Český tenisový svaz

Zedek Jakub

Datum narození:
20.11.2007
Platnost reg. do:
21.10.2019
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Meteor Praha
413 (12)
1090 (3)
 
 
2019
SK Meteor Praha
201 (20)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25. 3.třída A
29.4.2018, SK Meteor Praha - SK HAMR, z.s. D
1
2.
25. 3.třída A
10.6.2018, SK Meteor Praha - TK Písnice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25. 3.třída A
29.4.2018, SK Meteor Praha - SK HAMR, z.s. D
0
2.
25. 3.třída A
10.6.2018, SK Meteor Praha - TK Písnice
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31. 1.třída A
23.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Radlice B
0
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
0
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, SK Meteor Praha B - Tempo Praha A
0
3.
33. 2.třída A
19.5.2018, TŠ Hostivař - SK Meteor Praha B
3
4.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
5.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31. 1.třída A
23.6.2018, SK Meteor Praha A - TJ Radlice B
0
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
1
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, SK Meteor Praha B - Tempo Praha A
0
3.
33. 2.třída A
19.5.2018, TŠ Hostivař - SK Meteor Praha B
2
4.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
5.
33. 2.třída A
23.6.2018, TK Sport Kolovraty - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 6/6

27
2
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

30
3
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
4
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

20
5
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

20
6
03.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

27
7
10.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

0
8
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

15
9
24.02.2018, O pohár Jižního Města

TK Praha- Jižní Město (C - 400), K: 5/-

15
10
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

0
11
24.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

0
12
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
13
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

20
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

15
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

18
16
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

20
17
11.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
18
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

15
19
22.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

15
20
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

0
21
15.09.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/-

20
22
22.09.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
337/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 6/6

14
2
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
3
29.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
4
13.01.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 6/-

-
5
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

10
6
03.02.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

10
7
10.02.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 5/-

-
8
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

7
9
24.02.2018, O pohár Jižního Města

TK Praha- Jižní Město (C - 400), K: 5/-

-
10
17.03.2018, Tenis Klánovice

TENIS Klánovice (C - 400), K: 5/-

-
11
24.03.2018, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
12
06.04.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

15
13
14.04.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
14
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
15
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
16
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
17
11.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
18
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

0
19
22.08.2018

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
20
27.08.2018, TK Roja Open

TK Roja Příbram z.s. (B - 300), K: 8/8

16
21
15.09.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/-

-
22
22.09.2018, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
109/14
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Zedek Jakub- Kolesár Matyáš6:3, 6:3
8>4 Zedek Jakub- Možiš Matěj6:2, 6:0
4>2 Zedek Jakub- Dvořák Šimon6:1, 7:6
2>1 Zedek Jakub- Brettl Filip2:6, 6:3, 1:0 (3)
získané body: 30 b.
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

4>2 Hladík, Häring - Brettl, Zedek 6:4, 2:6, 1:0 (14)
získané body: 0 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

16>8 Zedek Jakub- Marci Artemij6:0, 6:0
8>4 Zedek Jakub- Boháč Antonín7:6, 6:4
4>2 Zedek Jakub- Kollert Jonáš6:4, 6:1
2>1 Vaněk Daniel- Zedek Jakub5:7, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 20 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Andr, Zedek - Skoumal, Kroj 6:0, 6:1
4>2 Andr, Zedek - Luňák, Peterka 6:1, 6:1
2>1 Boháč, Vaněk - Andr, Zedek 3:6, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 10 b.
04.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Zedek - Kumpera, Růžek 6:1, 6:2
4>2 Jurman, Martinovič - Andr, Zedek 6:4, 3:6, 1:0 (5)
získané body: 7 b.
11.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Janus, Zedek - Vtelenský, Fingerhut 6:2, 6:0
4>2 Janus, Zedek - Kopel, Jurman 0:6, 6:2, 1:0 (7)
2>1 Abbas Hatimi, Puljic - Janus, Zedek 6:3, 6:3
získané body: 10 b.
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

8>4 Sina, Fojtů - Andr, Zedek 6:3, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
6
3.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
4
1.
45. 2.třída C
6.5.2018, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
9
2.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s. A
0
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
6
 Družstva celkem (2hra)
26
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
29.4.2018, TK Sparta Praha B - SK Meteor Praha A
1
2.
42. 1.třída B
27.5.2018, SK Meteor Praha A - TGC Kunratice A
8
3.
42. 1.třída B
24.6.2018, SK Meteor Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
3
1.
45. 2.třída C
6.5.2018, TK Ruzyně Praha - SK Meteor Praha B
4
2.
45. 2.třída C
20.5.2018, SK Meteor Praha B - TC ESO Praha z.s. A
0
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
4
 Družstva celkem (4hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
44