Český tenisový svaz

Filip Jakub

Datum narození:
25.09.2005
Platnost reg. do:
16.11.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Tennis club Dvůr Králové
132 (20)
837 (3)
 
 
2017
TC Dvůr Králové, z.s.
62 (35)
387 (6)
 
 
2018
TK Sparta Praha
34 (1)
175 (15)
994 (3)
 
2019
TK Sparta Praha
 
54 (30)
583 (4)
 
2020
TK Sparta Praha
 
21 (1)
237 (9)
798 (3)
12.09.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 500), K: 8/8

16>8 Filip, Lukáš - Hrubý, Holub 6:4, 6:1
8>4 Janoška, Dopita - Filip, Lukáš 6:3, 3:6, 1:0 (6)
získané body: 16 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. A (3) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6)
4
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.6.2020, TO TJ Svitavy A (5) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6)
3
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6) - TC Dvůr Králové, z.s. B (7)
9
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
6.6.2020, TK Česká Třebová, z.s. A (3) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6)
4
2.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
27.6.2020, TO TJ Svitavy A (5) - TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6)
3
3.
01 - VÝCHODOČESKÁ DIVIZE
20.6.2020 NT 24.6.2020, TENIS-CENTRUM DTJ HK C (6) - TC Dvůr Králové, z.s. B (7)
5
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/-

14
2
21.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

40
3
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

45
4
11.01.2020, VLABO CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/-

40
5
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

40
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

24
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

45
8
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
9
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

55
10
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

22
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

100
12
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

30
13
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

0
14
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

45
15
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

16
16
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/-

19
17
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

22
18
05.09.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

22
19
21.02.2020, A3

TK RAPID LIBEREC (A - 800), K: 12/-

32
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/-

32
21
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

0
22
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
643/21

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
14.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/-

-
2
21.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

7
3
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

16
4
11.01.2020, VLABO CUP 2020

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 5/-

-
5
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

0
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

0
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
8
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
9
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

16
10
05.07.2020, ŽLTC Brno + TC Brno

ŽLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
11
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

30
12
18.07.2020, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 400), K: 8/8

22
13
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

0
14
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
15
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

16
16
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/-

-
17
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

30
18
05.09.2020, Tera Cup

LTC České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

45
19
21.02.2020, A3

TK RAPID LIBEREC (A - 800), K: 12/-

-
20
28.07.2020, A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/-

-
21
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

-
22
07.03.2020, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
197/15
21.12.2019, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 5/4

8>4 Filip, Pala - Šmejkal, Král 6:2, 6:1
4>2 Taláb, Taláb - Filip, Pala 4:6, 7:6 (7), 1:0 (7)
získané body: 7 b.
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

16>8 Fáček, Filip - Kneys, Dvořák 6:0, 6:3
8>4 Praus, Lukáš - Fáček, Filip 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 16 b.
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

64>32 Filip Jakub- Leipner Petr6:4, 6:1
32>16 Filip Jakub- Mrůzek Štěpán6:3, 2:6, 6:1
16>8 Filip Jakub- Fedasko Nikolas6:1, 6:2
8>4 Filip Jakub- Jadlovský Jan4:6, 6:2, 6:4
4>2 Jupa Jakub- Filip Jakub6:7 (4), 6:4, 7:6 (5)
získané body: 55 b.
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

32>16 Filip Jakub- Polách Felipe6:7 (10), 6:1, 1:0 (7)
16>8 Filip Jakub- Vejšický Oldřich6:4, 3:6, 1:0 (5)
8>4 Filip Jakub- Mach Štěpán6:2, 6:3
4>2 Filip Jakub- Palán David6:2, 6:1
2>1 Filip Jakub- Krischke Adam7:6 (6), 6:3
získané body: 100 b.
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

16>8 Filip, Lukáš - Knutson, Kárník 6:2, 6:4
8>4 Filip, Lukáš - Strnad, Bažant 6:4, 6:4
4>2 Filip, Lukáš - Zlatohlávek, Hrdina 6:4, 7:6 (3)
2>1 Šťastný, Veigert - Filip, Lukáš 6:4, 4:6, 1:0 (11)
získané body: 30 b.