Český tenisový svaz
Název:
A5
Datum:
25.-29.09.
Pořadatel:
TK Most (A - 500)
Místo konání:
TK Most
Kódové číslo:
616231
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hanzlíková Blanka
Pod Końským vrchem 1159
43401 Most
Tel. (1):
777 141 681
Tel. (3):
476 441 090
E-mail:
info@tk most.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
0
 
18.08.2020 16:49:28
2.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
02.09.2020 20:30:19
3.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
0
 
27.05.2020 09:08:58
4.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
 
22.05.2020 15:10:16
5.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
 
30.07.2020 15:41:04
6.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
0
 
15.04.2020 14:34:36
7.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
0
 
26.07.2020 10:41:05
8.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
0
 
04.04.2020 16:52:27
9.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
71
20
0
 
24.06.2020 11:01:47
10.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
 
09.08.2020 17:12:43
11.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
18.06.2020 10:18:20
12.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
0
 
19.05.2020 10:07:16
13.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
0
 
21.05.2020 20:39:06
14.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
 
17.08.2020 21:08:48
15.
Šárová Lucie 23.04.2006 WILSON Tenis Centrum
90
15
0
 
02.07.2020 21:13:51
16.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
 
04.07.2020 20:01:37
17.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
 
27.08.2020 16:08:52
18.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
0
 
09.04.2020 21:52:48
19.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
09.08.2020 19:00:41
20.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
0
 
04.05.2020 21:27:27
21.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
16.05.2020 14:54:04
22.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 SK HAMR, z.s.
109
15
15
 
24.05.2020 20:55:42
23.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
 
27.06.2020 19:00:35
24.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
0
 
23.08.2020 17:37:06
25.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
0
 
31.05.2020 02:06:52
26.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
0
 
02.04.2020 19:04:01
27.
Pechová Marina 16.08.2006 TK Slavia Plzeň
120
15
0
 
14.06.2020 19:30:16
28.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
 
12.06.2020 20:51:15
29.
Zikmundová Aneta 16.06.2007 SK HAMR, z.s.
126
12
47
 
01.07.2020 14:10:54
30.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
26.08.2020 09:17:37
31.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
135
12
40
 
05.06.2020 19:44:41
32.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
 
22.05.2020 22:54:12
33.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
06.06.2020 19:59:37
34.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
 
01.04.2020 00:49:10
35.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
0
 
05.05.2020 09:41:13
36.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
 
11.04.2020 21:42:24
37.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
08.05.2020 13:05:23
38.
Gieblová Lucie 10.05.2006 TK Kadaň
170
12
0
 
30.07.2020 11:08:42
39.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
 
25.07.2020 20:01:20
40.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
 
10.05.2020 22:25:02
41.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
 
17.06.2020 10:41:39
42.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
 
26.08.2020 23:32:32
43.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
15.06.2020 16:43:19
44.
Pricová Ella 20.10.2007 LTC Panorama Teplice
231
9
153
 
06.06.2020 20:28:42
45.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
 
10.05.2020 20:44:29
46.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
11.07.2020 11:01:14
47.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
 
17.08.2020 07:36:37
48.
Svobodová Jana 01.08.2008 I.ČLTK Praha
270
6
24
 
08.07.2020 22:09:33
49.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
 
30.04.2020 11:39:02
50.
Dostálová Lucie 13.07.2007 TENIS Klánovice
279
6
77
 
03.08.2020 07:49:20
51.
Bejčková Adéla 09.04.2008 TK Kadaň
280
6
100
 
15.05.2020 19:38:03
52.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
0
 
01.04.2020 07:22:48
53.
Hůlová Veronika 22.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
306
6
189
 
18.08.2020 12:20:54
54.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
 
03.05.2020 08:29:18
55.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
 
30.08.2020 14:46:24
56.
Jirousková Karoline 27.03.2008 SK HAMR, z.s.
338
6
60
 
29.07.2020 09:46:33
57.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
345
6
149
 
05.07.2020 11:28:19
58.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
 
29.08.2020 18:34:07
59.
Polatová Natálie 20.02.2008 Severočeská tenisová o.s.
353
6
114
 
11.04.2020 23:40:39
60.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
06.04.2020 10:59:51
61.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
10.04.2020 07:41:55
62.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
 
07.06.2020 21:38:22
63.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
 
18.06.2020 10:32:02
64.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
 
20.07.2020 07:57:50
65.
Matoušková Barbora 30.10.2008 Severočeská tenisová o.s.
557
4
134
 
09.05.2020 13:44:51
66.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
 
07.04.2020 23:12:19
67.
Sertičová Tereza 17.03.2008 TJ Spoje Praha
674
3
115
 
30.08.2020 20:44:11
68.
Skamenová Kristýna 14.01.2007 LTC Litvínov
693
3
480
 
12.06.2020 10:07:58
69.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
 
14.05.2020 13:12:56
70.
Sokolová Elen 17.01.2009 LTK TEPLICE o.s.
796
3
233
 
01.04.2020 00:30:32
71.
Smetanová Lilian 19.08.2008 LTC Panorama Teplice
844
3
68
 
17.08.2020 14:11:18
72.
Veselá Viktorie 13.03.2009 Severočeská tenisová o.s.
845
1
240
 
06.04.2020 22:35:26
73.
Štěpánková Klára 06.08.2008 TGC Kunratice
845
1
151
 
12.08.2020 18:50:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK Vyškov
319
6
64
odhlášeno hráčem
27.07.2020 20:58:38
2.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
odhlášeno hráčem
11.08.2020 20:24:20
3.
Buzková Alžběta 06.12.2008 TK Frýdlant v Čechách
693
3
276
odhlášeno hráčem
16.08.2020 11:47:48
4.
Švejcarová Marie 14.05.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
484
4
92
odhlášeno hráčem
27.08.2020 19:41:34
5.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
29.08.2020 20:42:03