Český tenisový svaz

Pugner Adam

Datum narození:
04.07.2008
Platnost reg. do:
03.11.2019
Klub:
TJ Tatran Střešovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Tatran Střešovice
390 (12)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Tatran Střešovice
1
2.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
1
3.
36.3.třída B
8.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TJ Sokol Stodůlky
1
4.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TGC Kunratice B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36.3.třída B
27.4.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Tatran Střešovice
1
2.
36.3.třída B
11.5.2019, TJ Tatran Střešovice - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0
3.
36.3.třída B
8.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TJ Sokol Stodůlky
1
4.
36.3.třída B
22.6.2019, TJ Tatran Střešovice - TGC Kunratice B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

15
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

18
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

10
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

20
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
9
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

0
10
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

0
11
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

20
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

20
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

20
14
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

20
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

15
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

40
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
18
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
19
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

20
20
31.08.2019, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/4

20
21
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

20
22
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

20
 Jednotlivci celkem
332/22

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
2
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

15
3
21.12.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 7/7

13
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 12/12

0
5
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

0
6
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
7
26.01.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/6

14
8
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
9
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

7
10
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

15
11
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
12
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 5/5

20
13
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

14
14
06.04.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 400), K: 6/5

0
15
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
16
18.05.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 13/13

25
17
29.06.2019

LTK Liberec (B - 300), K: 10/10

0
18
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

0
19
17.08.2019, SK MATCHBALL ČESKÁ LÍPA CUP

SK Matchball Česká Lípa (C - 200), K: 4/4

10
20
31.08.2019, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/4

10
21
07.09.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 200), K: 5/4

15
22
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

20
 Jednotlivci celkem
198/21
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Zapletal, Pugner - Witoš, Svoboda 6:1, 6:4
4>2 Zapletal, Pugner - Andreas, Přáda 6:1, 6:3
2>1 Kusý, Fejka - Zapletal, Pugner 6:1, 6:1
získané body: 15 b.
01.02.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Pugner, Trupl - Kafka, Lešetický 6:0, 6:0
4>2 Pugner, Trupl - Germala, Kreysa 6:4, 6:1
2>1 Pugner, Trupl - Reitinger, Loučka 6:1, 7:6 (3)
získané body: 20 b.
23.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/5

8>4 Pugner, Trupl - Aulich, Suchy 6:1, 6:0
4>2 Pugner, Trupl - Chovanec, Macinauer 6:1, 6:0
2>1 Duda, Jumar - Pugner, Trupl 6:1, 6:1
získané body: 15 b.
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/6

8>4 Trupl, Pugner - Novotný, Kottink 6:1, 6:3
4>2 Jumar, Pešta - Trupl, Pugner 6:4, 5:7, 1:0
získané body: 14 b.
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Germala, Kejla - Pugner, Jandourek 6:1, 1:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
31.08.2019, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/4

4>2 Freiberg, Pugner - Drlík, Škréta 6:1, 6:0
2>1 Klein, Růžek - Freiberg, Pugner 6:7 (1), 6:4, 1:0 (5)
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
3
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
4
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
9
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
6
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
9
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
0
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
4
 Družstva celkem (2hra)
35
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
81
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
66

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
28.4.2019, Tenis Cibulka A - SK Aritma Praha A
9
2.
42. 1.třída B
5.5.2019, SK Aritma Praha A - Lob S.A. Bohnice, zs A
5
3.
42. 1.třída B
12.5.2019, TJ Spoje Praha A - SK Aritma Praha A
11
4.
42. 1.třída B
26.5.2019, SK Aritma Praha A - SK Meteor Praha B
7
5.
42. 1.třída B
9.6.2019, TC ESO Praha z.s. - SK Aritma Praha A
0
6.
42. 1.třída B
16.6.2019, SK Aritma Praha A - TC VŠ Praha
11
7.
42. 1.třída B
23.6.2019, TK Sparta Praha B - SK Aritma Praha A
3
 Družstva celkem (4hra)
46
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
81
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
66