Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
06.-09.01.
Pořadatel:
Praha (P - 500)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
706800
Dvorců + povrch:
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zemanová Magdalena
Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777203933
E-mail:
pecha@cltk.cz

Poznámka pořadatele:

!!! PREZENCE !!! v pátek od 16:00 do 18:00 hodin. Telefonická prezence na čísle 777 203 933 mezi 16: 00 a 18:00. POUZE FORMOU SMS !!!! Rozhodčí a zdravotník-Ivan Vyvadil !!! Upozornění pro hráče ročníku 2008 !!! Do přeboru budete přijati pouze na základě účasti v kvalifikaci ročníku 2008 pro tento oblastní přebor nebo na volné karty. Kvalifikace se koná od 9.12.-11.12.-kód akce 706815. V případě, že nebude naplněna kvóta 48 přihlášených, může být listina HOP doplněna ročníkem 2008, ale s předností pro účastníky zmíněné kvalifikace. PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ NA MISTROVSTVÍ REPUBLIKY, VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
38
45
 
 
05.11.2017 15:11:04
2.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
42
45
 
 
13.11.2017 23:38:42
3.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
48
35
 
 
21.11.2017 09:40:14
4.
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha
53
35
 
 
20.12.2017 22:15:32
5.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
62
30
 
 
05.11.2017 19:14:15
6.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
64
30
 
 
01.11.2017 06:21:59
7.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
65
30
 
 
28.11.2017 12:00:00
8.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
69
30
 
 
20.11.2017 08:28:36
9.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
77
30
 
 
17.12.2017 12:24:55
10.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
111
25
 
 
04.11.2017 14:40:57
11.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
121
25
 
 
12.11.2017 13:43:25
12.
Sysel Lukáš 05.05.2007 TK Sparta Praha
124
25
 
 
04.11.2017 21:07:32
13.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
129
25
 
 
01.11.2017 07:21:37
14.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
135
20
 
 
06.11.2017 10:04:15
15.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
150
20
 
 
11.12.2017 07:23:22
16.
Macnar Alex 03.02.2006 LTC Modřany 2005
153
20
 
 
26.11.2017 18:59:55
17.
Perníček Lukáš 06.12.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
158
20
 
volná karta pořadatele
29.12.2017 09:58:01
18.
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Olymp Praha
159
20
 
 
03.12.2017 10:51:19
19.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
187
20
 
 
05.11.2017 15:10:49
20.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
207
15
 
 
26.12.2017 10:18:22
21.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
222
15
 
 
24.11.2017 14:17:54
22.
Vávra Kajetán 15.08.2006 TGC Kunratice
248
15
 
 
11.11.2017 22:26:06
23.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha
255
15
 
 
01.11.2017 10:42:33
24.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
259
15
 
 
12.11.2017 13:16:04
25.
Brettl Filip 12.12.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
270
15
 
 
01.11.2017 08:02:34
26.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
275
15
 
 
01.11.2017 09:16:21
27.
Sina Jakub 21.06.2006 LTC Modřany 2005
284
12
 
 
14.12.2017 18:42:02
28.
Bošek Jan 26.02.2006 SK Aritma Praha
300
12
 
 
23.11.2017 21:18:29
29.
Brabec Václav 07.07.2006 SK HAMR, z.s.
300
12
 
 
02.12.2017 11:39:05
30.
Jumar Jakub 08.10.2007 TŠ Hostivař
341
12
 
 
17.12.2017 00:03:03
31.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Horní Měcholupy
346
12
 
 
17.12.2017 11:30:31
32.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
359
12
 
 
05.12.2017 14:07:33
33.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
368
12
 
 
25.11.2017 20:07:41
34.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
373
12
 
 
18.12.2017 09:14:59
35.
Černý Dominik 17.01.2007 SK Aritma Praha
400
12
 
 
17.12.2017 10:56:20
36.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
volná karta PTS
01.11.2017 00:05:45
37.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2017 00:05:56
38.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
přímý postup z QPP
01.11.2017 00:08:15
39.
Šidlík Jan 07.04.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
přímý postup z QPP
01.11.2017 00:08:34
40.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
nepřímý postup z QPP
01.11.2017 00:10:46
41.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
volná karta pořadatele
01.11.2017 00:20:15
42.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
volná karta PTS
01.11.2017 03:27:18
43.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
2103
1
 
přímý postup z QPP
01.11.2017 07:29:45
44.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
přímý postup z QPP
01.11.2017 11:12:09
45.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
2103
1
 
volná karta PTS
02.11.2017 13:21:59
46.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
2103
1
 
přímý postup z QPP
09.12.2017 19:36:59
47.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
přímý postup z QPP
10.12.2017 16:57:16
48.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
přímý postup z QPP
10.12.2017 16:57:46

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
413
12
 
 
01.11.2017 21:17:01
2.
Dvořák Šimon 01.08.2006 SK Satalice
430
9
 
 
01.11.2017 10:27:44
3.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
434
9
 
 
08.12.2017 08:08:13
4.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
449
9
 
 
06.11.2017 16:57:25
5.
Kusák Jan 16.08.2006 TC ESO Praha z.s.
459
9
 
 
02.11.2017 16:46:40
6.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
509
9
 
 
05.11.2017 09:44:18
7.
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
514
9
 
 
01.11.2017 00:32:29
8.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
514
9
 
 
12.12.2017 18:58:52
9.
Jurman Alexander 30.10.2007 SK HAMR, z.s.
540
9
 
 
23.11.2017 22:00:54
10.
Kiliján Jonáš 14.04.2007 TJ Radlice
569
9
 
 
05.12.2017 19:34:26
11.
Blažek Dan 04.08.2007 SK Aritma Praha
867
6
 
 
01.11.2017 07:33:58
12.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:09:59
13.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
 
01.11.2017 00:15:43
14.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
03.11.2017 22:34:36
15.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
 
13.12.2017 00:09:37
16.
Hubač Marek 29.03.2007 TK Konstruktiva, z.s.
587
9
 
 
04.01.2018 17:30:05

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:45:15
2.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:45:39
3.
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:45:56
4.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:46:18
5.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:46:39
6.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
2103
1
 
jiná oblast
02.11.2017 11:39:08
7.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
2103
1
 
jiná oblast
06.12.2017 12:52:32
8.
Andrijčuk Daniel 02.01.2007 SK HAMR, z.s.
311
12
 
odhlášeno hráčem
17.12.2017 23:25:44
9.
Valeš Vojtěch 03.01.2006 LTC Modřany 2005
15
60
 
odhlášeno hráčem
21.12.2017 10:51:25
10.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
144
20
 
odhlášeno hráčem
23.12.2017 11:15:50
11.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
26
60
 
odhlášeno hráčem
27.12.2017 22:15:24
12.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
1770
3
 
odhlášeno hráčem
28.12.2017 11:36:03
13.
Peterka Jakub 09.05.2008 Sokol Čimice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
28.12.2017 11:51:51
14.
Häring Oliver 11.10.2006 TK Hovorčovice
1179
4
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 20:12:04
15.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
590
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2017 23:07:41
16.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
853
6
 
odhlášeno hráčem
31.12.2017 11:56:43
17.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
51
35
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 09:00:40
18.
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s.
442
9
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 11:00:41
19.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2018 16:53:05
20.
Trubač Tadeáš 09.01.2008 TK Písnice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2018 14:31:18
21.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2018 15:47:49