Český tenisový svaz
Název:
odložené A1
Datum:
23.-26.06.
Pořadatel:
TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500)
Kódové číslo:
316237
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Út do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Út do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Nápravník Roman
17. Listopadu 485
544 01 Dvůr Králové n.L.
Tel. (1):
604555064
E-mail:
sport.tcdk@gmail.com

Poznámka pořadatele:

V případě zájmu o UBYTOVÁNÍ doporučujeme:
www.ubytovani-dvurkralove.cz
(tel. kontakt: +420 722 699 500)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
7
60
0
 
19.05.2020 10:39:38
2.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
11
45
0
 
18.05.2020 08:07:08
3.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
15
45
0
 
02.05.2020 08:53:54
4.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
18
35
0
 
03.05.2020 19:06:08
5.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
23
35
0
 
03.05.2020 14:43:09
6.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
24
35
0
 
19.05.2020 12:36:49
7.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
26
35
0
 
11.05.2020 09:40:08
8.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Sparta Praha
27
35
0
 
02.05.2020 10:41:17
9.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
28
30
0
 
05.05.2020 19:13:50
10.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Olymp Praha
32
30
0
 
21.05.2020 07:12:17
11.
Otypka Matouš 12.02.2003 TK AGROFERT Prostějov
33
30
0
 
04.05.2020 08:12:01
12.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
35
30
0
 
04.05.2020 15:29:12
13.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
36
30
0
 
24.05.2020 19:12:04
14.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
37
30
0
 
04.05.2020 18:54:53
15.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
39
30
0
 
03.05.2020 16:19:21
16.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Olymp Praha
42
30
0
 
08.05.2020 19:11:23
17.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
45
25
0
 
14.05.2020 10:13:21
18.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
54
25
0
 
05.05.2020 09:32:05
19.
Svoboda Jakub 19.08.2003 LTK TEPLICE o.s.
55
25
0
 
14.05.2020 09:39:10
20.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
57
25
0
 
14.05.2020 15:49:32
21.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
58
25
0
 
15.05.2020 19:32:35
22.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
59
25
0
 
11.05.2020 17:58:25
23.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
0
 
01.05.2020 17:09:14
24.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
0
 
04.05.2020 21:42:21
25.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
66
20
0
 
13.05.2020 10:56:16
26.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
67
20
0
 
07.05.2020 07:52:08
27.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
68
20
0
 
01.05.2020 09:03:04
28.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
71
20
0
 
10.05.2020 21:22:01
29.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
79
20
0
 
13.05.2020 14:27:53
30.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
80
20
0
 
07.05.2020 11:38:30
31.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
84
20
0
 
20.05.2020 08:55:07
32.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 TC Brno.
85
20
0
 
01.05.2020 22:13:04
33.
Nápravník Adam 10.04.2004 TC Dvůr Králové, z.s.
86
20
0
 
03.05.2020 14:49:31
34.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
0
 
13.05.2020 15:23:05
35.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
89
20
0
 
10.05.2020 14:10:15
36.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
91
20
0
 
25.05.2020 22:05:02
37.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
0
 
18.05.2020 01:25:51
38.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
94
20
0
 
02.05.2020 15:16:06
39.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 LTC Pardubice
99
20
0
 
10.05.2020 17:46:53
40.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
100
20
0
 
11.05.2020 08:43:15
41.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
101
20
0
 
11.05.2020 13:46:21
42.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
108
15
0
 
04.05.2020 12:04:10
43.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
111
15
0
 
02.05.2020 16:48:01
44.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
114
15
0
 
25.05.2020 16:33:31
45.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
116
15
0
 
11.05.2020 09:45:51
46.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
121
15
0
 
17.05.2020 13:31:30
47.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
124
15
0
 
06.05.2020 21:30:52
48.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
17.05.2020 13:16:02
49.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
131
15
0
 
17.05.2020 20:42:36
50.
Polách Felipe 23.06.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
145
15
0
 
11.05.2020 20:12:17
51.
Křížek Matěj 31.10.2003 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
149
15
0
 
13.05.2020 14:34:47
52.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
151
12
0
 
26.05.2020 08:55:31
53.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
0
 
03.05.2020 19:15:37
54.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
154
12
0
 
10.05.2020 07:29:02
55.
Čížek Daniel 12.04.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
166
12
0
 
19.05.2020 11:14:14
56.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
 
09.05.2020 15:58:27
57.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
186
12
0
 
04.05.2020 08:57:24
58.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
0
 
20.05.2020 11:06:55
59.
Taláb Vojtěch 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
202
12
0
 
06.05.2020 08:32:08
60.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
0
 
13.05.2020 00:01:08
61.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
229
9
2
 
07.05.2020 15:47:42
62.
Taláb Matěj 05.01.2003 TENIS-CENTRUM DTJ HK
232
9
0
 
06.05.2020 08:31:21
63.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
23.05.2020 08:26:27
64.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
10.05.2020 19:34:21
65.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
0
 
12.05.2020 08:15:16
66.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
0
 
03.05.2020 18:21:17
67.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
331
9
0
 
01.05.2020 13:00:11
68.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
25.05.2020 10:35:37
69.
Hozman Dominik 20.07.2005 TK Olymp Praha
343
6
15
 
26.05.2020 07:56:13
70.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
20.05.2020 10:44:27
71.
Knutson Dominik 29.09.2003 TC Dvůr Králové, z.s.
388
6
0
 
07.05.2020 22:16:29
72.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
416
6
3
 
24.05.2020 05:15:02
73.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
499
6
12
 
11.05.2020 17:03:34
74.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
 
25.05.2020 20:41:14
75.
Brunclík Petr 17.07.2006 TK Sparta Praha
1077
1
7
 
02.05.2020 20:21:27
76.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
1077
1
184
 
03.05.2020 11:51:51
77.
Fedasko Nikolas 02.09.2005 TK Sparta Praha
1077
1
8
 
04.05.2020 07:47:19