Český tenisový svaz

Kaslová Sofie

Datum narození:
29.08.2010
Platnost reg. do:
14.10.2020
Klub:
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
177 (12)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

7
2
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
3
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
4
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

0
5
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
6
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
7
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

15
8
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

0
9
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

10
10
11.07.2020, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

20
11
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

0
12
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

10
13
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

15
14
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

10
15
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16
16
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
17
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

10
18
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

10
19
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

10
20
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

20
21
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

22
22
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
197/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.12.2019, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
2
11.01.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
3
25.01.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

0
4
01.02.2020, Loko Winter Cup 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (B - 600), K: 10/11

28
5
07.03.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 400), K: 4/4

0
6
30.05.2020, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16
7
29.06.2020, Letní pohár 2020

TK Lokomotiva Plzeň z.s. (C - 300), K: 4/4

5
8
06.07.2020

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

5
9
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

7
10
11.07.2020, Dobřany Open

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 200), K: 4/4

0
11
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

7
12
25.07.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: 4/4

15
13
27.07.2020, O pohár města Rakovníka

SK TALENT 13 - spolek (C - 200), K: 4/4

7
14
10.08.2020, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

0
15
18.08.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

8
16
22.08.2020, B7

TC VITALITY Březnice (B - 400), K: 8/8

0
17
28.08.2020, RADOST DIOSS CUP

Dioss Nýřany (C - 250), K: 4/4

0
18
29.08.2020, Prácheňský pohár

TK Horažďovice (C - 300), K: 4/4

7
19
05.09.2020

Sokol Nepomuk (C - 200), K: 4/4

7
20
12.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
21
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

16
22
26.09.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

0
23
15.08.2020

Lokomotiva Zdice (C - 300), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
143/23

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽM III.A
21.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (8) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
3
2.
OŽM III.A
28.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (1) - TK Lokomotiva Plzeň B (8)
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽM III.A
21.6.2020, TK Lokomotiva Plzeň B (8) - TK Lokomotiva Plzeň C (6)
4
2.
OŽM III.A
28.6.2020, SK SPORTCENTRUM Roudná (1) - TK Lokomotiva Plzeň B (8)
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9