Český tenisový svaz

Zeithamel David

Datum narození:
27.02.2003
Platnost reg. do:
09.01.2021
Klub:
TK DEZA Valašské Meziříčí
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
Rožnovský tenisový klub
296 (12)
 
 
 
2015
Rožnovský tenisový klub
93 (30)
766 (3)
 
 
2016
Rožnovský tenisový klub
49 (1)
232 (12)
953 (3)
 
2017
TK Radegast
 
74 (25)
418 (6)
 
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
21 (1)
249 (9)
 
2019
Beskydský tenisový klub
 
 
95 (20)
863 (3)
2020
Beskydský tenisový klub
 
 
63 (25)
701 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.02.2020, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 6/6

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.02.2020, O pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 6/6

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(1) - VSK VŠB-TU Ostrava B(4)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
27.06.2020, TK DEZA Valašské Meziříčí B(1) - VSK VŠB-TU Ostrava B(4)
5
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
01.02.2020, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 500), K: 6/6

8>4 Novák, Juřena - Glocman, Zeithamel 4:6, 7:5, 1:0 (5)
získané body: 0 b.
07.02.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 700), K: 8/8

16>8 Machala, Zeithamel - Divila, Rousek 6:3, 6:2
8>4 Machala, Zeithamel - Kubáň, Kubatko 2:0, scr.
4>2 Machala, Zeithamel - Myslivec, Káňa 6:2, scr.
2>1 Galuška, Kubín - Machala, Zeithamel 6:7, 6:2, 1:0 (3)
získané body: 30 b.
30.05.2020, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

16>8 Zeithamel, Glocman - Sochor, Bonk 6:2, 6:3
8>4 Zeithamel, Glocman - Cienciala, Spirka 6:2, 6:4
4>2 Machala, Myslivec - Zeithamel, Glocman 5:7, 7:6 (5), 1:0 (4)
získané body: 22 b.
01.07.2020, DOLINA OPEN

TK Na Dolině o.s. (B - 400), K: 9/8

16>8 Zeithamel, Kubín - Fojtů, Lankočí 6:3, 3:6, 1:0 (1)
8>4 Káňa, Glocman - Zeithamel, Kubín 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 16 b.
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16>8 Kubín, Zeithamel - Križan, Laštovička 7:5, 7:6 (5)
8>4 Kubín, Zeithamel - Fojtů, Komrska 2:6, 6:2, 1:0 (6)
4>2 Kubín, Zeithamel - Juřena, Blumaier 6:0, 7:5
2>1 Kubín, Zeithamel - Klakurka, Doušek 6:2, 6:4
získané body: 45 b.