Český tenisový svaz

Petrásek Anna Marie

Datum narození:
03.12.2009
Platnost reg. do:
30.09.2020
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK Meteor Praha
354 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34. 2.třída B
6.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Tatran Střešovice
1
2.
34. 2.třída B
27.6.2020, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34. 2.třída B
6.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Tatran Střešovice
1
2.
34. 2.třída B
27.6.2020, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

0
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

15
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

10
4
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
5
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

30
6
24.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

0
7
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

15
8
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

30
9
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

15
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

24
11
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: 5/4

15
13
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

0
14
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

0
15
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
16
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

15
17
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
18
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

10
19
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
20
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

20
21
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
23
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
239/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/5

10
2
06.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/4

7
3
13.12.2019, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 500), K: 5/5

0
4
21.12.2019, Wilson Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

0
5
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/-

-
6
24.01.2020, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 4/4

10
7
15.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/5

10
8
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

15
9
07.03.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

10
10
23.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
11
30.05.2020, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 5/5

0
12
13.06.2020, METEOR CUP 2020

SK Meteor Praha (C - 300), K: 5/4

0
13
01.07.2020

LTC Tábor 1903 (B - 400), K: 8/8

16
14
04.07.2020, Lokomotiva Cup - PWJT 2020

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 6/6

0
15
06.07.2020, TK Konstruktiva

TK Konstruktiva, z.s. (B - 400), K: 10/11

0
16
09.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

10
17
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
18
05.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/4

15
19
10.08.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 9/9

0
20
15.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 5/5

15
21
22.08.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

10
22
12.09.2020, ČLTK CUP MLADŠÍ ŽÁCI

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 400), K: 8/8

0
23
19.09.2020

TK Sezimovo Ústí (B - 400), K: 8/8

16
 Jednotlivci celkem
154/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41. 1.třída A
7.6.2020, SK Meteor Praha B - TJ Solidarita Praha 10 A
0
2.
41. 1.třída A
21.6.2020, LTC Modřany 2005 B - SK Meteor Praha B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0