Český tenisový svaz

Brill Jindřich

Datum narození:
07.05.2005
Platnost reg. do:
13.10.2020
Klub:
TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TCF PURUM Mariánské Lázně
144 (20)
512 (4)
 
 
2017
TCF SIGNALBAU Mariánské L
73 (35)
329 (9)
 
 
2018
TCF SIGNALBAU Mariánské L
29 (1)
216 (12)
 
 
2019
TCF SIGNALBAU Mariánské L
 
53 (30)
278 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Slavoj Stod A
1
2.
DIVIZE
11.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - LTK Klatovy A
1
3.
DIVIZE
25.5.2019, LTC Sušice - TCF Schicht Mariánské Lázně B
1
4.
DIVIZE
08.6.2019, Sokol Plzeň Doudlevce A - TCF Schicht Mariánské Lázně B
1
5.
DIVIZE
22.6.2019, Prazdroj Plzeň - TCF Schicht Mariánské Lázně B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Slavoj Stod A
1
2.
DIVIZE
11.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - LTK Klatovy A
0
3.
DIVIZE
25.5.2019, LTC Sušice - TCF Schicht Mariánské Lázně B
2
4.
DIVIZE
08.6.2019, Sokol Plzeň Doudlevce A - TCF Schicht Mariánské Lázně B
4
5.
DIVIZE
22.6.2019, Prazdroj Plzeň - TCF Schicht Mariánské Lázně B
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12
12.01.2019

TCG Karlovy Vary (C - 400), K: 5/5

8>4 Gosler, Brill - Miller, Bůcha 6:0, 6:4
4>2 Janoušek, Hofmann - Gosler, Brill 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
07.09.2019

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 200), K: 4/4

4>2 Babka, Brill - Teušl, Novák 6:0, 6:0
2>1 Babka, Brill - Hofmann, Musil 6:4, 6:2
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
6
3.
ODR II. B
16.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
3
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODR II. B
12.5.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Lokomotiva Karlovy Vary
1
2.
ODR II. B
09.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - Tenisklub Cheb
5
3.
ODR II. B
16.6.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně A - TJ Sokol Planá u Mar.Lázní
2
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
23.02.2019, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Rouchal, Vintera - Brill, Paroulek 7:5, 4:6, 1:1 (9)
získané body: 0 b.
17.07.2019, A3

severomoravský (A - 400), K: 12/12

16>8 Brill, Opluštil - Horáček, Knesl 6:3, 6:2
8>4 Brill, Opluštil - Vrtěna, Šimeček 6:3, 6:1
4>2 Švojgr, Hanzelín - Brill, Opluštil 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 53 b.
27.07.2019, Sparta Cup 2018

TK Sparta Praha (B - 300), K: 8/8

16>8 Kusý, Brill - Augustýn, Čepl scr.
8>4 Kusý, Brill - Havránek, Krištůfek 6:3, 6:0
4>2 Kusý, Brill - Holub, Šiler 6:3, 6:3
2>1 Kusý, Brill - Fiala, Leipner 6:1, 6:0
získané body: 45 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
25
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
15.6.2019, TK Škoda Plzeň A - TK Slavia Plzeň
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
25