Český tenisový svaz

Novotný Šimon

Datum narození:
01.01.2004
Platnost reg. do:
21.11.2020
Klub:
TK Neridé
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Pernštýn 1897 Pardubic
119 (25)
766 (3)
 
 
2016
TK Pernštýn 1897 Pardubic
30 (45)
352 (6)
 
 
2017
TK Pernštýn 1897 Pardubic
45 (1)
125 (20)
 
 
2018
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
61 (30)
295 (9)
 
2019
TK Pernštýn 1897 Pardubic
 
143 (1)
203 (12)
 
2020
TK Neridé
 
 
135 (15)
908 (3)
2021
TK Neridé
 
 
129 (15)
532 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Vysoké Mýto (3) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
0
2.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
27.6.2020, TC Chrudim z.s. C (6) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
3.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Rosice n/Labem A (5) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
6.6.2020, LTC Vysoké Mýto (3) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
0
2.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
27.6.2020, TC Chrudim z.s. C (6) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
3.
07 - Pardubická krajská soutěž - 1.třída B
20.6.2020 NT 24.6.2020, Sokol Rosice n/Labem A (5) - Sokol Rosice n/Labem B (7)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

25
2
14.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

20
3
20.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/-

30
4
27.12.2019, Letná Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (B - 600), K: 8/8

22
5
04.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

15
6
25.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 4/-

10
7
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

0
8
15.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

30
9
22.02.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 5/5

20
10
29.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

27
11
07.03.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

20
12
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

27
13
04.07.2020

LTC Jaroměř (C - 200), K: 4/4

20
14
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

15
15
18.07.2020, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 400), K: 9/9

0
16
08.08.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

15
17
15.08.2020, TC Chrudim Holiday Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

15
18
22.08.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

10
19
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

0
20
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

0
21
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

0
22
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

10
23
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
331/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 7/7

0
2
14.12.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 500), K: 5/5

20
3
20.12.2019, TJ Banka CUP

Tenis Banka Praha (C - 500), K: 4/-

-
4
27.12.2019, Letná Winter Cup 2020

LTK TEPLICE o.s. (B - 600), K: 8/8

0
5
04.01.2020, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

0
6
25.01.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 500), K: 4/-

-
7
01.02.2020, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 9/8

16
8
15.02.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
9
22.02.2020, HIT CUP

Tenisový klub Eden (C - 500), K: 5/5

15
10
29.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/-

-
11
07.03.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 500), K: 5/5

20
12
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
13
04.07.2020

LTC Jaroměř (C - 200), K: 4/4

0
14
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

1
15
18.07.2020, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (B - 400), K: 9/9

0
16
08.08.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

15
17
15.08.2020, TC Chrudim Holiday Cup 2020 - U18

TC Chrudim z.s. (C - 300), K: 4/4

10
18
22.08.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

10
19
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

0
20
29.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (B - 400), K: 8/8

16
21
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

0
22
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

15
23
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
138/18
08.08.2020

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

4>2 Novotný, Krupička - Rožnovský, Bezdíček 7:5, 4:6, 1:0
2>1 Novotný, Krupička - Vala, Kubelka 6:4, 6:2
získané body: 15 b.
22.08.2020

TK Ústí n. Orlicí (C - 300), K: 4/4

8>4 Novotný, Typl - Košek, Herman 6:1, 6:3
4>2 Novotný, Typl - Makovský, Goldman 6:4, 6:4
2>1 Horálek, Skokan - Novotný, Typl 7:6, 6:4
získané body: 10 b.
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16>8 Hertl, Novotný - Valoušek, Holzer scr.
8>4 Mach, Agovič - Hertl, Novotný 2:6, 7:6 (3), 1:0 (6)
získané body: 0 b.
12.09.2020

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

4>2 Bega, Novotný - Janeček, Kotva 3:2, scr.
2>1 Bega, Novotný - Losman, Ulrich 1:6, 6:3, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
19.09.2020

TO TJ Tesla Pardubice (B - 400), K: 8/8

16>8 Šich, Kameník - Novotný, Typl 6:4, 2:6, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (5) - TO SK Mělník (8)
4
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (5) - Sportclub Řevnice, z.s. (6)
12
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.6.2020 NT 13.6.2020, LTC Slovan Kladno (4) - Slavoj Český Brod (5)
0
2.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (5) - TO SK Mělník (8)
4
3.
20 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020 NT 5.7.2020, Slavoj Český Brod (5) - Sportclub Řevnice, z.s. (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20