Český tenisový svaz

Peterka Jakub

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
01.11.2021
Klub:
Sokol Čimice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37. 2+1
28.4.2018, Sokol Čimice - Tenis Lekce club Praha
0
2.
37. 2+1
5.5.2018, TK Hanspaulka - Sokol Čimice
0
3.
37. 2+1
26.5.2018, TJ Tatran Střešovice - Sokol Čimice
0
4.
37. 2+1
9.6.2018, Sokol Čimice - TC Return
1
5.
37. 2+1
16.6.2018, VŠTJ Technika Praha strojní - Sokol Čimice
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37. 2+1
28.4.2018, Sokol Čimice - Tenis Lekce club Praha
1
2.
37. 2+1
5.5.2018, TK Hanspaulka - Sokol Čimice
1
3.
37. 2+1
26.5.2018, TJ Tatran Střešovice - Sokol Čimice
0
4.
37. 2+1
9.6.2018, Sokol Čimice - TC Return
0
5.
37. 2+1
16.6.2018, VŠTJ Technika Praha strojní - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
5.5.2018, 37. 2+1
TK Hanspaulka - Sokol Čimice
team Kopecký, Kraus - Luňák, Peterka 4:6, 4:6
získané body: 1 b.
9.6.2018, 37. 2+1
Sokol Čimice - TC Return
team Dvořák, Peterka - Kellenberger, Filip 0:6, 4:6
získané body: 0 b.
09.12.2017

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

32>16 Peterka Jakub- Matras Vít4:6, 6:2, 1:0 (6)
16>8 Daněk Oldřich- Peterka Jakub7:6, 6:2
získané body: 7 b.
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

8>4 Luňák, Peterka - Pavlok, Krauskopf 6:0, 6:4
4>2 Andr, Zedek - Luňák, Peterka 6:1, 6:1
získané body: 7 b.
17.03.2018, Tecnifibre Cup

TK Stochov (D - 400), K: 2/2

4>2 Mutl, Peterka - Kohout, Kohout 6:0, 6:1
2>1 Mutl, Peterka - Kecek, Mits 6:1, 6:4
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
47. 3.třída B
29.4.2018, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Čimice
1
2.
47. 3.třída B
6.5.2018, Sokol Čimice - LTC Podolí Praha
1
3.
47. 3.třída B
10.6.2018, Sokol Čimice - Sportcentrum Uhříněves A
1
4.
47. 3.třída B
17.6.2018, TGC Kunratice B - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
47. 3.třída B
29.4.2018, Sokol Dolní Počernice z.s. - Sokol Čimice
3
2.
47. 3.třída B
6.5.2018, Sokol Čimice - LTC Podolí Praha
4
3.
47. 3.třída B
10.6.2018, Sokol Čimice - Sportcentrum Uhříněves A
0
4.
47. 3.třída B
17.6.2018, TGC Kunratice B - Sokol Čimice
3
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14