Český tenisový svaz

Uhřík Tadeáš

Datum narození:
17.01.2002
Platnost reg. do:
11.12.2020
Klub:
TKX Tennis Team Krupka z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Viamont Teplice
1009 (4)
 
 
 
2015
LTK TEPLICE o.s.
456 (1)
 
 
 
2016
LTK TEPLICE o.s.
 
340 (9)
 
 
2017
LTK TEPLICE o.s.
 
209 (1)
496 (6)
 
2018
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
281 (9)
 
2019
TKX Tennis Team Krupka z.
 
 
205 (12)
450 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

10
2
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Compass Cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 350), K: 5/4

0
2
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2
24.08.2019

TK Evženie Klášterec n/O (C - 400), K: -/4

8>4 Bažant, Uhřík - Danko, Mareš 6:0, 6:2
4>2 Vild, Tocik - Bažant, Uhřík 3:6, 7:6 (34)
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA1A
27.04 2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Kadaň
0
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
4
3.
DA1A
08.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Dubí A
0
4.
DA1A
11.05.2019, TK Chomutov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
1
5.
DA1A
08.06.2019, TK Louny B - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
6.
DA1A
15.06.2019, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA1A
27.04 2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Kadaň
1
2.
DA1A
04.05.2019, SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
3.
DA1A
08.05.2019, TKX Tennis Team Krupka z.s. - TK Dubí A
1
4.
DA1A
11.05.2019, TK Chomutov - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
5.
DA1A
08.06.2019, TK Louny B - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
6.
DA1A
15.06.2019, LTC Panorama Teplice - TKX Tennis Team Krupka z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
04.05.2019, DA1A
SK Tenis Duchcov A - TKX Tennis Team Krupka z.s.
team Kollár Petr - Uhřík Tadeáš 7:6, 6:7
získané body: 4 b.
team Halíř - Uhřík scr.
získané body: 0 b.

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
2
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

15
3
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

0
4
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
5
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

20
6
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
7
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/5

15
8
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

0
9
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

0
10
30.03.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
11
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

0
12
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

15
13
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

27
14
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

0
15
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

40
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

22
17
11.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/-

15
18
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

0
19
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

15
20
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

7
21
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

0
22
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

0
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

0
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
31.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

15
26
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

0
27
14.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/-

20
28
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
29
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

24
30
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
31
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: -/8

-
32
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
305/30

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
2
12.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
3
09.02.2019, Halový oblastní přebor družstev

severočeský (P - 400), K: 8/8

22
4
15.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
5
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

10
6
02.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/5

15
7
09.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/5

20
8
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

20
9
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

15
10
30.03.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

15
11
18.05.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/8

16
12
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

20
13
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

15
14
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

19
15
01.07.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 5/-

-
16
05.07.2019, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 300), K: 8/8

16
17
11.07.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/-

-
18
18.07.2019

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

0
19
20.07.2019, Letná Summer Open 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 250), K: 4/-

-
20
01.08.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/5

20
21
13.08.2019, CT dorost, kat. B

TK Most (B - 300), K: 8/8

16
22
17.08.2019, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 300), K: 8/8

22
23
20.08.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 200), K: 5/-

-
24
22.08.2019, PŘEBOR ČOS OPEN OUTDOOR KAT. B

TJ Sokol Vysočany (B - 300), K: 8/8

0
25
31.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

-
26
07.09.2019, 61.ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 300), K: 8/8

16
27
14.09.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/-

-
28
06.05.2019, A1

TCG Karlovy Vary (A - 400), K: 12/12

0
29
10.06.2019, A2

TK Zlín (A - 400), K: 12/-

-
30
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/12

0
31
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: -/8

0
32
30.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: -/5

10
 Jednotlivci celkem
312/25
05.01.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Vaško, Kubrt 6:0, 6:2
2>1 Uhřík, Zapský - Bažant, Sigl 5:7, 6:3, 7:6
získané body: 15 b.
23.02.2019, TK Jirkov

TK Jirkov (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Bureš - Dvorský, Trykar 6:3, 6:1
2>1 Zapský, Laibl - Uhřík, Bureš 6:2, 3:6, 7:6
získané body: 10 b.
15.03.2019

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/5

8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Rybín 6:2, 6:0
4>2 Bažant, Uhřík - Froňka, Beran 6:4, 6:4
2>1 Bažant, Uhřík - Slabihoudek, Zlatohlávek 7:6 (4), 6:4
získané body: 20 b.
23.03.2019

TK LTC Děčín (C - 450), K: 4/4

4>2 Uhřík, Zapský - Bartes, Laibl 6:4, 6:4
2>1 Uhřík, Zapský - Valoušek, Mach 6:1, 6:3
získané body: 15 b.
25.06.2019, LTK Bílina

LTK Bílina (C - 250), K: 5/4

4>2 Kollár, Uhřík - Bartes, Dvorský 6:2, 7:5
2>1 Kollár, Uhřík - Zapský, Laibl 3:6, 6:0, 1:0 (3)
získané body: 15 b.
29.06.2019

TK Neridé (B - 300), K: 8/9

16>8 Kopecký, Uhřík - Mikula, Kazda 6:1, 2:6, 1:0
8>4 Jupa, Nicod - Kopecký, Uhřík 6:0, 6:2
získané body: 19 b.
27.12.2018

TK Mimoň (B - 500), K: -/8

16>8 Kubín, Křížek - Douda, Uhřík 2:6, 6:1, 1:0 (10)
získané body: 0 b.