Český tenisový svaz

Koubová Kateřina

Datum narození:
09.09.2008
Platnost reg. do:
01.11.2019
Klub:
TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kutná Hora

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Kutná Hora

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35- II.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
35- II.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
3.
35- II.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
1.
Q 44-45 II. třída
1.9.2018 9:30, NT 8.9. 9:30, TJ Kralupy o.s. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35- II.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
2.
35- II.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
3.
35- II.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
1.
Q 44-45 II. třída
1.9.2018 9:30, NT 8.9. 9:30, TJ Kralupy o.s. - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TJ TK Neratovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Kolín - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice
0
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Čelákovice
1
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Houštka - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Benátky nad Jizerou B
0
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, TJ LTC Poděbrady - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
2.
43 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TJ TK Neratovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
7
3.
43 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Kolín - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
4.
43 - I.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Žiželice
0
5.
43 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Čelákovice
4
6.
43 - I.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Houštka - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
7.
43 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TK Benátky nad Jizerou B
4
 Družstva celkem (4hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
34
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28