Český tenisový svaz

Uhřík Tadeáš

Datum narození:
17.01.2002
Platnost reg. do:
11.12.2020
Klub:
TKX Tennis Team Krupka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Viamont Teplice
1009 (4)
 
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
456 (1)
 
 
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
 
340 (9)
 
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
209 (1)
496 (6)
 
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
281 (9)
 
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
205 (12)
450 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Kadaň
0
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
3.
DA1A
08.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Dubí A
0
4.
DA1A
11.05.2019, TK Chomutov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
1
5.
DA1A
08.06.2019, TK Louny B - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
6.
DA1A
15.06.2019, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Kadaň
1
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Dubí A
1
4.
DA1A
11.05.2019, TK Chomutov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
5.
DA1A
08.06.2019, TK Louny B - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
6.
DA1A
15.06.2019, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
04.05.2019, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
team Kollár Petr - Uhřík Tadeáš 7:6, 6:7
získané body: 4 b.
team Halíř - Uhřík scr.
získané body: 0 b.
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Vaško, Kubrt 6:0, 6:2
2>1 Uhřík, Zapský - Bažant, Sigl 5:7, 6:3, 7:6
získané body: 15 b.
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Bureš - Dvorský, Trykar 6:3, 6:1
2>1 Zapský, Laibl - Uhřík, Bureš 6:2, 3:6, 7:6
získané body: 10 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Rybín 6:2, 6:0
4>2 Bažant, Uhřík - Froňka, Beran 6:4, 6:4
2>1 Bažant, Uhřík - Slabihoudek, Zlatohlávek 7:6 (4), 6:4
získané body: 20 b.
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Bartes, Laibl 6:4, 6:4
2>1 Uhřík, Zapský - Valoušek, Mach 6:1, 6:3
získané body: 15 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: -/8

16>8 Kubín, Křížek - Douda, Uhřík 2:6, 6:1, 1:0 (10)
získané body: 0 b.