Český tenisový svaz

Barniak Radek

Datum narození:
09.02.2004
Platnost reg. do:
18.12.2021
Klub:
TK TJ Ostrava
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK TJ Ostrava
906 (6)
 
 
 
2016
TK TJ Ostrava
430 (12)
 
 
 
2017
TK TJ Ostrava
251 (1)
 
 
 
2018
TK TJ Ostrava
 
199 (12)
 
 
2019
TK TJ Ostrava
 
100 (1)
459 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
27.04.2019, TK Havířov A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2019, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK Havířov A
0
1.
Oblastní soutěž skupina D
25.05.2019, TK Havířov B - TK Slavia Orlová D
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
15.06.2019, TK Havířov B - Sokol Bohumín
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
27.04.2019, TK Havířov A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
0
2.
Oblastní přebor 'A'
01.05.2019, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK Havířov A
0
1.
Oblastní soutěž skupina D
25.05.2019, TK Havířov B - TK Slavia Orlová D
0
2.
Oblastní soutěž skupina D
15.06.2019, TK Havířov B - Sokol Bohumín
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/4

15
2
15.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

15
3
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/-

15
5
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
6
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
7
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

15
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/-

0
9
23.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
10
28.02.2019

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 4/4

15
11
09.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

0
12
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

10
13
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
14
22.06.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

10
15
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

0
16
05.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
16.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/-

15
18
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

0
19
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
177/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, DTJ Vřesina Cup

DTJ Tenis Vřesina (C - 400), K: 5/4

10
2
15.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

0
3
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
29.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/-

-
5
12.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
6
19.01.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
7
02.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
8
08.02.2019, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 9/-

-
9
23.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
28.02.2019

TK SC OSTRAVA (C - 400), K: 4/4

0
11
09.03.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 400), K: 4/4

7
12
16.03.2019, VITÁLNÍ TURNAJ C

SK Vitality Slezsko o.s. (C - 400), K: 5/5

7
13
30.03.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/4

15
14
22.06.2019

TK Hlučín (C - 200), K: 4/4

7
15
29.06.2019, O Pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 300), K: 8/-

-
16
05.07.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
17
16.07.2019

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 200), K: 4/-

-
18
03.08.2019, PRINCE SUMMER TENIS

TK TENNISPOINT FM (C - 200), K: 5/4

5
19
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
26.07.2019, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
92/15
27.12.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

8>4 Prokop, Šíp - Barniak, Vácha 7:6 (5), 4:6, 1:0 (1)
získané body: 0 b.
23.02.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

4>2 Dokoupil, Barniak - Kubatko, Laciga 6:2, 1:6, 1:0 (8)
2>1 Ichnovský, Nováček - Dokoupil, Barniak 0:6, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 10 b.
13.08.2019

TK Na Dolině o.s. (B - 300), K: 8/8

16>8 David, Kozumplík - Krahulec, Barniak 1:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
17.08.2019

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 200), K: 4/4

8>4 Kus, Barniak - Šíp, Prokop 7:5, 6:3
4>2 Kus, Barniak - Lankočí, Bonk 4:6, 6:1, 1:0 (4)
2>1 Moravec, Wanderburg - Kus, Barniak 6:3, 6:2
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov B
1
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Havířov B - Beskydský tenisový klub
1
3.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Havířov B - Tenis Vsetín B
4
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Havířov B
1
5.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
28.04.2019, Tennis Hill Havířov - TK Havířov B
0
2.
Oblastní přebor skupina A
05.05.2019, TK Havířov B - Beskydský tenisový klub
6
3.
Oblastní přebor skupina A
12.05.2019, TK Havířov B - Tenis Vsetín B
3
4.
Oblastní přebor skupina A
26.05.2019, TC BIOCEL Vratimov - TK Havířov B
1
5.
Oblastní přebor skupina A
09.06.2019, TK Havířov B - TK TENNISPOINT FM A
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17