Český tenisový svaz

Fialová Barbora

Datum narození:
02.07.2010
Platnost reg. do:
29.10.2020
Klub:
TK Roja Příbram z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Roja Příbram z.s.
138 (15)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Hořovice (1) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
1
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Beroun, z.s. B (5) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
1
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
39E - III. třída E
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Hořovice (1) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
1
2.
39E - III. třída E
20.6.2020 NT 24.6.2020, LTC Beroun, z.s. B (5) - TK Roja Příbram z.s. B (6)
1
3.
39E - III. třída E
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Roja Příbram z.s. B (6) - Lokomotiva Beroun B (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

0
3
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

10
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

0
5
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

22
7
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/6

0
8
17.01.2020, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 4/4

10
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/-

15
10
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

15
11
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
12
28.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

7
13
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

10
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

19
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

30
16
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

10
17
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

10
18
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

30
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/-

22
20
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/-

0
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
22
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
23
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

20
24
05.09.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/4

15
25
12.09.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

10
26
19.09.2020

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
27
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

16
28
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

0
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
30
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: -/4

-
31
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
308/29

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/-

-
3
21.12.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
4
26.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
5
28.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

0
6
04.01.2020, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

16
7
11.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 4/6

0
8
17.01.2020, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (C - 500), K: 4/4

7
9
25.01.2020, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/-

-
10
01.02.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 400), K: 4/4

7
11
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

0
12
28.02.2020, Linhart Cup

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

0
13
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

10
14
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
15
13.06.2020, Energon Open

Tenis Dobříš (C - 300), K: 4/4

7
16
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
17
18.07.2020

TJ TK Neratovice (C - 300), K: 4/4

15
18
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

15
19
25.07.2020, B 4

TJ TK Neratovice (B - 400), K: 8/-

-
20
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/-

-
21
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
22
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

8
23
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

0
24
05.09.2020

LTC Panorama Teplice (C - 300), K: 4/4

0
25
12.09.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
26
19.09.2020

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
27
26.09.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 400), K: 8/8

0
28
14.08.2020, A3

TK Neridé (A - 500), K: 14/-

-
29
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
30
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: -/4

0
31
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
137/23
15.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

16>8 Dvořáková, Holubová - Chrastilová, Fialová 6:0, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - TK Roja Příbram z.s. (6)
1
2.
43 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Roja Příbram z.s. (6) - LTC Rudná (7)
3
3.
43 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Stochov (3) - TK Roja Příbram z.s. (6)
3
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
7.6.2020 NT 13.6.2020, SPORT EDEN Beroun (2) - TK Roja Příbram z.s. (6)
7
2.
43 - II. třída A
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Roja Příbram z.s. (6) - LTC Rudná (7)
3
3.
43 - II. třída A
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Stochov (3) - TK Roja Příbram z.s. (6)
4
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21