Český tenisový svaz

Polatová Natálie

Datum narození:
20.02.2008
Platnost reg. do:
07.11.2018
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Severočeská tenisová o.s.
288 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
28.4.2018, TK Jirkov - TK Chomutov
1
2.
DS2A
5.5.2018, TK Žatec - TK Jirkov
1
3.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
4.
DS2A
26.5.2018, TK Louny - TK Jirkov
1
5.
DS2A
9.6.2018, TK Jirkov - TK Evženie Klášterec n/O
0
6.
DS2A
16.6.2018, TK Kadaň B - TK Jirkov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
28.4.2018, TK Jirkov - TK Chomutov
0
2.
DS2A
5.5.2018, TK Žatec - TK Jirkov
1
3.
DS2A
19.5.2018, TK Jirkov - Severočeská tenisová o.s. C Most
0
4.
DS2A
26.5.2018, TK Louny - TK Jirkov
0
5.
DS2A
9.6.2018, TK Jirkov - TK Evženie Klášterec n/O
0
6.
DS2A
16.6.2018, TK Kadaň B - TK Jirkov
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
28.4.2018, DS2A
TK Jirkov - TK Chomutov
team Rattay, Polatová - Mouleová, Rychtecká 3:6, 3:6
získané body: 0 b.
5.5.2018, DS2A
TK Žatec - TK Jirkov
team Štrosová Nela - Polatová Natálie 0:6, 1:6
získané body: 1 b.
5.5.2018, DS2A
TK Žatec - TK Jirkov
team Dolejšová, Štrosová - Rattay, Polatová 0:6, 5:7
získané body: 1 b.
26.5.2018, DS2A
TK Louny - TK Jirkov
team Batalová, Svačinová - Rattay, Polatová 6:4, 6:3
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
0
2.
DM2B
20.5.2018, TK Severní Terasa - TJ Sokol Ústí n.L.
1
3.
DM2B
27.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
10.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
1
5.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
6
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
6.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - LTK TEPLICE o.s.
0
2.
DM2B
20.5.2018, TK Severní Terasa - TJ Sokol Ústí n.L.
0
3.
DM2B
27.5.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
10.6.2018, TJ Sokol Ústí n.L. - Tenis Proboštov z.s.
3
5.
DM2B
17.6.2018, LTK Bílina - TJ Sokol Ústí n.L.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13