vejšická Alžběta 28.03.2009 TJ Sokol Vysočany
192
12
 
 
05.01.2020 16:08:44
22.
Tofi Vanessa 14.01.2008 TCG Karlovy Vary
226
12
 
 
01.01.2020 19:33:46
23.
Hlavatá Jolana 06.05.2008 LTC Domažlice
276
9
 
 
09.12.2019 09:22:13
24.
Sedláková Nela 22.10.2009 TK Slavia Plzeň
293
9
 
 
06.12.2019 11:59:28
25.
Vildová Adéla 30.06.2009 SK Tenis Mýto, o.s.
293
9
 
 
13.01.2020 19:20:59
26.
Turečková Karolína 22.07.2009 TK FUNTOM Dobřany
556
6
 
 
14.12.2019 13:17:00
27.
Hrabáková Kateřina 25.05.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
volná karta
05.12.2019 17:36:10
28.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
1227
1
 
volná karta
06.12.2019 16:37:16
29.
Zajíčková Kateřina 07.02.2010 TK Olymp Praha
1227
1
 
 
09.12.2019 20:25:01
30.
Kovačková Jana 13.06.2010 TK Sparta Praha
1227
1
 
volná karta
10.12.2019 15:21:18
31.
MAMMADOVA LAURA 08.10.2008 SK SPORTCENTRUM Roudná
1227
1
 
 
18.01.2020 00:54:04
32.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
 
volná karta
31.01.2020 10:02:18

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubíková Sofie 11.07.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
677
4
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 15:45:11
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
90
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 20:35:50
3.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
68
25
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 21:31:02
4.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
220
12
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 22:11:09
5.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
136
15
 
odhlášeno hráčem
20.01.2020 17:28:29
6.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
24
45
 
odhlášeno hráčem
21.01.2020 16:59:09
7.
Rabbat Kenzie 22.07.2008 TK Olymp Praha
42
30
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 19:17:16
8.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
18
45
 
odhlášeno hráčem
23.01.2020 22:15:20
9.
Petrásek Anna Marie 03.12.2009 SK Meteor Praha
354
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 06:53:44
10.
Paterová Tereza 25.04.2009 TK Slavia Plzeň
564
6
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 08:26:48
11.
Koutová Veronika 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
265
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 11:24:14
12.
Koutová Lucie 26.01.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
350
9
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 11:50:30
13.
Fialová Barbora 02.07.2010 TK Roja Příbram z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 17:32:01
14.
Levinsky Gloria 09.02.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 18:26:38
15.
Nováková Františka 16.02.2009 LOB S.A. Bohnice, z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 07:37:35
16.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
112
20
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:47:12
17.
Norlin Ella 18.01.2008 Tenis Cibulka
307
9
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:09:30
18.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:53
19.
Samešová Nella 25.03.2008 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
173
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 16:48:35
20.
Hůlková Amálie 17.04.2008 TJ Radlice
158
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 17:06:00
21.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 LTC Panorama Teplice
130
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 23:33:36
22.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
233
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 23:46:40
23.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:21:19
24.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 09:49:42
25.
Ďulíková Kristýna 22.12.2009 Severočeská tenisová o.s.
97
20
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 11:58:06
26.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
IS: kolizní přihláška
26.01.2020 12:00:48
27.
Skriplenok Alina 22.04.2008 TJ Spoje Praha
125
15
 
odhlášeno hráčem
26.01.2020 16:17:23
28.
Kotaracova Silvie 04.11.2008 TK Sparta Praha
146
15
 
odhlášeno pořadatelem
27.01.2020 14:41:55
29.
Švíglerová Pavla 29.07.2008 LTC Modřany 2005
109
20
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 21:30:52
30.
Nováková Laura 24.10.2008 TK Slavia Plzeň
79
25
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 09:24:43
31.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
98
20
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 12:52:02
32.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
347
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.01.2020 21:30:22