Český tenisový svaz

Cajthamlová Eliška

Datum narození:
08.05.2009
Platnost reg. do:
15.11.2020
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
347 (9)
 
 
 
2021
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
172 (12)
648 (3)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
12.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA III.
06.6.2020, TK Horažďovice (6) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
2.
OŽA III.
20.6.2020, Dioss Nýřany (8) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
3.
OŽA III.
27.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (5) - TK Slavia Plzeň B (3)
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA III.
06.6.2020, TK Horažďovice (6) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
1
2.
OŽA III.
20.6.2020, Dioss Nýřany (8) - TK Lokomotiva Plzeň B (5)
3
3.
OŽA III.
27.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (5) - TK Slavia Plzeň B (3)
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

10
3
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

0
4
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

0
6
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

0
8
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

15
9
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

10
10
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
11
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

15
12
03.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

20
13
11.07.2020, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

15
14
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

15
15
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

20
16
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

0
17
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
20
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

15
21
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

15
22
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

15
23
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

20
 Jednotlivci celkem
217/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
2
14.12.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 500), K: 4/4

7
3
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/-

-
4
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 400), K: 8/8

16
6
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
7
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
8
29.02.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/5

10
9
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
10
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

22
11
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

0
12
03.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

0
13
11.07.2020, TK Nýrsko

Tenis klub Nýrsko (C - 200), K: 4/4

10
14
25.07.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
15
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

15
16
29.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

10
17
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

10
18
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
19
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

16
20
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

10
21
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

10
22
19.09.2020, Tecnifibre CUP

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

15
23
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
185/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň A (3) - TK Škoda Plzeň B (5)
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň A (3) - TK Škoda Plzeň B (5)
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2