Český tenisový svaz

Nedvídek Jan

Datum narození:
03.01.2002
Platnost reg. do:
26.10.2019
Klub:
TK SC OSTRAVA
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2013
TK SC OSTRAVA, o.s.
458 (9)
969 (3)
 
 
2014
TK SC OSTRAVA, o.s.
246 (15)
 
 
 
2015
TK SC OSTRAVA, o.s.
132 (1)
563 (4)
 
 
2016
TK SC OSTRAVA, o.s.
 
244 (12)
 
 
2017
TK SC OSTRAVA
 
103 (1)
 
 
2018
TK SC OSTRAVA
 
 
434 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
1
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - Sokol Vrbno p.Pradědem
0
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, ITS Tennis Club, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
0
4.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, Pašťa tenis, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
0
5.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TC Třinec
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
27.04.2019, Beskydský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
0
2.
Oblastní přebor 'B'
01.05.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - Sokol Vrbno p.Pradědem
0
3.
Oblastní přebor 'B'
04.05.2019, ITS Tennis Club, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
1
4.
Oblastní přebor 'B'
25.05.2019, Pašťa tenis, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
1
5.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, SK Vitality Slezsko o.s. - TC Třinec
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3
17.08.2019

LTC Pardubice (B - 300), K: 8/8

32>16 Nedvídek, Opálka - Knutson, Matouš 6:3, 6:2
16>8 Veigert, Keller - Nedvídek, Opálka 6:1, 6:3
získané body: 8 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04.2019, TK SC OSTRAVA A - TK PRECHEZA Přerov B
1
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2019, TK Hlučín - TK SC OSTRAVA A
1
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2019, TK Milo Olomouc - TK SC OSTRAVA A
6
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2019, TK SC OSTRAVA A - Městský tenisový klub Karviná
1
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK SC OSTRAVA A
1
6.
Liga JUNIOR TOUR
09.06.2019, TK SC OSTRAVA A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Liga JUNIOR TOUR
28.04.2019, TK SC OSTRAVA A - TK PRECHEZA Přerov B
1
2.
Liga JUNIOR TOUR
05.05.2019, TK Hlučín - TK SC OSTRAVA A
0
3.
Liga JUNIOR TOUR
08.05.2019, TK Milo Olomouc - TK SC OSTRAVA A
4
4.
Liga JUNIOR TOUR
12.05.2019, TK SC OSTRAVA A - Městský tenisový klub Karviná
0
5.
Liga JUNIOR TOUR
26.05.2019, TK Slavia Orlová A - TK SC OSTRAVA A
2
6.
Liga JUNIOR TOUR
09.06.2019, TK SC OSTRAVA A - TK DEZA Valašské Meziříčí B
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
19
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
17