Český tenisový svaz

Vild Ondřej

Datum narození:
19.01.2004
Platnost reg. do:
04.10.2021
Klub:
SK Tenis Mýto, o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Škoda Plzeň o.s.
154 (20)
748 (4)
 
 
2016
TK Škoda Plzeň z.s.
87 (30)
305 (9)
 
 
2017
TK Škoda Plzeň z.s.
55 (1)
129 (20)
 
 
2018
TK Škoda Plzeň z.s.
 
96 (20)
330 (9)
 
30.06.2018

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

8>4 Vild, Dolenský - Dolenský, CHot 6:0, 6:0
4>2 Řihovský, Stavěl - Vild, Dolenský 6:2, 6:1
získané body: 7 b.
21.07.2018

TK Tenisek Buštěhrad (C - 250), K: 4/4

16>8 Vild, Tvrský - Hajko, Richtar 6:4, 6:3
8>4 Šmída, Šmída - Vild, Tvrský 6:3, 7:5
získané body: 5 b.
21.08.2018

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Tvrský, Vild - Sysel, Vokrouhlík 7:6 (4), 6:4
2>1 Tvrský, Vild - Kubín, Kobera 6:2, 6:4
získané body: 15 b.
01.09.2018

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Řežábek, Vild - Beránek, Kasík 6:3, 6:4
2>1 Řihovský, Tvrský - Řežábek, Vild 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
08.09.2018, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 300), K: 4/4

16>8 Tvrský, Vild - Klír, Dostál 6:2, 6:1
8>4 Tvrský, Vild - Burger, Houdek 6:4, 6:2
4>2 Tvrský, Vild - Klusák, Klusák scr.
2>1 Braun, Štětka - Tvrský, Vild 7:5, 6:1
získané body: 10 b.
15.09.2018

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Tvrský, Vild - Matyáš, Růžička 6:3, 5:7, 1:0 (8)
2>1 Tvrský, Vild - Sysel, David 3:6, 7:6 (5), 1:0 (10)
získané body: 15 b.
07.07.2018, LTC Řevnice

LTC Řevnice (C - 300), K: -/4

8>4 Tvrský, Vild - Čihák, Veselý 6:2, 6:3
4>2 Šebík, Vyhlas - Tvrský, Vild 6:3, 6:7 (0), 6:4
získané body: 7 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
ODO I.A
28.4.2018, TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
2.
ODO I.A
26.5.2018, TK Dýšina - TK Rokycany
0
3.
ODO I.A
23.6.2018, LTK Klatovy B - TK Rokycany
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
ODO I.A
28.4.2018, TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
1
2.
ODO I.A
26.5.2018, TK Dýšina - TK Rokycany
0
3.
ODO I.A
23.6.2018, LTK Klatovy B - TK Rokycany
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
28.4.2018, ODO I.A
TK Rokycany - SK SPORTCENTRUM Roudná
team Pátecký, Vild - Kapr, Horáček 6:3, 0:6, 1:0
získané body: 1 b.
26.5.2018, ODO I.A
TK Dýšina - TK Rokycany
team Šustr Karel - Vild Ondřej 6:1, 6:2
získané body: 0 b.
23.6.2018, ODO I.A
LTK Klatovy B - TK Rokycany
team Pšajdl, Ludvík - Mouček, Vild 6:0, 6:1
získané body: 0 b.
03.02.2018, GOSI CUP - MERKUR

TJ Slavoj Plzeň (C - 400), K: 4/4

8>4 Vild, Gosler - Musil, Juha 7:5, 6:4
4>2 Babka, Duba - Vild, Gosler 3:6, 6:4 (8)
získané body: 7 b.
12.05.2018, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

16>8 Brill, Vild - Holzer, Hofmann 2:6, 6:2, 1:0 (2)
8>4 Kroupa, Růžička - Brill, Vild 6:0, 6:0
získané body: 16 b.
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

16>8 Vild Ondřej- Miller David6:3, 2:6, 6:0
8>4 Rodák Jan- Vild Ondřej6:4, 6:1
získané body: 15 b.
06.07.2018

TK Březnice (C - 200), K: 5/4

16>8 Brož, Vild - Procházka, Špánek 6:3, 6:1
8>4 Bažant, Uhřík - Brož, Vild 6:4, 6:3
získané body: 5 b.
19.07.2018

TK Strakonice (B - 300), K: 8/8

16>8 Duba, Babka - Vild, Novák 7:5, 6:1
získané body: 0 b.
14.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Miller, Vild - Horák, Krautman scr.
4>2 Miller, Vild - Duba, Babka 6:3, 6:2
2>1 Schneider, Růžička - Miller, Vild 6:0, 6:0
získané body: 10 b.
23.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Kulhánek, Vild - Krautman, Krautman 6:1, 6:3
2>1 Křížek, Kubín - Kulhánek, Vild 6:3, 6:2
získané body: 10 b.
30.08.2018

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Soukup, Vild - Gráfek, Košta 6:1, 6:1
2>1 Soukup, Vild - Krautman, Šmídt 6:3, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
3.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
4.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
3
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK Březnice - LTC Beroun, z.s.
0
2.
22 - I.třída A
27.5.2018 NT 2.6.2018, Sportclub Řevnice, z.s. - LTC Beroun, z.s.
0
3.
22 - I.třída A
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Slovan Kladno
0
4.
22 - I.třída A
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Beroun, z.s. - LTC Rudná
2
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
OŽA II.B
05.5.2018, SK Tenis Mýto - TK Vodní stavby Plzeň
1
2.
OŽA II.B
19.5.2018, TK Škoda Plzeň B - SK Tenis Mýto
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
OŽA II.B
05.5.2018, SK Tenis Mýto - TK Vodní stavby Plzeň
1
2.
OŽA II.B
19.5.2018, TK Škoda Plzeň B - SK Tenis Mýto
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
19.5.2018, OŽA II.B
TK Škoda Plzeň B - SK Tenis Mýto
team Mach, Kepka - Vild, Kozler 3:6, 2:6
získané body: 2 b.