Český tenisový svaz

Bega Petr

Datum narození:
13.02.2003
Platnost reg. do:
10.12.2019
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2014
TJ LTC Poděbrady
278 (12)
949 (3)
 
 
2015
TJ LTC Poděbrady
115 (25)
576 (4)
 
 
2016
SK HAMR, o.s.
92 (1)
237 (12)
 
 
2017
SK HAMR, z.s.
 
175 (15)
889 (3)
 
2018
SK HAMR, z.s.
 
82 (1)
629 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, 1.TK Pacov - TJ LTC Poděbrady
1
2.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
1
3.
09- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Kolín D - TJ LTC Poděbrady
1
4.
09- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ LTC Poděbrady - Sokol Libiš
0
5.
09- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
1
6.
09- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Semice a.s. - TJ LTC Poděbrady
1
7.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Houštka C - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, 1.TK Pacov - TJ LTC Poděbrady
1
2.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice B
3
3.
09- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Kolín D - TJ LTC Poděbrady
0
4.
09- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TJ LTC Poděbrady - Sokol Libiš
2
5.
09- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TJ LTC Poděbrady - TK Radošovice C
1
6.
09- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenis Semice a.s. - TJ LTC Poděbrady
0
7.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Houštka C - TJ LTC Poděbrady
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
09.12.2017, TK Konstruktiva 2018

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 4/4

32>16 Bega Petr- Tocháček Marek6:4, 4:6, 1:0 (2)
16>8 Bega Petr- Phan Tomáš6:4, 2:6, 1:0 (7)
8>4 Bega Petr- Vůle Matyáš4:6, 6:2, 1:0 (8)
4>2 Schneider Václav- Bega Petr6:1, 6:0
získané body: 15 b.
06.01.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

32>16 Bega Petr- Svoboda Daniel6:1, 6:0
16>8 Bega Petr- Král David6:1, 6:1
8>4 Apltauer Filip- Bega Petr4:6, 7:6 (4), 1:0 (4)
získané body: 10 b.
19.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

8>4 Vůle, Bega - Stanek, Phan 6:2, 6:7, 1:0
4>2 Moravec, Průcha - Vůle, Bega 3:6, 6:2, 1:0
získané body: 10 b.
24.02.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/4

8>4 Vůle, Bega - Hejcman, Hofman 6:2, 6:3
4>2 Vůle, Bega - Bureš, Kříž 7:6 (7), 6:2
2>1 Kubelka, Nováček - Vůle, Bega 6:1, 7:6 (9)
získané body: 10 b.
10.03.2018

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/4

4>2 Hrdina, Palán - Kubelka, Bega 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
17.03.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

8>4 Vůle, Bega - Macek, Skřička 6:1, 6:2
4>2 Vůle, Bega - Buřil, Šupka 6:2, 6:4
2>1 Král, Žák - Vůle, Bega 6:3, 6:0
získané body: 10 b.
17.07.2018, Tempo Cup Open

Tempo Praha (C - 200), K: 5/5

16>8 Vůle, Bega - Liebross, Markowitz 7:5, 6:0
8>4 Vůle, Bega - Reilly, Steiner 6:4, 0:6, 1:0
4>2 Bradley, Farid - Vůle, Bega 6:1, 7:6
získané body: 10 b.
15.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

16>8 Bega Petr- Kelnar Lukáš1:6, 6:2, 6:2
8>4 Bega Petr- Vůle Matyáš6:3, 7:6 (1)
4>2 Holub Mikuláš- Bega Petr5:7, 6:3, 6:2
získané body: 15 b.
15.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/4

8>4 Vůle, Bega - Šulc, Votava 6:1, 6:2
4>2 Vůle, Bega - Makovička, Křepinský 6:4, 7:6 (5)
2>1 Vůle, Bega - Holub, Kelnar 6:1, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
4
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
1
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
0
4.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
6
5.
21. 1.třída A
17.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka A
1
6.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. B
6
 Družstva celkem (2hra)
18
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21. 1.třída A
29.4.2018, SK HAMR, z.s. B - TJ Spoje Praha B
7
2.
21. 1.třída A
6.5.2018, SK OAZA Praha B - SK HAMR, z.s. B
3
3.
21. 1.třída A
20.5.2018, TJ Sokol Vysočany C - SK HAMR, z.s. B
12
4.
21. 1.třída A
10.6.2018, TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
0
5.
21. 1.třída A
17.6.2018, SK HAMR, z.s. B - TK Start Praha-Topolka A
0
6.
21. 1.třída A
24.6.2018, TK Konstruktiva, z.s. A - SK HAMR, z.s. B
8
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
48
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
47
10.6.2018, 21. 1.třída A
TC VŠ Praha - SK HAMR, z.s. B
team Kopecký, Sklenička - Bega, Vůle 7:5, 6:7, 11:9
získané body: 0 b.