Český tenisový svaz

Jarolímková Nikol Marie

Datum narození:
15.03.2008
Platnost reg. do:
02.11.2019
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SK Žalov
383 (9)
 
 
 
2020
Open Tennis Club
101 (20)
342 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

14
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
3
15.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

15
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

7
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

0
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

30
7
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

15
8
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

20
9
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

15
10
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

10
11
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
12
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

30
14
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

30
15
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

27
16
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

15
17
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

30
18
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

20
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

30
20
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

0
21
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

0
22
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

19
23
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/-

0
25
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

0
27
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

0
28
30.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

30
29
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
30
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/-

0
31
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

22
32
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

0
33
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

0
34
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

32
 Jednotlivci celkem
421/34

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 6/5

10
2
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
3
15.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

10
4
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
5
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/-

-
6
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
7
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

10
8
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
9
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

10
10
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
11
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
12
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
13
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
14
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

7
15
16.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/-

-
16
23.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
17
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

15
18
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

15
19
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
20
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/-

-
21
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/9

27
22
06.07.2019

Tenis Cibulka (B - 300), K: 9/8

16
23
20.07.2019

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
24
25.07.2019

SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. (B - 300), K: 8/-

-
25
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
22.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/-

-
27
26.08.2019, B7

LTC Houštka (B - 300), K: 8/8

16
28
30.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

15
29
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
30
21.09.2019, KOVOSVIT CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/-

-
31
28.09.2019, Vitality CUP Březnice

TC VITALITY Březnice (B - 300), K: 8/8

0
32
14.12.2018

Tenis Cibulka (B - 500), K: 11/-

-
33
30.08.2019, A4

TO SK Mělník (A - 400), K: 12/-

-
34
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
238/24
12.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (B - 300), K: 8/8

32>16 Rainke, Krejsová - Jarolímková, Mottlová 1:6, 7:6 (3), 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
9
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
1
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
12
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
8
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
5
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
12
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
48