Český tenisový svaz

Hozman Dominik

Datum narození:
20.07.2005
Platnost reg. do:
25.11.2020
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
TK Čelákovice
331 (12)
974 (3)
 
 
2017
TK Čelákovice
97 (30)
822 (3)
1067 (3)
 
2018
TK Neridé
30 (1)
112 (20)
 
 
2019
TK Olymp Praha
 
46 (35)
511 (4)
 
2020
TK Olymp Praha
 
15 (1)
343 (6)
 
2021
TK Olymp Praha
 
 
79 (20)
439 (4)
13.06.2020

TK Stochov (C - 400), K: 4/4

16>8 Hozman, Rikl - Klusák, Klusák 6:1, 6:0
8>4 Hozman, Rikl - Hudeček, Hankovec scr.
4>2 Hozman, Rikl - Forgács, Forgács 0:4, scr.
2>1 Hozman, Rikl - Durčák, Pačes 6:3, 6:2
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Čelákovice (3) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
1
2.
03 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, SK Tenis Rohatsko (1) - TK Čelákovice (3)
4
3.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Čelákovice (3) - TK Oáza Říčany (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
6.6.2020 NT 14.6.2020, TK Čelákovice (3) - Tenisový klub Benátky nad Jizerou (6)
0
2.
03 - I. třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, SK Tenis Rohatsko (1) - TK Čelákovice (3)
0
3.
03 - I. třída B
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Čelákovice (3) - TK Oáza Říčany (7)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/-

22
2
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

30
3
18.01.2020, Zruč Junior Winter 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/-

20
4
01.02.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 600), K: 8/8

30
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

0
6
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

30
7
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
8
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

0
9
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
10
08.07.2020, KOVO JŠ s.r.o. CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

20
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

30
12
17.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
13
22.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/-

10
14
24.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

15
15
04.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
16
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

16
17
20.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

20
18
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

19
19
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/-

0
20
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

22
21
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

30
22
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/-

16
23
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
24
21.02.2020, A3

TK RAPID LIBEREC (A - 800), K: 12/-

0
25
09.06.2020, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/12

0
26
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
412/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2019, Vitality CUP

TC VITALITY Březnice (B - 600), K: 8/-

-
2
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

15
3
18.01.2020, Zruč Junior Winter 2020

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/-

-
4
01.02.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 600), K: 8/8

22
5
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

19
6
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

30
7
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
8
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

8
9
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

8
10
08.07.2020, KOVO JŠ s.r.o. CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 300), K: 4/-

-
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

0
12
17.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
13
22.07.2020, Mělník Babolat Open

TO SK Mělník (C - 300), K: 4/-

-
14
24.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 4/-

-
15
04.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

10
16
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

0
17
20.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/-

-
18
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

16
19
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/-

-
20
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

22
21
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

-
22
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/-

-
23
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16
24
21.02.2020, A3

TK RAPID LIBEREC (A - 800), K: 12/-

-
25
09.06.2020, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/12

0
26
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
181/14
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

4>2 Hozman, Kopecký - Havránek, Voleský 2:6, 6:0, 1:0
2>1 Hozman, Kopecký - Ben Ahmed, Valoušek 6:3, 6:4
získané body: 15 b.
17.07.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

8>4 Chvapil, Hozman - Chour, Kec 6:1, 6:2
4>2 Chvapil, Hozman - Finkous, Flössel 6:1, 6:0
2>1 Chvapil, Hozman - Brett, Hanzl 6:3, 6:3
získané body: 15 b.
04.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

4>2 Hozman, Chvapil - Kesl, Brett 5:7, 7:6, 1:0 (13)
2>1 Kameník, Rudolf - Hozman, Chvapil 6:4, 6:4
získané body: 10 b.
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

32>16 Hozman, Kubelka - Knutson, Novotný 6:4, 7:6 (2)
16>8 Hozman, Kubelka - Padevět, Mrůzek 7:6 (4), 5:7, 1:0 (7)
8>4 Zlatohlávek, Čížek - Hozman, Kubelka 6:2, 3:1, scr.
získané body: 16 b.
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16>8 Hozman, Brož - Švojgr, Pazdera scr.
8>4 Hozman, Brož - Uhřík, Kollár 7:6 (5), 2:6, 1:0 (6)
4>2 Hovorka, Brill - Hozman, Brož 6:2, 7:5
získané body: 22 b.
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

16>8 Hozman, Pazdera - Kovačka, Šiler 6:4, 6:4
8>4 Fáček, Bažant - Hozman, Pazdera 6:4, 1:6, 1:0
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
6
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Radošovice (2) - F.H.TK Dobřichovice (3)
9
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, TK Radošovice (2) - LTC Kolín (7)
6
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, TK Radošovice (2) - F.H.TK Dobřichovice (3)
0
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, TK Neridé (1) - TK Radošovice (2)
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21