Český tenisový svaz
Název:
Šárecký turnaj
Datum:
18.-21.07.
Pořadatel:
SK Aritma Praha (B - 400)
Kódové číslo:
316051
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šnajdr Petr
Nad Lávkou 672/5
160 00 Praha 6
Tel. (1):
777761192
Tel. (2):
728747948
E-mail:
tenisservis@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
60
25
0
 
01.05.2020 17:13:38
2.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
64
25
0
 
03.04.2020 23:07:56
3.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
88
20
0
 
13.05.2020 15:24:18
4.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
95
20
0
 
02.04.2020 15:56:13
5.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
119
15
0
 
12.04.2020 11:31:17
6.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
128
15
4
 
17.05.2020 13:21:12
7.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
0
 
29.04.2020 19:57:45
8.
Brill Jindřich 07.05.2005 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
168
12
17
 
15.04.2020 14:08:49
9.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
192
12
0
 
20.05.2020 11:09:42
10.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
195
12
0
 
01.05.2020 22:38:04
11.
Panáček Petr 10.04.2005 TJ Sokol Vysočany
213
12
81
 
01.04.2020 23:09:30
12.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
0
 
05.04.2020 22:25:57
13.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
222
9
0
 
01.04.2020 11:55:56
14.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
 
09.04.2020 20:39:35
15.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
237
9
0
 
08.04.2020 16:58:23
16.
Filip Jakub 25.09.2005 TK Sparta Praha
237
9
21
 
19.04.2020 09:37:17
17.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
264
9
0
 
01.04.2020 07:27:12
18.
Doppler Patrik 01.08.2003 Start Brno
312
9
0
 
05.04.2020 17:33:04
19.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
322
9
0
 
24.04.2020 13:11:27
20.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
331
9
25
 
08.04.2020 12:23:26
21.
Kusý Jan 14.03.2005 LTC Modřany 2005
349
6
10
 
20.05.2020 10:47:00
22.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Sparta Praha
361
6
42
 
22.05.2020 20:14:46
23.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
718
4
483
 
21.05.2020 14:58:54
24.
Sedlář Josef 01.05.2007 TK AGROFERT Prostějov
767
4
99
 
16.05.2020 21:48:21
25.
KOUTEK PETR 21.01.2005 SK Aritma Praha
1009
3
0
 
24.05.2020 15:26:33
26.
Šabach Xavier 10.08.2004 SK Aritma Praha
1077
1
0
 
10.05.2020 20:44:58
27.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
1077
1
67
 
19.05.2020 13:20:11
28.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
1077
1
56
 
22.05.2020 22:44:14
29.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
40
 
23.05.2020 08:45:29