Český tenisový svaz

Voleský Jakub

Datum narození:
24.04.2005
Platnost reg. do:
27.11.2020
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
SK HAMR, o.s.
368 (12)
 
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
103 (30)
739 (4)
 
 
2018
SK HAMR, z.s.
35 (1)
165 (15)
 
 
2019
SK HAMR, z.s.
 
73 (25)
597 (4)
 
2020
SK HAMR, z.s.
 
39 (1)
369 (6)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03. 1.třída B
20.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK HAMR, z.s. D
0
2.
03. 1.třída B
27.6.2020, SK HAMR, z.s. D - TK Ruzyně Praha A
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03. 1.třída B
20.6.2020, LOB S.A. Bohnice, z.s. B - SK HAMR, z.s. D
0
2.
03. 1.třída B
27.6.2020, SK HAMR, z.s. D - TK Ruzyně Praha A
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

10
2
07.12.2019, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

30
3
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

20
4
28.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

15
5
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

15
6
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

0
7
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

19
8
05.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

16
9
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

16
10
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

27
11
18.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

30
12
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

20
13
25.07.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

10
14
28.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

20
15
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

14
17
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

16
18
20.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

30
19
22.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/4

30
20
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

19
21
29.08.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

15
22
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

30
23
12.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

30
24
02.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
447/23

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
30.11.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 500), K: 5/5

0
2
07.12.2019, TKK Cup 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
3
14.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

7
4
28.12.2019

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
5
07.03.2020

SK Satalice (C - 500), K: 4/4

7
6
22.05.2020, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 10/-

-
7
01.07.2020, B1 Cafex Open

SK TALENT 13 - spolek (B - 400), K: 9/8

16
8
05.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (B - 400), K: 8/8

0
9
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

8
10
15.07.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: 5/5

5
11
18.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

15
12
22.07.2020, Praha Wilson Junior TOUR 2020

TK Konstruktiva, z.s. (C - 300), K: 5/4

10
13
25.07.2020, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 300), K: 5/5

10
14
28.07.2020, PŘEBOR ČOS OUTDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 5/4

15
15
31.07.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
16
08.08.2020, Praha Wilson TOUR 2020

LTC Modřany 2005 (C - 300), K: 6/6

10
17
15.08.2020, TK USTÍ NAD LABEM

TK Ústí n.Labem (B - 400), K: 8/8

0
18
20.08.2020, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 300), K: 4/4

15
19
22.08.2020, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/4

15
20
24.08.2020, Solinco Tour 2020

LTC Houštka (B - 400), K: 9/8

0
21
29.08.2020, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

10
22
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16
23
12.09.2020, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

10
24
02.08.2020, Tenis Cibulka Cup 2020

Tenis Cibulka (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
201/22
11.07.2020, TK Čelákovice

TK Čelákovice (B - 400), K: 8/8

32>16 Voleský, Rudolf - Panáček, Douda 7:5, 6:3
16>8 Mach, Kubelka - Voleský, Rudolf 5:7, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 8 b.
05.09.2020

SK Tenis Duchcov (B - 400), K: 8/8

16>8 Voleský, Rudolf - Bažant, Bureš 5:7, 6:4, 1:0 (11)
8>4 Hovorka, Brill - Voleský, Rudolf 6:1, 6:4
získané body: 16 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
3
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
21.6.2020, SK HAMR, z.s. B - TC VŠ Praha
1
2.
20-V-MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.6.2020, SK OAZA Praha A - SK HAMR, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4