Český tenisový svaz

Boháč Antonín

Datum narození:
03.03.2008
Platnost reg. do:
17.10.2019
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Kralupy o.s.
191 (20)
916 (3)
 
 
2020
Open Tennis Club
86 (25)
854 (3)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
4
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
5.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
1
6.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Open Tennis Club B - TJ Kralupy o.s.
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
3
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
5.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
1
6.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Open Tennis Club B - TJ Kralupy o.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

75
3
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

40
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

40
5
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

0
6
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

43
7
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
8
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

40
9
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

27
10
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

27
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

27
12
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

30
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
14
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

24
15
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

20
16
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

28
17
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

30
18
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

20
19
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

20
20
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

40
21
14.09.2019, PWJ T Masters 2019

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

30
22
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/-

27
23
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
633/23

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

20
2
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/12

0
3
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 6/5

20
4
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/9

27
5
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 6/6

14
6
09.02.2019, Slavia Open

TK Slavia Plzeň (B - 500), K: 11/11

0
7
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

20
8
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/-

-
9
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/-

-
10
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

15
11
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/5

20
12
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

15
13
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

30
14
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

0
15
05.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

-
16
05.07.2019

TK Horní Měcholupy (B - 300), K: 11/12

0
17
25.07.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 200), K: 4/4

15
18
02.08.2019, PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 5/5

15
19
20.08.2019, Praha Wilson TOUR 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
20
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

15
21
14.09.2019, PWJ T Masters 2019

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/-

-
22
21.09.2019, TC Chrudim B9 Cup - U12

TC Chrudim z.s. (B - 300), K: 9/-

-
23
14.12.2018

TK Horní Měcholupy (B - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
226/16
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

8>4 Andr, Boháč - Ambrož, Roubík 6:2, 7:5
4>2 Andr, Boháč - Hubač, Novotný 6:1, 6:2
2>1 Fejka, Rat - Andr, Boháč 6:1, 6:2
získané body: 20 b.
16.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 6/4

4>2 Kasal, Boháč - Fajt, Šupáček 6:4, 6:1
2>1 Kasal, Boháč - Tuček, Slaboch 6:2, 6:2
získané body: 15 b.
28.06.2019

TK Písek (B - 300), K: 10/10

16>8 Holub, Boháč - Klíma, Krejčí scr.
8>4 Brückner, Šnajdr - Holub, Boháč 6:0, 6:3
získané body: 0 b.
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 5/5

8>4 Boháč, Pomahač - Vokroj, Hrnčíř 6:0, 6:2
4>2 Boháč, Pomahač - Kraus, Slaboch scr.
2>1 Jurman, Tikovský - Boháč, Pomahač 1:6, 6:3, 1:0 (8)
získané body: 15 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
20
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
20
7.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
15
 Družstva celkem (2hra)
55
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
87
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
87

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
16
2.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
9.6.2019 NT 15.6.2019, WILSON Tenis Centrum - Open Tennis Club
0
3.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
16.6.2019 NT 22.6.2019, Open Tennis Club - TK Bohutín, z.s.
4
4.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019 NT 25.5.2019, Open Tennis Club - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
5.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Neridé - Open Tennis Club
0
6.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019 NT 4.5.2019, Open Tennis Club - Slavoj Žiželice
0
7.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
12
 Družstva celkem (4hra)
32
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
87
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
87