Český tenisový svaz

Padevět Jonáš

Datum narození:
05.01.2004
Platnost reg. do:
13.11.2021
Klub:
Tenisový klub Černošice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
Tenisový klub Černošice
339 (12)
 
 
 
2016
Tenis Dobříš
64 (35)
653 (4)
 
 
2017
Tenis Dobříš
20 (1)
111 (20)
 
 
2018
Tenis Dobříš
 
28 (45)
504 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha-západ

LTC Řevnice (P - 200), K: 4/4

30
 Jednotlivci celkem
30/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, Okresní přebor Praha-západ

LTC Řevnice (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1
21.04.2018, Okresní přebor Praha-západ

LTC Řevnice (P - 200), K: 4/4

8>4 Holoubek, Padevět - Hustoles, Kyndl 6:3, 6:3
4>2 Holoubek, Padevět - Král, Cihelka 6:2, 4:6, 1:0 (7)
2>1 Holoubek, Padevět - Šebík, Hübl 6:7 (5), 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Černošice - LTC Řevnice
6
2.
02- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Černošice - Baník Příbram
1
3.
02- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Černošice - TK Oáza Říčany
1
4.
02- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice
1
5.
02- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice - F.H.TK Dobřichovice B
0
1.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02- I.třída A
9.6.2018 NT 17.6.2018, Tenisový klub Černošice - LTC Řevnice
0
2.
02- I.třída A
19.5.2018 NT 27.5.2018, Tenisový klub Černošice - Baník Příbram
1
3.
02- I.třída A
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Černošice - TK Oáza Říčany
1
4.
02- I.třída A
16.6.2018 NT 24.6.2018, SK Tenis Kladno - Tenisový klub Černošice
0
5.
02- I.třída A
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice - F.H.TK Dobřichovice B
0
1.
06- II.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, Tenisový klub Černošice B - 1. Vestecká sportovní o.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Radošovice - F.H.TK Dobřichovice
4
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
6
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Rudná - F.H.TK Dobřichovice B
3
3.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
9
 Družstva celkem (2hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018 NT 2.6.2018, F.H.TK Dobřichovice - TK Neridé
0
2.
21 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK Radošovice - F.H.TK Dobřichovice
5
1.
22 - I.třída A
24.6.2018 NT 1.7.2018, SK Tenis Kladno - F.H.TK Dobřichovice B
5
2.
22 - I.třída A
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Rudná - F.H.TK Dobřichovice B
0
3.
22 - I.třída A
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Beroun, z.s. - F.H.TK Dobřichovice B
5
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37
24.02.2018, Halové Mistrovství ČR

ČTS (H), K: 15/15

16>8 Padevět, Vašíř - Brunclík, Fáček 7:5, 6:0
8>4 Padevět, Vašíř - Glocman, Neuwirth 3:6, 6:2, 1:0 (7)
4>2 Padevět, Vašíř - Duda, Nicod 6:4, 3:6, 1:0 (7)
2>1 Bartoň, Vejšický - Padevět, Vašíř 6:2, 6:4
získané body: 110 b.
21.05.2018, A2

TK Havířov (A - 400), K: 12/12

16>8 Padevět, Apltauer - Kalina, Hozman 6:4, 6:1
8>4 Padevět, Apltauer - Menšík, Nápravník 7:6 (5), 6:2
4>2 Padevět, Apltauer - Vašíř, Duda 6:1, 6:2
2>1 Padevět, Apltauer - Myslivec, Homola 6:0, 7:5
získané body: 105 b.