Český tenisový svaz

Augustýn Tadeáš

Datum narození:
06.05.2006
Platnost reg. do:
20.11.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
1. Vestecká sportovní o.s
332 (12)
 
 
 
2018
1. Vestecká sportovní o.s
373 (12)
 
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
408 (1)
322 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
0
1.
26. 3.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. D - Sokol Čimice
1
2.
26. 3.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha
3
3.
26. 3.třída A
9.6.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
23.6.2019, SK Aritma Praha B - SK HAMR, z.s. B
0
1.
26. 3.třída A
28.4.2019, SK HAMR, z.s. D - Sokol Čimice
0
2.
26. 3.třída A
12.5.2019, SK HAMR, z.s. D - LTC Svoboda Praha
0
3.
26. 3.třída A
9.6.2019, TK Hovorčovice - SK HAMR, z.s. D
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
01.06.2019, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

32>16 Augustýn, Ha Duc - Ladman, Kusý 5:7, 6:4, 1:0 (9)
16>8 Rais, Hozman - Augustýn, Ha Duc 6:0, 6:2
získané body: 18 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, SK HAMR, z.s. A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. B
0
2.
32. 1.třída B
11.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka A
4
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TGC Kunratice A - SK HAMR, z.s. B
4
4.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
6
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
25.5.2019, SK HAMR, z.s. A - Lob S.A. Bohnice, zs A
0
1.
32. 1.třída B
27.4.2019, TJ Radlice A - SK HAMR, z.s. B
0
2.
32. 1.třída B
11.5.2019, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka A
4
3.
32. 1.třída B
25.5.2019, TGC Kunratice A - SK HAMR, z.s. B
0
4.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21