Český tenisový svaz

Hozman Dominik

Datum narození:
20.07.2005
Platnost reg. do:
11.11.2019
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Čelákovice
331 (12)
974 (3)
 
 
2017
TK Čelákovice
97 (30)
822 (3)
1067 (3)
 
2018
TK Neridé
30 (1)
112 (20)
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 5/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
1
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tsport Votice o.s. - TK Čelákovice
1
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sparta Kutná Hora - TK Čelákovice
3
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Benešov - TK Čelákovice
1
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Čelákovice - TK Radošovice B
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
1
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, Tsport Votice o.s. - TK Čelákovice
1
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Sparta Kutná Hora - TK Čelákovice
2
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
1
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Benešov - TK Čelákovice
2
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TK Čelákovice - TK Radošovice B
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 7/-

35
2
09.12.2017, lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 10/10

35
3
15.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

40
4
27.12.2017, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 10/10

0
5
05.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 6/5

20
6
13.01.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 5/-

40
7
20.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

40
8
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/10

43
9
03.02.2018

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 9/-

0
10
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

27
11
17.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

22
12
24.02.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 5/5

40
13
02.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

20
14
10.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
15
17.03.2018

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/8

30
16
23.03.2018, A3

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 13/12

0
17
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/13

0
18
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

45
19
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

43
20
30.06.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/-

45
21
05.07.2018, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

65
22
23.03.2018, A3

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 13/-

50
 Jednotlivci celkem
640/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 7/-

-
2
09.12.2017, lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (B - 500), K: 10/10

0
3
15.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/-

-
4
27.12.2017, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 10/10

35
5
05.01.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 6/5

15
6
13.01.2018, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 400), K: 5/-

-
7
20.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
8
27.01.2018, Halový oblastní přebor

Praha (P - 500), K: 11/10

0
9
03.02.2018

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 9/-

-
10
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
11
17.02.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 500), K: 8/8

0
12
24.02.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 5/5

20
13
02.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

0
14
10.03.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 10/10

0
15
17.03.2018

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/8

22
16
23.03.2018, A3

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 13/12

0
17
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/13

25
18
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

21
19
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

43
20
30.06.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/-

-
21
05.07.2018, O pohár města Čelákovice

TK Čelákovice (B - 300), K: 8/8

22
22
23.03.2018, A3

TCG Karlovy Vary (A - 700), K: 13/-

-
 Jednotlivci celkem
203/15
17.03.2018

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/8

8>4 Hozman, Rudolf - Rybín, Voleský 7:6 (1), 7:5
4>2 Douda, Macháček - Hozman, Rudolf 1:6, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 22 b.
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

32>16 Kalina, Hozman - Bako, Matějíček 6:2, 6:2
16>8 Padevět, Apltauer - Kalina, Hozman 6:4, 6:1
získané body: 21 b.
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 300), K: 11/11

16>8 Hozman, Růžička - Paroulek, Durovič 6:0, 6:3
8>4 Hozman, Růžička - Fáček, Pazdera 6:0, 6:6 (1), scr.
4>2 Duda, Vašíř - Hozman, Růžička 6:2, 6:3
získané body: 43 b.