Český tenisový svaz

Jindáček Jiří

Datum narození:
20.08.2003
Platnost reg. do:
13.12.2021
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TK Lány
402 (9)
 
 
 
2015
TK Lány
193 (20)
681 (4)
 
 
2016
TK Lány
265 (1)
262 (9)
 
 
2017
TK Lány
 
165 (15)
583 (4)
 
2018
TK Radošovice
 
70 (1)
475 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ Měchenice - LTC Slovan Kladno B
1
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Slovan Kladno B - LTC Kolín
3
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Slovan Kladno B - TO SK Mělník
6
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Slovan Kladno B - Lokomotiva Beroun
1
5.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
0
6.
01- Středočeská divize
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - LTC Slovan Kladno B
1
7.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Slovan Kladno B - Slavoj Český Brod
1
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01- Středočeská divize
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ Měchenice - LTC Slovan Kladno B
1
2.
01- Středočeská divize
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Slovan Kladno B - LTC Kolín
0
3.
01- Středočeská divize
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Slovan Kladno B - TO SK Mělník
0
4.
01- Středočeská divize
19.5.2018 NT 27.5.2018, LTC Slovan Kladno B - Lokomotiva Beroun
3
5.
01- Středočeská divize
28.4.2018 NT 6.5.2018, F.H.TK Dobřichovice - LTC Slovan Kladno B
0
6.
01- Středočeská divize
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK Benátky nad Jizerou - LTC Slovan Kladno B
1
7.
01- Středočeská divize
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Slovan Kladno B - Slavoj Český Brod
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16
09.12.2017

TK Radošovice (C - 500), K: 5/5

8>4 Kollár, Kroužek - Krischke, Jindáček 7:6 (5), 7:6 (3)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Březnice - LTC Slovan Kladno
4
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
12
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
9
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
3
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Slovan Kladno - LTC Rudná
3
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
9
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
6
 Družstva celkem (2hra)
46
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, TK Březnice - LTC Slovan Kladno
4
2.
22 - I.třída A
10.6.2018 NT 16.6.2018, TO SK Mělník - LTC Slovan Kladno
8
3.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Slovan Kladno - Sportclub Řevnice, z.s.
9
4.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Slovan Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
0
5.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Slovan Kladno - LTC Rudná
2
6.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
7.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
5
 Družstva celkem (4hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
74
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
62