Český tenisový svaz

Fáček Jan

Datum narození:
03.08.2005
Platnost reg. do:
14.11.2020
Klub:
TK Sparta Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK HAMR, o.s.
223 (15)
 
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
72 (35)
806 (3)
 
 
2018
SK HAMR, z.s.
17 (1)
310 (9)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
41 (35)
638 (4)
 
2020
SK HAMR, z.s.
 
23 (1)
234 (9)
 
2021
TK Sparta Praha
 
 
98 (15)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
6.6.2020, TJ Radlice C - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
20.6.2020, TC VŠ Praha - TK Ruzyně Praha A
3
3.
03. 1.třída B
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - TC VŠ Praha
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
6.6.2020, TJ Radlice C - TC VŠ Praha
0
2.
03. 1.třída B
20.6.2020, TC VŠ Praha - TK Ruzyně Praha A
4
3.
03. 1.třída B
27.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - TC VŠ Praha
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

0
2
04.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

0
3
11.01.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

27
4
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

18
5
01.02.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 600), K: 8/8

22
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

24
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/-

0
8
22.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/6

20
9
29.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/6

18
10
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

20
11
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

35
12
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

19
13
05.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
14
09.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/5

10
15
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

15
16
18.07.2020, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 400), K: 9/9

40
17
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

15
18
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

20
19
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

14
20
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

0
21
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

15
22
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

16
23
12.09.2020, TK OázaŘíčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

30
24
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

0
25
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

0
26
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
394/26

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

16
2
04.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

15
3
11.01.2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/-

-
4
25.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/7

0
5
01.02.2020, Klatovy Cup

LTK Klatovy (B - 600), K: 8/8

22
6
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

19
7
14.02.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR B

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/-

-
8
22.02.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 5/6

0
9
29.02.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 7/6

27
10
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

15
11
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
12
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

8
13
05.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

8
14
09.07.2020, PWJT20- PRAŽSKÁ TOUR

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/5

10
15
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

20
16
18.07.2020, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 400), K: 9/9

0
17
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

15
18
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
19
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

14
20
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

16
21
20.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

10
22
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

22
23
12.09.2020, TK OázaŘíčany

TK Oáza Říčany (C - 300), K: 4/4

15
24
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

0
25
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

22
26
02.08.2020, A4

LTC Houštka (A - 500), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
289/22
27.12.2019

LTC Tábor 1903 (B - 700), K: 8/8

16>8 Fáček, Filip - Kneys, Dvořák 6:0, 6:3
8>4 Praus, Lukáš - Fáček, Filip 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 16 b.
04.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

4>2 Hujo, Fáček - Novotný, Babka 6:2, 6:7 (2), 1:0 (7)
2>1 Hrdina, Barták - Hujo, Fáček 6:2, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
08.02.2020, Halový oblastní přebor

Praha (P - 600), K: 10/9

16>8 Fáček, Vrba - Janko, Šupka 4:6, 6:2, 1:0 (6)
8>4 Pazdera, Vašíř - Fáček, Vrba 7:6 (4), 6:2
získané body: 19 b.
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

8>4 Kučera, Fáček - Šiler, Šlosar 6:2, 6:3
4>2 Kučera, Fáček - Haluzík, Koubovský 6:2, 6:3
2>1 Kučera, Fáček - Čížek, Brož 5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

32>16 Janík, Raška - Fáček, Brož 5:7, 7:6 (108)
získané body: 0 b.
26.09.2020

TK Slavia Plzeň (B - 400), K: 8/8

32>16 Fáček, Bažant - Gosler, Duba 7:5, 6:3
16>8 Fáček, Bažant - Vašíř, Šťastný 7:6, 6:4
8>4 Fáček, Bažant - Hozman, Pazdera 6:4, 1:6, 1:0
4>2 Vrba, Doubek - Fáček, Bažant 6:1, 6:0
získané body: 22 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TJ Spoje Praha A - TK Olymp Praha
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK OAZA Praha A - TJ Spoje Praha A
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020, TJ Spoje Praha A - TK Olymp Praha
0
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK OAZA Praha A - TJ Spoje Praha A
0
3.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, TJ Spoje Praha A - TC VŠ Praha
4
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5