Český tenisový svaz

Benáčková Veronika

Datum narození:
22.06.2009
Platnost reg. do:
08.10.2020
Klub:
TC ESO Praha z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TC ESO Praha z.s.
179 (12)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.01.2020

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
20.6.2020, TC ESO Praha z.s. - TGC Kunratice A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
20.6.2020, TC ESO Praha z.s. - TGC Kunratice A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

20
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

35
3
14.12.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

30
4
21.12.2019, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

20
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

0
6
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

27
7
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/-

0
8
15.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

20
9
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

0
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

24
11
13.06.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

20
12
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
13
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

15
14
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

30
15
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

22
16
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
17
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

45
18
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
19
19.09.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 300), K: 4/4

30
20
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
21
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

0
22
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
370/21

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TC Mokropsy

Tenis Club Mokropsy (C - 500), K: 5/5

10
2
07.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 10/9

19
3
14.12.2019, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

0
4
21.12.2019, tenis klánovice

TENIS Klánovice (C - 500), K: 4/4

15
5
04.01.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 13/13

40
6
25.01.2020, Tenis Centrum Lužiny

Tenis Centrum Lužiny (C - 500), K: 5/4

15
7
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/-

-
8
15.02.2020, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 5/4

15
9
07.03.2020, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 11/10

0
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
11
13.06.2020

TJ Solidarita Praha 10 (C - 300), K: 4/4

15
12
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
13
18.07.2020, Poděbradský pohár 2020

TJ LTC Poděbrady (C - 300), K: 4/4

15
14
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

15
15
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
16
29.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
17
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/12

0
18
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

22
19
19.09.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 300), K: 4/4

15
20
10.07.2020, A2

TK PRECHEZA Přerov o.s. (A - 500), K: 14/14

0
21
04.09.2020, A5

SK TALENT 13 - spolek (A - 500), K: 12/-

-
22
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: -/5

20
 Jednotlivci celkem
226/19

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
7.6.2020, TC ESO Praha z.s. A - TJ Radlice A
0
2.
42. 1.třída B
21.6.2020, SK Aritma Praha A - TC ESO Praha z.s. A
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
7.6.2020, TC ESO Praha z.s. A - TJ Radlice A
0
2.
42. 1.třída B
21.6.2020, SK Aritma Praha A - TC ESO Praha z.s. A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6