Český tenisový svaz

Klíma Max

Datum narození:
24.01.2008
Platnost reg. do:
23.10.2018
Klub:
SK Meteor Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
0
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, SK Meteor Praha B - Tempo Praha A
1
3.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
4.
33. 2.třída A
9.6.2018, SK HAMR, z.s. C - SK Meteor Praha B
1
5.
33. 2.třída A
16.6.2018, SK Meteor Praha B - SK Aritma Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
28.4.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha B
1
2.
33. 2.třída A
5.5.2018, SK Meteor Praha B - Tempo Praha A
1
3.
33. 2.třída A
26.5.2018, SK Meteor Praha B - TGC Kunratice A
0
4.
33. 2.třída A
9.6.2018, SK HAMR, z.s. C - SK Meteor Praha B
2
5.
33. 2.třída A
16.6.2018, SK Meteor Praha B - SK Aritma Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/6

10
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

4
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

10
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
5
13.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

0
6
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

0
7
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

10
8
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
9
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

0
10
10.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

0
11
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 7/7

18
12
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

14
13
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
14
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/7

18
15
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

5
16
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

18
17
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
18
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

20
19
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

20
20
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
21
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

27
22
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 6/5

20
23
11.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

0
24
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

10
25
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

20
26
25.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

10
27
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
28
01.09.2018, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/-

30
29
08.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

10
30
15.09.2018, PWJT Masters

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
316/30

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2017

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/6

0
2
09.12.2017, Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008

Praha (P - 300), K: 2/-

-
3
16.12.2017, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/5

0
4
06.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/11

0
5
13.01.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/6

10
6
20.01.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 6/-

-
7
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

7
8
09.02.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
9
16.02.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/4

7
10
10.03.2018, Tenis Cibulka Open

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/-

-
11
17.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 7/7

0
12
23.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 6/-

-
13
31.03.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
14
07.04.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 7/7

0
15
14.04.2018, Přebor ročníku 2008-předkvalifikace na PP ml.žactva

Praha (P - 200), K: 2/-

-
16
08.05.2018, METEOR CUP 2018

SK Meteor Praha (C - 200), K: 7/7

0
17
12.05.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 12/12

0
18
02.06.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
19
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

15
20
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
21
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
22
07.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 6/5

20
23
11.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 5/-

-
24
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

-
25
20.08.2018, Tenis Cibulka Open 2018

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
26
25.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

10
27
29.08.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
28
01.09.2018, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/-

-
29
08.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

10
30
15.09.2018, PWJT Masters

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
146/19
02.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/4

32>16 Klíma Max- Bladský Matyáš6:4, 6:7, 1:0 (3)
16>8 Sina Jakub- Klíma Max6:2, 6:4
získané body: 10 b.
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

16>8 Klíma Max- Tauber Jan6:0, 6:1
8>4 Klíma Max- Dlouhý Jan6:2, 6:2
4>2 Klíma Max- Andr Marek7:6 (4), 2:6, 1:0 (8)
2>1 Herman David- Klíma Max6:2, 6:7 (4), 1:0 (4)
získané body: 20 b.
21.07.2018, SK Tenis Tour

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Klíma - Klokov, Fric 6:3, 6:4
4>2 Andr, Klíma - Přistoupil, Hnízdil 7:6 (6), 7:5
2>1 Andr, Klíma - Wey, Dlouhý 4:6, 6:0, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
28.07.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

8>4 Andr, Klíma - Novák, Šelemberk 4:6, 7:6, 1:0
4>2 Andr, Klíma - Hrabánek, Kuba 7:5, 6:0
2>1 Andr, Klíma - Lorentzon, Bělík 7:6, 2:6, 1:0
získané body: 15 b.
03.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

16>8 Klíma Max- Klein David2:6, 6:4, 1:0 (2)
8>4 Klíma Max- Sina Jakub4:6, 7:6 (3), 1:0 (3)
4>2 Klíma Max- Trupl Marek7:6 (6), 6:2
2>1 Chodura Sebastian- Klíma Max3:0, scr.
získané body: 27 b.
17.08.2018

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/-

32>16 Klíma Max- Andr Marek4:6, 6:1, 1:0 (3)
16>8 Klepáč Adam- Klíma Max6:4, 6:1
získané body: 10 b.
25.08.2018, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Kusák, Klíma - Jumar, Pešta 7:6 (1), 6:2
4>2 Kubec, Reitinger - Kusák, Klíma 6:1, 6:4
získané body: 10 b.
08.09.2018, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 5/5

16>8 Klíma, Trupl - Spěvák, Švarc 6:2, 6:2
8>4 Klíma, Trupl - Straka, Samek 7:5, 6:1
4>2 Kubec, Jurman - Klíma, Trupl 6:3, 6:4
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
3
2.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
1
3.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
1
1.
45. 2.třída C
29.4.2018, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. D
6
2.
45. 2.třída C
27.5.2018, SK Satalice - SK Meteor Praha B
4
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42. 1.třída B
6.5.2018, SK Meteor Praha A - Tenis Cibulka A
2
2.
42. 1.třída B
20.5.2018, TJ Radlice A - SK Meteor Praha A
0
3.
42. 1.třída B
10.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. - SK Meteor Praha A
1
1.
45. 2.třída C
29.4.2018, SK Meteor Praha B - SK HAMR, z.s. D
4
2.
45. 2.třída C
27.5.2018, SK Satalice - SK Meteor Praha B
1
3.
45. 2.třída C
17.6.2018, SK Aritma Praha B - SK Meteor Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22