Český tenisový svaz

Čížek Jiří

Datum narození:
21.08.2005
Platnost reg. do:
14.01.2019
Klub:
LTC Houštka
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
LTC Houštka
441 (12)
 
 
 
2017
LTC Houštka
214 (15)
702 (4)
 
 
2018
LTC Houštka
123 (1)
221 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
1
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Houštka
1
3.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Houštka
4
4.
23 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
1
5.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Houštka - TJ TK Neratovice
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23 - I.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
3
2.
23 - I.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - LTC Houštka
1
3.
23 - I.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Houštka
0
4.
23 - I.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, LTC Houštka - Slavoj Žiželice
0
5.
23 - I.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, LTC Houštka - TJ TK Neratovice
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/4

20
2
09.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

20
3
15.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

27
4
06.01.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/6

15
5
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

27
6
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

15
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
8
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

0
9
02.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

40
10
07.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/5

20
11
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/13

50
12
14.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

14
13
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

30
14
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
15
30.06.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

16
16
14.07.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 9/8

27
17
18.07.2018, A3

TK Vítkovice 1926 z.s. (A - 400), K: 12/12

0
18
09.08.2018, ČLTK CUP SŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

30
19
16.08.2018

TK Start Praha-Topolka (B - 300), K: 8/8

0
20
25.08.2018, TROČIL CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

22
21
08.09.2018, Pohár města Mar.Lázně

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

30
22
14.09.2018, A4

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

0
23
15.12.2017, A1

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (A - 700), K: 13/-

0
24
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/-

0
25
24.03.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/4

-
26
01.09.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
447/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Wilson cup

WILSON Tenis Centrum (C - 400), K: 5/4

10
2
09.12.2017

TO Sprint - Vividus Dynamis,z.s. (C - 400), K: 4/4

15
3
15.12.2017, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/5

20
4
06.01.2018, TJ Spoje Praha

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 5/6

0
5
13.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

10
6
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

10
7
27.01.2018, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

16
8
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

20
9
02.03.2018, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 5/4

15
10
07.04.2018, Boleslavský pohár

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/5

15
11
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/13

0
12
14.04.2018, TC HEAD

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 6/-

-
13
21.04.2018, Okresní přebor Praha - východ

TK Radošovice (P - 200), K: 4/4

15
14
02.06.2018, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 8/8

22
15
30.06.2018, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 300), K: 8/8

0
16
14.07.2018, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (B - 300), K: 9/8

16
17
18.07.2018, A3

TK Vítkovice 1926 z.s. (A - 400), K: 12/12

0
18
09.08.2018, ČLTK CUP SŽ 2018

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/8

22
19
16.08.2018

TK Start Praha-Topolka (B - 300), K: 8/8

0
20
25.08.2018, TROČIL CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

16
21
08.09.2018, Pohár města Mar.Lázně

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 300), K: 8/8

0
22
14.09.2018, A4

HTK Třebíč (A - 400), K: 12/12

0
23
15.12.2017, A1

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (A - 700), K: 13/-

-
24
11.04.2018, A1 NIKE TROPHY 2018

TK AGROFERT Prostějov (A - 400), K: 13/-

-
25
24.03.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/4

10
26
01.09.2018

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: -/4

15
 Jednotlivci celkem
247/23
19.01.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 4/4

4>2 Sýkora, Čížek - Polák, Sina 6:2, 6:0
2>1 Pazdera, Fáček - Sýkora, Čížek 7:6, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
10.02.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 6/6

16>8 Čížek, Palovčík - Rat, Burda 6:3, 6:0
8>4 Čížek, Palovčík - Bražina, Hozman 6:4, 2:6, 1:0
4>2 Čížek, Palovčík - Halgaš, Starý 6:2, 0:6, 1:0
2>1 Marek, Sýkora - Čížek, Palovčík 6:1, 6:1
získané body: 20 b.
25.08.2018, TROČIL CUP

TK Sezimovo Ústí (B - 300), K: 8/8

16>8 Starý, Čížek - Židů, Arefe 6:4, 6:2
8>4 Musil, Douda - Starý, Čížek 6:4, 3:6, 1:0
získané body: 16 b.
24.03.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: -/4

16>8 Holub, Čížek - Gráfek, Čížek 6:1, 7:5
8>4 Holub, Čížek - Polata, Strnad 6:4, 6:1
4>2 Holub, Čížek - Fröhlich, Fröhlich 6:2, 6:1
2>1 Kusý, Stauch - Holub, Čížek 6:2, 6:4
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
12
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
4
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Houštka
4
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
3
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
4
 Družstva celkem (2hra)
28
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Houštka - LTC Kolín
9
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, Slavoj Žiželice - LTC Houštka
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, Slavoj Čerčany - LTC Houštka
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK Čelákovice - LTC Houštka
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Houštka - LTC Mladá Boleslav o.s.
4
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, Slavoj Český Brod B - LTC Houštka
3
 Družstva celkem (4hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
47
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
41